Dárek k 40. narozeninám pro muže

Když se zeptáte starších mužů jak prožívali období, kdy slavili své 40. narozeniny, tak se nejspíše dozvíte dva pohledy. Jeden z pohledů je, že muži kolem nic nestihají, rostoucí děti vyžadují neustálou pozornost, rodinné i pracovní povinnosti jsou obrovské, ale určitě se nenudí. Nebo uslyšíte, že muž v těchto letech jede v zajetých kolejích a stereotyp je na denním pořádku. Ať tak či onak v obou případech se od mužů dovíte, že 40. narozeniny je vedly k sumarizaci a přemýšlení jak dál. Tím ale není čtyřicítka ničím vyjímečná, tak samo sumarizujem při 30. narozeninách a tak samo budem sumarizovat i při dalších kulatinách. Nicméně ona sumarizace, kulatost narozenin je skvělou možností koupit muži skvělý dárek na který hned tak nezapomene.

Na své kulaté narozeniny většina lidí organizuje větší oslavy na níž se sejde větší počet lidí, než na běžných narozeninových oslavách. I dárky se k této příležitosti kupují dražší. Takže máte mnohem větší prostor pro výběr, protože zaprvé nejspíš i Vy budete vybírat hodnotnější dárek a kdyby Vás napadl nějaký drahý dárek, pak můžete oslovit další hosty, zdali by se s Vámi na dárek nesložili. Já si dokonce myslím, že je to nejlepší varianta, protože mnohem lepší je muži darovat například nové kolo na které se složí všichni. Než dát muži x kvalitních láhví alkoholu. I když jak pro koho, alkoholik a sobec by mi můj názor určitě rád vyvrátil. Ale já si myslím, že dárek by měl být pro obdarovaného muže a ne pro jeho okolí.

Jak vybrat nejlepší dárek k 40. narozeninám pro muže?

Pro Ty kdo nemají žádnou inspiraci a spoléhají na to, že zde naleznou tip na nejlepší dárek pro muže mám špatnou správu. Nejlepší dárek muži budete muset vybrat Vy. Já vás mohu inspirovat a nasměřovat určitým směrem. Ale jen Vy víte jakou povahu má muž pro kterého dárek shánite. Takže Vy se budete muset finálně rozhodnout jaký dárek muži pořídit. Já Vás tedy nebudu zdržovat a půjdem hned na jednotilvé tipy.

Tipy na dárky k 40. narozeninám pro muže

• Mnoho mužů si pěstuje nějaký svůj koníček. Pokud i váš muž má svůj koníček, tak máte na půl vyhráno. Jenže jen na půl. Sám z vlastní zkušenosti totiž vím, jak těžké je se zorientovat v koníčku někoho jiného. Protože každý koníček vyžaduje určitou znalost do hloubky. Takže aniž by jste se muže zeptali co by se mu líbilo, tak nejspíš nezjistíte co vhodného muži koupit. Protože po chvíli zkoumaní zjístite, že muž má například skvělé pruty a Vy nevíte jaký prut mu koupit. Teď neberu vůbec v úvahu to zdali má byt prut na muškaření, kapry atp… ale jaké má byt kvality atd… zkrátka pokud se muže nepoptáte, tak je dost pravděpodobné, že se s dárkem netrefíte do mužových aktualních potřeb. Když se zeptáte, tak váš dárek ztráti krásu překvapení. Já proto radím, kupte muži dárek, který se jeho koníčku dotýká. U našeho muže by jste určitě zabodovali rybářskou dovolenou. Určitě bude mít radost z rybaření v Norsku atp…

• Další možností, která rozvíjí předchozí úvahu jsou různé kurzy, které obahtí mužův um. Pokud muž například rád fotí, tak mu můžete koupit zajímavý fotokurz atp… V dnešní době je mnoho zajímavých kurzů, které můžete někomu darovat. Koukněte na nabídku zde.

• Můj další tip na dárek k 40. narozeninám pro muže je tip na zážitkové dárky. Muži milují dobrodružství. Mají rádi výzvy a adrenalin. Proto zvažte, zdali by jste muži neudělali radost tandemovým seskokem. Nebo zvažte zdali by muž neocenil možnost na chvíli řídit výkoný sportovní vůz. Zážitků, které můžete muži koupit je mnoho a je jen na vašem uvážení, jaký mu vyberete. Při výběru zvažte, zdali muž takový zážitek uvítá. Ne všichni muži milují adrenalin i když mnoho lidí si to myslí. Velkou nabídku zážitků naleznete zde.

Nebo taky v článku Tipy na dárky pro muže k 40. narozeninám

Podobné články:

Dárek pro muže k čtyřicátinám

Jinde na internetu:

Dárek pro muže k čtyřicetinám