Dárky pro muže Frýdek-Místek

Nedávno jsem četl na stránkách věnující se Frýdku-Místku článek s tipy na dárky pro muže z Frýdku-Místku. Protože jsem v tomto městě žil mnoho let a stále mě tyto tipy zaujaly a rozhodl jsem se napsat svůj článek.

Jestli jsem v předchozích článcích psal že skvělým dárkem pro muže je například pernamenka na fotbal, nebo hokej, tak u Frýdku-Místku si to nemyslím. Ne že by se ve Frýdku-Mísku nehrál pěkný fotbal, nebo hokej. Ale určitě se nehraje tak špičkově, aby tento dárek ocenil každý muž. Vím že mnoho mužů z tohoto města, které je blízko Ostravě fandilo Baníku, nebo jezdila na hokej do Vítkovic. Na lokální mužstva chodili opravdoví patrioti a ti již většinou pernamentky měli. Hodně těžko se mužům kupují i pernamentky na kulturu. I když i ty se dají. Do města dojíždějí renomované divadla se svými představeními. Působí zdě kvalitní filmový klub. Takže jaký dárek můžete muži ve Frýdku-Místku koupit. První možností je pernamentka do nějakého fitnes centra, nebo například na banbinton či squash. Určitě mnoho mužů uvítá i skvělý krytý aquapark. Více se o sportovištích ve Frýdku-Místku dočtete zde. Dalším dobrý dárkem jsou motokáry, které sídlí v Místku, mezi Tescem a Albertem. Pokud hledáte spíše hmotný dárek pro muže a je li muž sportovněj založen. Tak zjistěte zdali má kolečkové brusle. V blízkosti Frýdku-Místku je přehrada Olešná, kolem které je 4,5 km dlouhá cyklotrasa, kterou okupují hlavně jezdci na kolečkových bruslích. Protože pro kolečkové brusle je jak stvořená. Kolečkové brusle se dají koupit za různou cenu. Takže můžete muži z Frýdku-Místku koupit ony brusle, popřípadě běžecké boty. Pokud se ještě s někým na dárku domluvíte, tak můj osobní tip je koupit mu kromě bruslí ještě i abonentku do místního aquaparku a tento dárek muži dát se slovy, že jak dojezdí, tak si může jít zarelaxovat do bazénu. Sportováním kolem Olešné přehrady a následné relaxace v bazénů totiž využívá mnoho lidí z města. Sám jsem to tak dělal, kolem přehrady jsem běhal a pak jsem šel do bazénu si zaplavat a uklidnit tělo.

Frydek

Další možnosti dárků pro aktivní muže, mohou být dárky určené pro výlety do hor. Kousek od Frýdku-Místku jsou totiž Beskydy a každý muž, který se trochu hýbe do Beskyd vyráží, jen co mu to volný čas dovolí. Takže dalšími dárky mohou být například batohy, čelovky, hole, oblečení do hor atd…
Mistek