Dárek k narozeninám pro muže

Pokud nejste dítě, tak už jste nejspíš za svůj život darovali nespočet dárků mužům. Některé lidi nákupování dárků baví. Ale pro mnoho z nás je to stresová chvíle, kdy nevíme jaký dárek muži k narozeninám koupit. Něco Vás napadne a hned ve Vás začne hlodat myšlenka. Nemá už onu věc? Užije ji? Nedal mu ji již někdo? Myslím si že tento článek je vhodný pro obě skupiny lidí, ať už těch co baví nakupovat dárky tak i pro Ty kteří si neví rady. Obě skupiny zde naleznou inspiraci na dárky k narozeninám pro muže.


Nejsnadnější cesta k narozeninovému dárku pro muže

Mnoho lidí si usnadní nákup dárku tak, že se muže zeptají co by potřeboval, nebo mu v horším případě dají peníze. Tyto varianty se dají obhájit u prarodičů, kteří mají 1. odstup od svých vnoučat a neví po čem touží 2. často jsou imobilní, nebo už těžce cestují

Proč nevolit nejsnadnější variantu jak vyřešit dárek k narozeninám

  Já výše zmíněnou variantu nedoporočuji.Možná se ptáte proč? Má to hned několik důvodů. První je ten, že jedna z vlastností dárků je tato. Dárkem se má obdarovaný muž překvapit. To že dostane dárek nejspíš ví, protože mu půjdete na narozeniny a k narozeninám se dárky dávají. Tím co jsem napsal mám na mysli překvapení co se v dárku skrývá. Neříkejte že si neužívate chvíle, kdy obdarovaný muž rozbaluje váš dárek a Vy čekáte na jeho reakci? Já myslím že toto si užívá každý ať už obdarovaný, tak i ten co dárek daruje. Proto se také dárky zabalují. Další věc kterou dárkem dávame chtě nechtě najevo je tato.Dárkem dávame najevo to co o obdarovaném muži víme, jak ho známe. Protože dobře zvoleným dárkem k narozeninám dáme muži najevo, že víme o jeho tužbách a potřebách.

Jak dráhý dárek muži k narozeninám koupit?

Do předchozí kapitoly by si zasloužilo dáte ještě jednu věc, kterou dárkem muži dávame něco najevo a tím je jak si ho vážime socialně. Každý totiž od svého okolí očekává dárek určité hodnoty a jeho hodnotou dávate najevo jak je Vám muž blízký. Dárek pro muže by neměl být drahý, protože tím muže přivedete při obdarování do rozpaků a chtě nechtě si jej zavážete. Ono dárky se totiž těžko odmítají a každý tuší, že v budoucnu bude muset tento dárek něčím oplatit. Pokud vás napadne tedy nějaký hodnotnější dárek, tak se optejte dalších lidí, o kterých víte, že budou kupovat dárek a zeptejte se jich, zdali by se s vámi na dražší dárek nesložili. Nějaký dárek musíte přinést i muži, který je úspěšný a víte o něm, že si může koupit vše na co pomyslí. Při výběru dárku pro takového muže musíte být více originální, určitě se nesnažte takovým mužům kupovat drahý dárek. Několikrát jsem zde zmínil slovo drahý a neuvedl přesnou cenu. Tu zde nenaleznete, protože pro každého je pojem drahý někde jinde. U socialně slabých bude drahým dárkem úplně jiný dárek, než u rodiny milionářů… . V jakých cenových relacích se dárky v mužově okolí pohybují určitě víte, popřípadě se zeptejte lidí, kteří mají k muži blízko.

Tip na dárek pro muže k narozeninám

Konečně se dostávám k jednotlivým tipům na dárky k narozeninám.

Vybírat dárek pro muže je radost a štěstí.
Vybírat dárek pro muže je radost a štěstí.

 

 • Nejoblíbenějším dárkem k narozeninám jsou dárky na které se nezapomíná. Když se člověk zamyslí, tak nejčastěji vzpomínáme na netradiční zážitky. Od těch spjatých z životem. Mám tím na mysli svatba, narození potomka. Krásné chvíle prožité s ženou, když už jsme u těch mužských zážitků. Dále nezapomínáme na adrenalinové zážitky, nebo chvíle které jsou neobvyklé. O těchto zážitcích muži rádi vypráví ve společnosti. A právě takové dárky jsou stále více darovány mužům. Na trhu je několik firem, které zážitky nabízejí. Já mám nejraději firmu Essenci, která má velkou nabídku tradičních i netradičních zážitků. Koukněte na jejich nabídku .Určitě tam naleznete zážitek, který by se mohl muži líbit. Při výběru zážitkového dárku pořádně zvažte jaký zážitek muž ocení. Ne všichni muži totiž milují adrenalin.

 

  • Oblíbeným dárkem k narozeninám v posledních letech jsou náramkové hodinky. Ještě před pár lety to vypadalo, že náramkové hodinky nebude nikdo nosit. Všichni jsme byli opojeni mobily. Jenže mobil není po ruce jak hodinky a za druhé, hodinky jsou módní ozdobou každého muže. Pod tímto příspěvkem najdete nejprodávanější hodinky na trhu.


 

 • Můj poslední tip na dárek k narozeninám je parfém, nebo toaletní voda. Ženy na muži ocení to že voní. Někteří muži to dobře ví, ale někteří tento všeobecný fakt nechtějí přiznat, nebo jim příjde blbé zajít do parfumerie a tam si koupit parfém. To je skvělá příležitost pro Vás a váš dárek. Pokud o muži víte, že rád použivá nějakou vůni, tak si zkuste o jeho parfému zjístit něco víc a kupte mu něco podobného. Protože nejspíš si tuto vůni kupuje kvůli tomu, že se mu líbí, nebo s ní boduje u žen. Skvělý výběr za skvělé ceny naleznete

  Podobné články:

  Dárky pro muže … úvodní článek tohoto webu, v tomto článku naleznete velký rozcestník na mnoho dalších článků plných tipů

  Dárek k narozeninám pro muže … na internetu jsou další weby, které se věnují dárkům k narozeninám. Rád na tomto webu hledám tipy na dárky k narozeninám.

  Obrázek Designed by Freepik