Dárek pro muže 45

Dárek pro muže 45

Mnoho lidí si myslí, že oslava 45 narozenin je ničím vyjímečná osalava, která nevystupuje nijak z řady. Proto i dárky pro muže k 45 narozeninám jsou většinou naprosto běžnými. Jenže já si myslím, že těmto narozeninám by jste měli věnovat zvýšenou pozornost. Protože muž ve svých 45 letech může začít propadat depresi, že ta jeho padesátka se již opavdu blíží. Proto si myslím, že by Vaš dárek měl tahat za brzdu mužovy deprese, nebo minimálně by ji neměl prohlubovat. Takže ne že Vás napadne muži darovat papuče či župan. Dárek by ho měl muže povzbudit a přidat mu elánu do dalších let.

 


 

Jaký dárek je nejlepší pro muže k 45. Narozeninám?

Na tuto otázku není snadná odpověď. Co muž to originál. A pro každého může být nejlepším dárkem něco jiného. Ale jak už jsem zmínil nejlepší bude ten dárek, který muži dodá elán. Nebo mu pomůže uvědomit si, že se dá život užívat i jinak, než byl doposud zvyklý. Žije muž spíš usedlým životem. Má muž rád klid svého domova, věnuje se rodině a víte o něm že má rád pivo. Pak právě takovému muži můžete k 45. Narozeninám darovat pivní lázně. Velký výběr nalezneteZDE. Je to oblíbený wellness pro muže. Samozřejmě, že si jej nejvíc užije se svou manželkou či přítelkyní.

 

Víte o muži že je odvážný, ale o svém nejodvážnějším zážitku již hovoří několik let.Pak mu k narozeninám darujte nové dobrdružství, o kterém bude moci vyprávět. Ať už je to tandemový seskok, nebo například driftování. Taky může bagrovat, řídit tank …

 

Velký výběr zážitků pro muže naleznete ZDE.
 

Vtipný dárek k 45. Narozeninám

Doba, kdy byly ulice plné obchodů s ptákovinam a vtipných dárků už dávnoi pominula, ale i tak jsou vtipné dárky stále oblíbené. Často jsou jen doplňkem k hlavnímu dárku. Pomáhají zlepšit náladu, baví. Vtipné dárky mohou k 45. Narozeninám mohou být například různé hrnky a trika s vtipným textem…

 

Vtipné dárky pro muže k 45. Narozeninám naleznete ZDE.
 

Klasický dárek pro muže k 45. Narozeninám

Ten nadpis zní hodně nudně, přitom může jít o nejlepší dárek, který můžete muži k narozeninám dát. Pojďme se podívat na mé tipy.

klasický dárek pro muže 45

Náramkové hodinky tyto hodinky můžete koupit ZDE.

Velký výběr hodinek naleznete v eshopu Hodinky.cz

Darujte muži nějaký módní doplněk. Žena by Vám řekla, módních doplňků není nikdy moc. Muž si toto nemyslí, dokonce má tendenci některé věci a módní doplňky nosit do roztrhání. Má k tomu většinou dva důvody, jeden je citový vztah a druhý je to, že to že peněženka, kapsa na tablet, opasek vypadá strašně nijak neřeší. Když dostane nějaký módní doplněk, tak jej většinou začne hned nosit a je spokojený. Ještě když při darování uslyší, že ten předchozí už vypadá děsně. Tak mu samozřejmě nemůžete natvrdo servírovat, ale naznačit mu to můžete. Popřípadě mu říct, že teď má víc voleb. Víc než slova Vám nejspíš o klasických dárcích napoví obrázky.

netradiční dárek pro muže 45

Míň trádičním dárkem může být mužská pedikura. Tuto koupíte ZDE.

 

Jen u kapsy přes rameno si zjistěte, jak velký má tablet, pokud tablet vlastní, ať se mu do nové kapsy vleze.

modnidoplnky.cz

Podobné články:

Sice to nejsou přímo tipy na dárky pro muže k 45. Narozeninám, ale určitě další inspiraci naleznete v článcích dárky pro muže k 40. Narozeninám a dárky pro muže k 50. Narozeninám .