Oslavovat dvacetiný bývá vždy náročné. Mladý muž a jeho parta je plna energie, všem se zdá, že jim patří svět a mohou vše. Zkrátka ve dvaceti je život krásný. A v tomhle duchu se slaví i dvacáté narozeniny. Mladým mužům se snadno vybírají dárky. Protože většinou toho moc nemají a přitom toho potřebují tolik.

Někteří chtějí k 20. narozeninám dárek, který podpoří jejich koníček. Další chce peníze pro řidičák. Někdo zase peníze na nějaké ojeté auto atd… pokud ovšem váš oslavenec nemá žádný požadavek a Vy si lámete hlavu, jaký dárek mu k dvacetinám dát, tak právě pro Vás je tento článek pln tipů.

Tipy na dárky pro muže k 20. narozeninám

• Mladí se rádi baví a největší zábava bývá, když je velká sranda. Mladí muži mají rádi novinky a to vše co jsem zmínil zahrnuje adrenalinová zábava, která je stále více oblíbenější mám teď ma mysli flyboarding. Flybording je vznášení se nad hladinou vody, jako superhrdina a to za pomocí proudu vody, který tryská z trysek u nohou flyboardisty a z trysek na rukou. Když to člověk umí, tak je flyboarding obrovskou podívanou. Pokud to člověk neumí, tak je flyboarding velkou srandou, kterou si užije nejen flyboardista, ale i diváci. O flyboardingu se více dočtete zde. A koupit tento dárek můžete zde.

• Pokud již mladý muž vlastní řidičák a má i auto, tak dalším skvělým zážitkovým dárkem který můžete muži darovat je škola smyku, nebo driftování . Oba dárky kromě zážitku na celý život přináší i zkušenost do života a to ve formě zkušenosti, jak se má člověk zachovat ve chvíli kdy, dostane smyk. Což je zkušenost k nezaplacení. O drifotváni se více dočtete na stránkách které se driftování věnují. Školu smyku můžete mladému muži koupit zde. A driftování zde.

• Pokud mladý muž alespoň trochu čte, tak by k dvacátým narozeninám mohl uvítat motivační knihy. V dnešní době jsou regály v knihovnách plné skvělých motivačních knih. Stačí si jen vybrat. Tento dárek je dobrý z důvodu, že mladí lidé, ještě tápají co budou dělat a jak to budou dělat. Často se plácají na jednom místě a tyto knihy jim mohou pomoci. Samozřejmě čtením se nikdo ještě nezměnil. Ale je to první krok k lepšímu životu. Mnoho lidí ani nenapadne, že by si takovou knihu koupili. Nebo se ostýchají ji koupit. Vřele tento dárek doporučuji.motivační knihy

• Skvělým dárkem k 20. narozeninám může být kuchařka. Mladý muž v těchto letech začíná zjisťovat, že jídlo nejsou jen těstoviny a že i on si bude muset občas něco uvařit. Dnešní doba je plná televizních pořadů, kde nás učí vařit. V prodeji je mnoho kuchařek. Takže stačí jen vybrat tu pravou. Při výběru si dejte záležet, aby byla na mužově úrovni. Laik některé výrazy které jsou v některých kuchařkách nemusí pochopit. Co je někomu jasné, někomu být nemusí.

Podobný článek s podobnými tipy najdete zde: Dárky pro muže k 20. narozeninám

Jak vybrat správný dárek pro muže

Než koupíte mladému muži nějaký dárek, tak si důkladně přečtěte článek Dárky pro muže. V něm se věnujem problematice výběru toho správného dárku pěkně do hloubky. Pokud hledáte spíše nějaký netradiční dárek, tak pro Vás tu mám další tip na skvělý článek a to članek Netradiční dárky pro muže , tento článek je plný skvělých tipů na netradiční dárky, které můžete muži k 20. narozeninám koupit.

Úvodní obrázek Designed by Freepik