Dárek k 40

Dárek k 40 2.díl

Muži kolem čtyřicítky žijí převážně v stereotypu, který si život vyžaduje. Většina mužů jede tradiční kolečko práce, rodina, odpočinek. A vyhlídky do dalších let má podobné. Proto si myslím, že mnoho mužů kolem čtyřicítky postihuje deprese, že mládí je v tahu a bude už jen hůř. Stárnou, změny v nedohlednu. I když mnoho z nich by určitě neměnilo, protože to co prožívá může být příjemné. K čemu tímto pochmurným textem směřuji? Chci říct, že Váš dárek k 40 narozeninám by měl muže vyvést alespoň na chvíli ze stereotypu. Určitě by mu neměl dárek dávat najevo že stárne. Spíše naopak by mu měl ukázat to, že i po čtyřícítce se dá dělat plno klukovských snů a nevadí že už mu není náct.

Tipy na dárky k 40. narozeninám

Dárky k 40. narozeninám by měly být hodnotnější, než dárky k normálním narozeninám. Oslavenec nejspíš uspořádá větší oslavu než je zvykem a celkově se kulaté narozeniny vždy víc slaví. Já jsem za Vás vymyslel pár skvělých tipů na konkrétní dárky pro muže k 40. narozeninám pojďme se na ně podívat.

Daruj muži k 40 narozeninám adrenalin

Víte o muži že má rád adrenalin. Nemá na nějaký adrenalinový zážitek čas? Pak si myslím, že tandemový seskok s padákem je skvělým dárkem pro takového muže. Samotný zážitek trvá chvíli. Větší čas zabere cesta na letiště. Ale vzpomínky z něho bude mít na celý život. Kromě krátké instruktáže před samotným skokem a odvahy není na muže kladen žádný požadavek, takže se nemusí učit novým věcem. Tandemový seskok je dárkem na který se pak dlouho vzpomíná a určitě se o něm bude hodně mluvit a to je určitě váš cíl, chcete přeci muži darovat dárek o kterém se bude mluvit. Nebo myslíte si že se o ponóžkách, které mu můžete taky darovat bude někdy mluvit? Skvělý výběr tandemových seskoků z různých míst za super cenu naleznete zde.

Dárek v podobě pivních lázní

Pokud má muž rád pivo a taky o něm víte, že nepohrdne bazény wellnesem, pak si myslím že takovému muži uděláte radost pivními lázněmi. Pokud má manželku, či přítelkyni, pak nejlíp je koupit tento dárek pro dva, i když žena zrovna není oslavenec. Nicméně myslím že i muž ocení to, že si tento nevšední zážitek bude moci užít se svou ženou. Skvělý výběr pivních lázní a různých baličků najdete zde.

Daruj muži k čtyřicetinám hodinky

Kdysi nosily hodinky všichni. Pak přišly mobily a mnoho lidí přestalo hodinky nosit. Jenže móda hodinek se opět vrací a to nejen chytrých, nebo sportovních. Stále více se začínají prodávat opět klasické analogové hodinky, které kromě ukazování času jsou krásným módním doplňkem. Schválně se podívejte na nabídku pánských hodinek zde.

Hodinky dárek k 40
Hodinky dárek k 40

Hodinky na obrázku můžete koupit zde.

Netradiční dárek pro muže k 40. narozeninám

Kupte muži vůni. Muži totiž často svět vůní přehlíží, ať už cíleně, tak nevědomky. Přitom voňavý muž je to co ženy milují a mnoho mužů na to kašle, přitom vonět je mnohem snadší, než mít například vypracované břicho z posilovny. Pánských vůní je mnoho a jak je začnete zkoumat, nebo je půjdete očuchat do parfumérií, tak se v tom ztratíte a stejně budete v tomto případě kupovat spíš vůni která voní Vám, než muži. Vyjímkou jsou muži kteří použivají kvalitní vůni a vy znáte jeho vkus. Pokud tomu tak není, pak mé doporučení je Hugo Boss Boss No.6 Bottled . To že je nejprodávanější pánskou vůni po mnoho let mluví za vše. Je to nádherná jablečno-skořico-vanilková vůně na pikantním dřevitém základu. Hodně mužná vůně i když složení tomu nemusí napovídat. Voní dlouze a co je hlavní, je to univerzál do každého počasí a ročního období s vyjímkou špiček, tzn. není dobrá do velkého mrazu a do velkých veder. Pro svou univerzálnost a výdrž je skvělou volbou pro muže, u kterých víte, že nejspíš neřeší, jaká vůně se hodí pro tu či onu příležitost. Koupit ji doporučuji zde. Mají ji tam mnohem levnější než v kamenných parfumérkách a na tomto eshopu máte jistotu, že dostanete originál. Přečíst recenzi na Hugo Boss Boss No.6 Bottled su můžete zde.

Podobné články plné dalších tipů:

Dárky pro muže k narozeninám 40 Dárek pro muže k čtyřicetinám