Dárek k 50 pro muže

Shánět dárek po 50 letého muže není vůbec lehké. Padesátnici mívají dobrý příjem a většinu svých snů si již splnily. Většinou mají dobře rozjetou kariéru, ve svých oborech jsou často specialisty. Děti mají většinou odrostlé. Proto se muži v tomto věku snaží začít žít trošku jinak,než tomu bylo doposud. Chtě nechtě si začínají vytvářet ochranný val nových aktivit, s kterými budou bojovat proti stárnutí. A to je skvělou příležitostí při hledáni dárku pro muže k 50. narozeninám .


Jestli víte o novém koníčku, který si muž začal pěstovat, tak máte vyhráno. Protože mužův koníček vždy skýtá skvělé příležitosti pro výběr dobrého dárku. Jen si musíte pohlídat, aby jste se dárekm trefili. Muž většinou zná svůj koníček mnohem lépe než Vy. Samozřejmě můžete být vyjímka, nicméně většinou je to tak, že kupující mužův koníček nezná. Takže mnoho lidí se uchýlí k snadnémů řešení a muže se zeptá, zdali by nechtěl nějaký dárek, který by obohatil jeho koníček. A zdali Vám neporadí, jaký že mu máte dárek k 50 sátinám koupit. Je o praktický dotaz. Jenže Váš dárek tímto příjde o mnoho atributů, které tvoří dárek dárkem. Jeden z nich je chvíle překvapení. Jak u obdarovaného muže, tak u Vás, zdali jste se výběrem dárku strefili do mužova vkusu a potřeb. Určitě ty chvíle znáte, kdy jste v očekávani rozbalovali dárek. Vhodným dárkem dávate obdarovanému nejen signál o tom jak si ho vážite, ale i o tom, jak jej znáte. Což je mnohdy ještě cennějším signálem, než ta, za kolik byl dárek pořízen. Těmito úvahami jsem ale odbočil od našeho dárku k padesátinám.

Zážitkové dárky pro muže k 50. doporučuji koupit ZDE.
Zkuste mužův koníček obohatit něčím trošku jiným, než rozšířením samotného koníčku. Zní to možná trošku krkolomně, ale zkusím Vám tuto myšlenku rozšířit na příkladu. Muž rád rybaří. První co Vás napadne je koupím mu nový prut, oblečení pro rybáře atp… Zní to jednoduše a určitě mu uděláte radost. Jenže jak se do tohoto oboru ponoříte, tak zjístite, že nevíte, zdali koupený prut je lepší, než muž má. Co když nemuškaří. Potřebuje lepší svítitdlu, nebo podběrák? Nápadu je mnoho, ale nezodpovězených otázek ještě víc. Já Vás zkusím trošku posunout jiným směrem. Co kdyby jste muži koupili rybářskou dovolenou v severských státech? Muže tímto dárkem určitě mile překvapíte a Vy budete mít jistotu, že muži nedarujete dar, nedar, který bude ležet ve skříni. Nemluvě o tom, že z toho bude mít zážitek na celý život. Takže se na váš dárek nezapomene.

Možná si v duchu říkate, pěkný nápad, ale takový zájezd je pěkně drahým dárkem. Je to nepopírám, ale na oslavu padesátých narozenin nepůjdete sami. Zeptejte se proto dalších pozvaných hostů, zdali by se nechtěli s vámi na takový dárek k 50. složit. Třeba jim svým návrhem pomužete v jejich rozhodování jaký dárek k 50 muži koupit. Běžně se dárky k padesátinám kupují trochu dražší než obvykle. Jednak má muž s hostinou větší útraty než obvykle a za druhé 50. narozeniny jsou brány coby nejvýznamnější narozeninové oslavy v lidském životě.

Aby jsem neskončil u jednoho tipu na dárek 50 pro muže, tak zde zmíním  ještě jeden netradiční dárek pro muže. On není tak netradiční, jak by se mohlo zdát, ale většinu z nás to nenapadne. Protože si myslíme, že muži jsou povahou otrlí a vytrvalí. Ale co kdyby jste muži darovali nějaký wellness pobyt. Nemusí jít ani o místo extra vzdálené od mužova bydliště. Ale mělo by jít o místo, kde muž běžně nechodí. Proč zmiňuji tento dárek. S přípravou oslav k padesátinám a samotnou oslavou muž stráví hodně času. Bude ho to stát hodně nervů a píle. Váš dárek by proto mohl po skončení slavení ocenit. Nejlépší je pokud má muž manželku, přítelkyni s kterou na onen pobyt bude moci vyrazit. Proto tento dárek nejprve skonzultujte s mužovou ženou a až potom jej kupte. Možná Vám tento tip příjde jako šílenost. Ale vězte že tento dárek muž po oslavách 50. narozenin ocení.

Podobné články na tomto webu:

Dárky pro muže k narozeninám 50

Hledáte inspiraci pro přání k padesátinám, pak právě Vám by se mohl hodit článek přání k 50. narozeninám