dárek pro muže 55

Dárek pro muže 55

Minulý rok slavil můj taťka 55 narozeniny. Takže s vybíráním dárků pro muže k 55 narozeninám mám čerstvé zkušenosti. A jaké že to dárky můj taťka dostal a nad jakými jsme uvažovali? Tak to se dovíte v tomto článku.


 

Jaké dárky dostal můj taťka k 55 narozeninám?

Můj taťka je prakticky založený muž, který moc neholduje novým technologiím, což je s podivem, protože mu nedělá problém se cokoliv naučit. Nicméně do chytrého telefonu, či tabletu jsme jít nechtěli. V práci jeho telefon trpí a s mamkou mají nový notebook. Takže tentokrát jsme šli do praktických dárků. Já s Haničkou (manželkou) jsme mu k narozeninám dali kvalitní profi akušroubovák. Náš taťka totiž trávi hodně času v garáži či na zahradě a kvalitní aku šroubovak mu chyběl. S dárkem byl spokojený. Vím že šroubovak hodně využívá.

 

Mému bráchovi se podařilo taťku ještě víc překvapit. K jeho 55. Narozeninám mu daroval repasované Sportovní hodinky Prim. Které taťka v minulosti rád nosil. On mu dal jiné, ale udělal mu tím velikánskou radost. Sportovní Primky se dají dnes koupit i nové. Určitě mnoha mužům tento dárek udělá velkou radost. Hodinky Prim můžete koupit ZDE.

hodinky dárek pro muže 55
hodinky dárek pro muže 55

Od mamky (manželky) dostal taťka novou kvalitní peněženku. Ta stará se mu totiž rozpadala a on se ne a ne s peněženkou rozloučit. Tak dostal novou, přendal peníze a karty a byl spokojený. Mamka peněženku vybírala ZDE. Vím že si dala záležet, aby taťkovi koupila podobnou peněženku jakou má, protože jen v tom případě má jistotu, že se do ní vleze vše na co je muž zvyklý a nebude muset dělat kompromisy. I když vyházet  nějaké zbytečné karty, které nepoužívá není od věci.

vhodny dárek pro muže 55
vhodny dárek pro muže 55

 

Další tipy na dárky pro muže k 55 narozeninám

 

Kromě výše zméněných dárků, zde ještě zmíním tipy na další dárky, o kterých jsme uvažovali, ale nakonec jsme volili jiný dárek. Velkým favoritem byl pobyt v pivních lázních. Taťka je pivaře, tělem i duší a taky miluje termální lázně. Několikrát za rok jezdí s mamkou do termálů do Maďarska. Pivní lázně sice nejsou termály, ale jde o určitou formu wellness, spojenou s degustací místně vařeného piva a dál záleží co si člověk připlatí. Někdy je součástí pivních lázní ubytování. Jindy oběd či večeře atp… Myslím, že tento dárek ocení nejen samotný muž, ale i žena, která bude muže do lázní doprovázet. Popřípadě kamarád. Tento dárek je ideální pro muže, kteří milují pivo a určitý klid.

 


Velkou nabídku poznávacích zájezdů do Maďarska, ale nejen tam naleznete na Invia.cz
 

Jak už jsem výše zmiňoval můj taťka miluje termální lázně. Takže jsme uvažoval, že mu k 55. Narozeninám darujem poznávací zájezd do Maďarska. Koukne do lázní, které ještě nenavštívil, nebo se podívá do těch, kde byl před lety. Myslím že si tento dárek s mamkou užijou a určitě finálně ocení, že nemusel cestou řídit. Poznávací zájezdy nemusí být drahé.

 

Velký výběr pivních lázní naleznete ZDE.
 

Doufám že tyto tipy nebude číst můj taťka. Protože tyto dárky někdy budoucnu určitě dostane.

 

Jaké dárky muži k 55 narozeninám nekupovat

Nesnažte se muž dárkem nutit k něčemu, do čeho se mu nechce. Někteří lidé totiž mají takovou tendenci. Do mírného nátlaku se můžete pouštět maximálně, při kupováni nových technologických věcí. Mnoho lidí má totiž z nových technologií strach. Proto často slyšíte, já nechci nový chytrý telefon, mě stačí můj tlačitkový atp… jenže v 55 letech se s novinkami muž snadno vyrovná. Hůř bude až mu bude víc. Nebojte se muž novinky hravě zvládne. Jen každému to trvá různě.

 

Ale aby jsem se vrátil k myšlence. Můj taťka třeba x krát prohlásil, že by určitě nechtěl skákat s padákem. Já jeho přání respektuji a takový dárek, ani tipově mu kupovat nebudu atp…

 

Dárkem by jste muži neměli dávat najevo že stárne, spíš naopak dárek by měl muži otevírat možnosti k dalším aktivitám, či plánům.

Podobné články

Také by Vás mohlo zajímat

Dárky pro muže k narozeninám 50 , můžete se inspirovat tipy na dárky pro mladší muže. Nebo tipy na dárky pro starší muže Dárky pro muže k 60.

Popřípadě dárky pro tatínka.