Dárek k valentýnu muž

Dárek k valentýnu muž

Potřebujete koupit dárek muži k valentýnu a nejste si jista, či potřebujete poradit? Potom právě Vám by se mohl hodit tento článek. Naleznete zde několik tipů na dárek k valentýnu pro muže.

Symbolem Valetnýnu je srdce a proto se většina valentýnských dárků točí kolem aranžmá srdce, od kitic ve tvaru srdce, po čokolády. Večeře se srdíčky na stoly atd… zkrátka romatika na svatého Valentýna na každém rohu. Ale upřímně ne všichni muži si potrpí na srdíčkách, toto je spíš záležitostí žen, či mladých párů. Hlavně starším mužům se budou líbit úplně jiné dárky. Ty levnější valentýnské dárky jsem již v tomto textu zmínil. Teď zkusím zmínit pár hodnotnějších dárků.

 

Daruj k valentýnu muži romantický pobyt v pivních lázních

Pokud je Váš muž pivař a vy to o něm víte, tak máte jedinečnou příležitost skloubit Váš dárek s jeho koníčkem a navíc si to užít i Vy sama. Pivní lázně totiž prioritně nejsou o pití piva, ale o nějakém wellnessu, masáži, dobré večeři. Velký výběr různých pivních lázních naleznete ZDE.

 

Daruj muži k valentýnu vůni

 

Nejen ženy, ale i muži mohou krásně vonět. Mnoho mužů to neví, nebo vonět nechtějí. Myslím si, že každá žena je ráda, když jejich muž voní. Za prvé se ji to líbí a za druhé ví, že nedělá svému okolí ostudu 🙂 Darujte proto muži k valentýnu nějakou dobrou mužnou vůni. Tento dárek doprovoďte slovy, že se vám tato vůně líbí a že budete šťastná když takto bude vonět. Tak možná ve svém muži vzbudíte touhu po tom, že má vonět. Tento dárek může mít jedinou nevýhodu, váš dobře vonicí muž bude mít víc obdivovatelek. Ale určitě se navzájem pevně milujete a toto nebude překážkou.

 

O mužských vůních si můžete přečíst na stránkách Domluva.cz, na kterých naleznete recenze na mužské parfémy a toaletní vody.

 

Mé tipy na trendy mužské vůně:

Pro mladé muže doporučuji Ultra Male vonící po hrušce, skořici a vanilce sladce intenzivně. Popřípadě trošku méně sladkou a méně  intenzivní  Reveal Men v které dominuje vůně agave (žlutého melounu) tato vůně je skrytý poklad od Calvin Kleina. Oproti Ultra Male voní déle a je větší univerzál.

 

Pokud hledáte vůni spíš elegantní mužnou pro starší muže 30+, pak zde dám tip na mé dva favority pro zimní období doporučuji jedinečnou Bottega Veneta Pour Homme extreme z počátku voní po borovici a jalovci. Později po jedli a kůži. Nádherný skvost o který by jsem se raději s nikým nedělil. Ale chci doporučovat to nejlepší a proto jsem tuto vůni zmínil. Pokud chcete darovat něco letního svěžejšího, přitom trošku zemitého, pak můj druhý tip je na Terre D’Hermes Eau Tres Fraiche. Z počátku voní naprosto úžasně pomeranč s citrusy pak se přidá pelargonie a na pozadí jsou zemité mužné dřevité tóny. Tato vůně je až magicky dobrá.

 

Další články které se věnují dárkům k valentýnu:

Dárky k Valentýnu

Dárky pro muže k Valentýnu

Valentýnské dárky pro muže