Dárek k šedesátinám pro muže

Dárek k šesátinám pro muže

Není to tak dávno, kdy se muži málokdy dožily 60 let. Naštěstí kvalita života postoupila a lidé se dožívají mnohem více let. Jejich kondice i mysl je ve většině případu v “dobré” kondici i kolem šedesátky, takže stát, ale i socialní systém nutí dnešní šedesátniky pracovat. Nicméně do důchodu jim již moc let nezbývá a Vy máte asi poslední příležitost koupit muži ke kulatým narozeninám dárek, který využije aktivně. Co tím mám na mysli? To se dočtete dál.

Je mi jasné, že někteří lidé v šedesátce již rezignují na pohyb, aktivní život a vyhlížejí důchod v klidném režimu, pro ně nejspíš mé tipy na dárky k šedesátinám nebudou, těm se zavděčíte dárkovým košem, dobrou láhvi alkoholu, ale věřte, že na tento dárek brzo zapomenou a to Vy určitě nechcete. Proto možná, že i těmto lidem se budou níže zmíněné dárky líbit a věřte, že na tyto dárky šedesátník nezapomene.

Tip na dárky k šedesátinám

 

Darujte muži k šedesátinám dobrodružství

 

Muži milují dobrodružství, poznávaní neznámého. Na silné zážitky se nezapomíná a Já si myslím že právě zážitkové dárky jsou pro muže nejlepšími dárky. Je jasné, že muži k šedesátinám, nemůžete darovat dobrodružství jako například dvacetiletému muži. Ale i tak máte mnoho skvělých možností. Namátkou mě napadá nejoblíbenější zážitek, tím je tandemový seskok. Tento dárek ocení každý šedesátník, který má rád adrenalin, nebojí se výšek a dovolí mu to zdraví. Na to zdraví si dávejte při výběru zážitkového dárku obzvlášť pozor. Koupit tandemový seskok můžete například zde. Výhoda tandemového seskoku je v tom, že není kladen žádný um na naučení se nové věci. S mužem bude skákat zkušený instruktor, který muže před samotným tandemovým seskokem krátce zaučí co a jak.


Ve vzduchu by jsem zůstal i u mého druhého tipu. Já si myslím, že zážitkový dárek, který je pro šedsátnika jak dělaný je let v balónu, velký výběr různých variant si můžete zakoupit zde. Let v balónu je poklidným zážitkem, při kterém se muž podívá z ptačí perspektivy na zem po které již šedesát let chodí. Určitě to bude pro něj silný zážitek a možná že ve vzduchu si uvědomí některé věci s nadhledem.

 

Pokud o muži víte, že je pohodář a tušíte, že ve vzduchu se bude trápit, potom nezoufejte, i pro takové pány se dá najít dobrý zážitkový dárek. Co takhle pivní lázně? Však se sami podívejte na velkou nabídku pivních lázní například zde. Tento zážitek kromě koupele v pivním chmelu může zahrnovat masáže, dobrou večeři, nocleh v lázních. Zkrátka pohodu, kterou si muž určitě víc vychutná se svou manželkou. Proto při nákupu tohoto dárku kupte raději pivní lázně pro dva.

 

Hodnotné dárky, které udělají šedesátnikovi “radost”

 

Mnoho mužů kolem šedesátky jsou konzervy, kteří jsou na něco zvyklí a nechtějí to změnit. Jestli je tomu tak i u muže, pro kterého hledáte dárek k šedesátinám, tak mám pro Vás jednu dobrou zprávu. Součastný stav je nejspíš ten nejlepší, který bude, bude hůř a hůř, představte si muže, ale nejen jeho v pozdějším věku. Určitě bude ještě větší konzerva, takže pokud chcete muže přivést na nové technologie, tak máte nejvyšší čas. Mám teď na mysli výměnu tlačitkového telefonu za chytrý telefon. Koupení tabletu. Notebooku atp… Možná při rozbalení takového dárku bude muž v rozpacích, ale věřte, že si rychle zvykne. S péči o nový telefon mu mohou pomoci vnoučata, pokud nějaké má. A Vám ušetří tento dárek mnoho nervů, protože muž si s technickou hračkou rychle sžije a Vy ho nebudete  v osumdesáti učit novým věcem.

