Dárek pro muže k čtyřicátinám

Oslavy 40. narozenin bývají bujaré. Muž kolem čtyřicítky spokojené stárne. Neduhy stáří jsou ještě někde v budoucnosti. Děti rostou, kariéra stoupá. Proto si myslím že 40. narozeniny se slaví s radostí. Což u jiných kulatých narozenin nemusí být vždy pravdou.

V tomto článku naleznete mnoho tipů na dárky pro muže k čtyřicátinám. Než se podívame na jednotlivé tipy, tak by jsem chtěl všem tady říci. Neexistuje idealní nejlepší dárek. Protože pro každého muže je dobré něco lepšího a Vy jste ta co vybíráte dárek k čtyřicátinám a muže nejspíš dobře  znáte. Takže mými tipy se nechte inspirovat, ale při výběru dárku k čtyřicátinám se řiďte hlavně svou hlavou.

Tipy na dárek pro muže k čtyřicátinám

• Pokud hledáte levný dárek k čtyřicátinám, tak pak se poohlédněte po nějaké gurmánské specialitě. Kvalitním potravinám dnešní doba přeje. Mnoho lidí odbyde rok co rok narozeniny klasickou flaškou s alkoholem, ale tyto dárky nechme lidem bez nápadu. Vy se poohlédněte po lokálních pivovarech, sýrarnách, navštivte vinotéku atd… Dobrý výběr pro nás netradičního jídla dobré kvality mají například v prodejně Marks and Spancers.
  • Chcete li darovat spíše něco věcného, ale i tak nechcete za dárek k čtyřicátinám dávat velký balík, tak pak by jsem doporučil poohlédnout se například po dobré knize, která se věnuje koníčku, kterému se muž věnuje. Dobrým dárkem může být například peněženka, opasek, kravata, opasek atd… módní doplňky se  hodí do každého mužova šatníků. Nebojte se tohoto typu dárku, i když víte, že muž chodí neustále v tom samém. Možná ho jen nenapadlo koupit si něco navíc. Muži jsou v tomto ohledu hodně konzervativní. I když jsou i mezi nimi vyjímky.
  • Hodně oblíbeným dárkem k čtyřicátinám jsou zážitky. V dnešní době je z čeho vybírat, zážitků je na trhu opravdu hodně a záleží jen na povaze muže a vaší peněžence. Schválně se podívejte na nabídku. Pokud Vám příjde, že zážitek je dosti drahým dárkem a samotný zážitek bude trvat například jen pár sekund, tak vězte že na zajímavý zážitek člověk nikdy nezapomene. Už jen přemýšlení jaké to bude před samotným zážitkem muže bude vzrušovat. Samotný zážitek si určitě užije muž, ale možná i diváci, které si sebou veme a určitě na něj bude dlouho vzpomínat i po tom. Všem bude vyprávět co zajímavého zažil. Pokud Vám příjde že jsou zážitky hodně drahé, tak se zeptejte dalších lidí, zdali by se s Vámi na tento dárek nesložili.
  • Mnoho mužů si kolem čtyřicítky říká, že musí něco se sebou udělat. Tělo již není tak pružné jak byl mlád. Mnoha mužům roste bříško, padají vlasy. Mnoho mužů si proto dává předsevzetí, že začne sportovat. Někdy to dávají i veřejně najevo. Pokud váš muž taky toto zmiňuje a Vy víte na co se chce vrhnout, tak potom máte jedinečnou příležitost jej v tom podpořit. Plánuje li například, že bude chodit po horách, tak mu kupte kvalitní bundu, batoh atp… Chce li začít víc hrát squash, tak mu kupte dobrou raketu, nebo pernamenku na squashové hřiště atp… zkrátka muže k jeho plánu popostrčte.
  • Někteří muži kolem čtyřicítky žijou pro svou rodinu, kariéru a úplně opojejí vyrazit někde za “kulturou” Samozřejmě jsou i vyjímky, ale mnoho mužů je kolem čtyřicítky usedlých. Ukažte mu svým dárkem, že i mimo zdi jeho domova existuje svět. Kupte mu vstupenku na festival s jeho oblíbeným hudebním žánrem. Darujte mu vstupenky na muzikál, nebo do divadla. Při nákupu takového dárku je dobré se domluvit i s mužovou manželkou, nebo kamarády zdali s mužem na kulturní akci půjdou. Nikoho by to totiž samotného ve společnosti nebavilo. Muži můžete koupit například vstupenku na fotbal, hokej, mezinárodní utkání atp…
  • Můj poslední tip na dárek pro muže k čtyřicátinám je darujte muži výlet či pobyt do míst na které často vzpomíná, ale vy dobře víte, že tam už dlouho nebyl. Vzpomíná na dovolenou u Máchova jezera u kterého byl v 18. ? Tak mu ji znovu kupte. U tohoto dárku platí to samé jak u předešlého. Než jej koupíte, zeptejte se manželky, kamarády, zdali s mužem do oněch míst pojedou.

Nebo taky v novém článku Tipy na dárky pro muže k 40. narozeninám

Články které se dárkům pro muže k čtyřicátinám věnují

Články na tomto webu:

Dárek k 40

Články na webu 40let.cz, který se věnuje dárkům k čtyřicátinám

Dárek pro muže k čtyřicetinám