vanocni darky pro muze 1

Dárky pro muže k vánocům

Dnes je první adventní neděle a mnoho lidí již určitě má nakoupené vánoční dárky. Někdo s tímto procesem začíná právě teď o víkendu. A vsadím se, že mnoho expertů bude shánět vánoční dárek ještě na štědrý den. Na některé vánoční dárky je již pozdě, myslím tím například objednávat si levné zboží z číny. Nebo přemýšlet nad tím, že nechám muži k vánocům vyhotovit fotoknihu. Ale to nevadí, já mám pro Vás několik tipů na skvělé dárky pro muže k vánocům. S těmito dárkami u mužů určitě zabodujete.


Při výběru vánočního dárku berte vždy na zřetel mužovy zájmy a postoj k životu. Jestli je tělem i duší rocker, tak mu nejspíš neuděláte žádnou radost folkovým CDčkem. I když by jste si strašně moc přáli, aby s Vámi zašel na folkový koncert. V kostce nekupujte dárek pro sebe, ale pro muže. Ctěte jeho zájmy a dárkem se nesnažte dávat najevo, že by se měl změnit, k tomu musí každý dospět sám. Člověk nejde změnit, můžete si jen změnit názor na něj. Ale já jsem zde nechtěl psát psychologické poučky, chtěl jsem zde přinést několik tipů na skvělé dárky pro muže. Zdali však budou dobré, to musíte posoudit Vy sami.

Tipy na levné dárky pro muže k vánocům

 

U levných dárků nemusí hned znamenat časově odbyté dárky. Proto levný dárek neodbývejte a popřemýšlejte čím by jste muži udělali radost.

  • Já nepodporuji kuřáky, ale pokud muž kouří, tak jednou z možností udělat mu radost o vánocích je kvalitní zapalovač. Ten určitě seženete v každé kvalitnější trafice. Mnoho lidí by vánoční dárek pro muže, který kouří řešila elektronickou cigaretou. Já si, ale myslím, že rozhodnutí zkusit elektronickou cigaretu se musí nechat na kuřákovi.
  • Často opomíjený levný dárek k vánocům v poslední době je kniha. Všichni tráví čas na internetu a mnoho z nás si myslí, že informace z internetu jsou dostatečné. Jenže kvalitní internetové zdroje teprve vznikají a budou vznikat, takže pokud hledáte ucelené informace, nebo krásný příběh. Tak nám nezbývá než sáhnout po knize. Kniha je krásným vánočním dárkem. Je to hodnotný dárek, který pokud se nevěnuje aktualní problematice má dlouhodobou hodnotu. Kvalitní kuchařky se například dědí z generace na generaci. Takže dobrou knihou muže určitě potěšíte. Je jasné že takový vánoční dárek víc ocení vzdělaný muž, než muž který nečte.
  • Darujte muži k vánocům drobný kožený doplněk. Myslím tím například peněženku, opasek, obal na mobil, obal na tablet atp… Koženým dárkem můžete věnovat eleganci.
  • Já jsem předminulé vánoce dostal kravatu a byl jsem za tento dárek moc rád. Dárkem ve formě kravaty nikdy nic nezkazíte. Kravat není nikdy nazbyt. Hlavně když se ladí barva s barvou šatů od manželky.

Tip na dárek pro muže k vánocům

 

  • Předvánoční čas je idelání čas pro nákup vstupenek na hudební festivaly. Vstupenky jsou totiž nejlevnější a nejsou vyprodány. Sice nevíte kdo na festivalu bude hrát a zpívat, ale pokud vyberete renomovaný festival, tak věřte, že organizátoři své fanoušky nikdy nezklamou. Asi tušíte jaký tip na dárek pro muže k vánocům Vás přivádim. Pokud má muž rád například metal, tak se koukněte na festival Master of Rock. Pokud má rád world music tak bude určitě rád za vstupenku na Colours of Ostrava atd… při nákupu tohoto vánočního dárku si ale dejte záležet a opravdu si zjístěte jaký žánr muž rád poslouchá.
  • Skoro každý muž fandí nějakému celku. Ať už je to hokejový celek, nebo fotbalový. Větší celky mají fanshopy a ty jsou skvělým zdrome inspirace pro Váš vánoční dárek pro vašeho muže.
  • Kupte muži k vánocům něco luxusnějšího než běžně kupuje. Myslím teď hlavně oblečení. Asi máte povědomí o kvalitě a renomé módních a sportovních značek. Pouvažujte proto zdali by jste neudělali velkou radost muži tím, že mu koupíte například kvalitnější košili než si běžně kupuje. U tohoto dárku si dejte opět pozor, aby jste muži nedali dárek který nechce. Někteří muži například nenosí košile. Jiní zase nenosí trika atp…
  • Mnoho skvělých tipů na dárky pro muže naleznete v článku Dárky pro muže

Další tipy na vánoční dárky pro muže.