Dárek pro muže Flyboarding na Dalešické přehradě

Dárek pro muže: Flyboarding na Dalešické přehradě

Co je to flyboarding

 

Flyboarding je vznášení se nad hladinou vody, nebo potápění těsně pod hladinou vody, kdy skáčete jak delfíni. To vše díky zařízení flyboard, které pracuje na principu cirkulace vody.


Díky flyboardu si budete moci zkuskoušet jak se asi cítí delfíni při skákaní nad vodní hladinou, nebo jako akční hrdina. Někteří tento adrenalinový zážitek přirovnávají k supermanovi. Někde jsem četl o přitovnání flyboardisty k  xmenovi, nebo spidermanovi. Ať už se flyboarding blíží k jakémukoliv známemu akčnímu hrdinovi, myslím si, že si s tímto novým sportem užijete mnoho zábavy. Nejen vy, ale i přihlížející.

 

Jak vypadá flyboarding u profesionálů tak to se můžete podívat v následujícím videu.

A jak to většinou vypadá u muže, kterému tento zážitek darujete, tak to uvidíte v dalším videu.

Určitě mi dáte za pravdu, že jde o velkou zábavu, kterou si užijí všichni. Jak obdarovaný muž, tak i diváci.

Kdy vznikl flyboarding?

Možná si říkate, že flyboarding neznáte. Je to tím, že flyboardingu je dnes (květen 2016) znám na veřejnosti něco málo přes pět let. Frank Zapata vynálezce flyboardingu nahrál na youtube své první promo video 12.4.2011 a od té doby toto video vidělo několik miliónu lidí. Lidé neustále zdokonalují triky, které jsou na flyboardingu udělat. A i flyboarding se vyvíjí v různé varianty.

Daruj muži flyboarding
 

Kde můžete flyboarding vyzkoušet ?

Jak už titulek tohoto článku avizuje. Jedno z míst kde si můžete flyboarding vyzkoušet je na Dalešické přehradě. Což je cca 40 km od Brna. Tzn. tento dárek je obvzlášť vhodný pro muže z Brna a jeho okolí. Pokud chcete jiný dárek pro muže z Brna, pak se Vám může hodit článek dárky pro muže Brno.

 

Kdy si bude moci muž flyboarding vyzkoušet?

Na přesném termínu se bude muset muž teprve domluvit. A to v měsících od května do září. Protože flyboarding probíhá na přehradě a často ve vodě, tak chladné měsíce flyboardingu nepřejí.

 

Proč flyboarding na Dalešické přehradě muži darovat?

Protože tímto dárkem muži darujete adrenalinový zážitek na který hned tak nezapomene. Srandu si s dárkem užije nejen muž, ale i přihližející. Jeden z mála předpokladů, které muž musí splňovat je ta, že musí umět plavat a nesmí se bát výzev. Což u mužů většinou nehrozí.

Daruj muži flyboarding
Víc si můžete o flyboardingu přečíst na stránkách flyboarding, které se tomuto fenoménu věnují víc podrobně.

 

Podobné články:

Netradiční dárek pro muže – flyboarding – další článek na tento netradiční dárek na těchto stránkách.

úvodní fotografie je jen ilustrativní. Na Dalešické přehradě používají jiný druh flyboardingu.