 

Darujte mu k šedesátinám kvalitní věc, o které víte, že ji využije. Muž v šedesátce ještě nejde do důchodu, ale moc let mu do něj nezbývá, takže mnoho věcí si už nepořídí. Mnoha mužům v důchodu klesnou rapidně příjmy, takže mnoho věcí si v důchodu nepořídí. Takže na horách potkávate důchodce s batohy z minulého tisíciletí, v bundě z devadesátých let atp… A právě na tyto dárky já cílím. Chodí muž po horách a  má ošuňtělý batoh, který už dávno není nepromokavý, pak mu kupte kvalitní batoh, který ocení a využije, nebo se na dárek v rodině složte a kupte mu kvalitní kolo s kotoučovými brzdami atp..

 

Můj poslední tip na hodnotný dárek k šedesátinám jsou hodinky. Mnoho mužů kolem šedesátky nosí hodinky, ať už ze zvyku, tak hlavně kvůli času. Často ale mají staré hodinky a nejspíš vůbec nepostřehli, že dnes jsou hodinky úplně jiné. Stále ukazují čas, ale jsou to i krásné módní doplňky. S kterými se muži rádi chlubí. Proto si myslím, že darovat muži hodinky je skvělý nápad. Velký výběr hodinek máte například zde.

 

Tip na dárek, který potěší, ale nevydrží na věky

 

Do těchto tipů by se slušelo napsat tipy na různé pití, dobré jídla atp… ale to jsou dárky které každý z nás daruje tak často, že obdarování muži záhy na tyto dárky zapomínají. Tedy až na znalce, kteří dokážou ocenit a zapamatovat si kvalitu. Takže tyto dárky Vám nedoporučuji kupovat. Můj tip v této kategorii je parfémy a mužské toaletní vody. Málo mužů je užívá a to spíš z důvodu, že je nenapadne jej koupit. Nebo si myslí, že jeho okolí jeho tělesná “vůně” nevadí. Ale opak je pravdou. Muž v šedesáti již nebude vůní lovit mladá děvčata, ale svému věku díky vůně dodá eleganci. Toaletní voda má i tu výhodu, že nemusí být moc drahá, pokud ji koupite na internetu, například zde. Pak za tento dárek zaplatíte pár stovek. Samozřejmě mnohem víc pokud budete nakupovat v kamenných parfumérií. Můj tip ohledně vůně je pokud nevíte jaké vůně muž preferuje, pak vsaďte na klasiku klasi, a kupte mu nejprodávanější pánskou vůní. Mám na mysli vůni Hugo Boss No.6 Bottled. Tato vůně již nekolik let nejprodávanější vůní. Ve světě se ji prodalo několik desítek miliónu kusů, i to svědčí o tom, že ji muži, ale nejen oni milují. Více se o této vůni můžete dočíst zde. Doporučuji ji koupit zde.

 

Tip na dárky k šedesátinám
Tip na dárky k šedesátinám

 

Těch tipů na dárky k šedesátinám by jsem mohl napsat ještě mnohem víc, ale já si myslím, že méně je někdy lepší než víc. Základní tipy, jak nad dárkem k šedesátinám uvažovat jsem Vám popsal a pokud toho bylo málo, potom koukněte na podobné články na tomto webu Dárky pro muže k 60. , nebo Dárky k 60. pro muže , Dárky pro muže k narozeninám 60 . Popřípadě se můžete kouknout i na jiné weby, pěkné tipy jsem našel v článku Dárek k 60. narozeninám na stránkách věnujících se dárkům k narozeninám.