dárek pro muže 35

Dárek pro muže 35

A je to tu dostávám se k dárkům pro muže v mé věkové kategorii. Loni jsem totiž oslavil své 35 narozeniny. Hodně lidí v mém okolí má tento věk, tak vím po čem muži v těchto letech touží. A na rovinu mohu říci, že každý po něčem jiném. Někdo hledá po x té přítelkyni. Někdo je čerstvě ženat, což je můj případ. Někdo má již děti v pubertě, někdo je čerstvým otcem. Jiný cestuje po světě a nic neřeší. Jaký je ten Váš muž pro kterého sháníte dárek víte nejlépe Vy sami a finální rozhodnutí co mu koupíte bude jen na Vás. Ale i tak se pokusím Vám pomoci s výběrem.


Než začnu s tipy na dárky k 35 narozeninám, tak zde zmíním to co jsem dostal k narozeninám já. Od manželky jsem dostal vytoužené sandály Keen. Jde o dražší sandály, které jsou mohutné a mají gumovou špičku. Díky špičky se s nima dá chodit i velmi dobře po horách, protože se do nich nedostávají kamínky a máte chráněny špičky. Ale pojďme na další dárek další dárek byly kompresní podkolenky pro běžce. Rád běhám a každý rok mám v plánu běžet jeden extrémní závod. Mám celkem solidní výbavu mám teď na mysli, boty, oblečení. Jediné co mi chybělo byly kompresní podkolenky, které nejsou nejlevnější a po nějaké době se opotřebují. Tak jsem je dostal od tchýně. Od rodičů a bráchy jsem dostal let balónem. Už je to skoro třičtvrtě roku a já zatím neletěl. Hlavní důvod je ten, že několikrát tomu nepřálo počasí, buď foukalo, nebo pršelo. Nevadí certifikát má platnost dva roky, takže rád si na dobré počasí počkám. Na tento dárek a jeho realizaci se obvzlášť těším. Let balónem koupil brácha ZDE. Od babičky jsem dostal k narozeninám peníze, za které jsem si koupil mou oblíbenou letní vůni Terre D’Hermes Eau Tres Fraiche z které jsem byl učarován pro svou až magickou zemitou vůni, které z počátku dominuje nádherný pomeranč. Dle mého ideální vůně pro letní dny. Víc si o ní můžete přečíst v této recenzi. Jde vidět, že jsem dostal mnoho zajímavých dárků. Které se točili jak kolem mých koníčků, ale nejen jich.

Tipy na dárky por muže k 35

 

Jak už jsem zmínil, tak jeden z dárků, který jsem dostal byl zážitkový dárek. Zážitkových dárků pro muže je mnoho. A myslím, že i pro toho vašeho by se nějaký zajímavý našel. Má muž pro který sháníte dárek rád auta a žádný luxusní sporťák nevlastní a víte, že by se chtěl alspoň na chvíli v takovém autě svést? Pak mu můžete splnit sen a můžete mu koupit možnost projet se v takovém autě.

Velký výběr naleznete ZDE.
 
Víte o muži že má rád adrenalin. Pak mu nekupujte jízdu v sporťáku, protože na našich silnicích tak rychle jezdit nemůže, jak by si přál, aby uspokojil svůj adrenalin a hlavně s půjčeným autem by se to neslušelo a ani nesmí. Raději mu k třiceti pěti darujte tandemový seskok.Tandemové seskoky nejsou nejlevnější záležitostí, takže si jej běžně lidé nekupují, ale když je dostanou jako dárek, tak hlavně ti odvážní si rádi skočí. Pokud Vám příjde, že je tento dárek trošku nad Váš finanční plán, tak zvažte zdali se na něj nesložíte ve více lidech.

 
Velký výběr tandemových seskoků z různých míst nalenete ZDE.
Dalším skvělým dárkem může být nějaký módní doplněk. Co kdyby jste muži koupili novou peněženku. Nebo například koženou kapsu. Ty jsou v poslední době obvzlášť oblíbené. Pokud je dostatečně velká, tak do ní může vlést i tablet. Což muž pokud nějaký tablet ocení.

Velký výběr módních doplňků naleznete ZDE.
 

tip na dárek pro muže
tip na dárek pro muže

Všechny předchozí tipy jsou finančně náročnější, pokud hledáte spíš nějaký levnější dárek a víte, že muž nezkazí žádnou srandu, potom zvažte, zdali by nebyl vhodným dárkem nějaký vtipný dárek. Určitě jste viděli vtipné dárky, které jsou určeny pro kulaté narozeniny. Ale i muži který slaví 35. narozeniny můžete darovat dárek, na kterém obdarovaný muž nalezne číslo 35.

Tyto dárky můžete koupit ZDE.
 

Podobné články:

Taky by Vás mohlo zajímat tipy na dárky pro mladší a starší muže.

Dárky pro muže k 30. narozeninám

Dárky pro muže k 40. narozeninám