Dárek pro muže Hugo Boss Boss No.6 Bottled

Muži milují ženy a ženy milují voňavé muže. Ne všichni muži si toto uvědomují. Proto často slyšíme ženy hovořit, ten Honza je šikovný chlap, ale smrdí. Proto je jedním z oblíbených dárků pro muže vůně. Ať už jde o parfém, nebo toaletní vodu. Jenže těžko se ve velké výběru vůní vybírá ten pravý.


Co člověk to jiná chuť, ale i tak se ví, které parfémy a toaletní vody jsou na trhu nejprodávanější, takže se o těchto vůní dá tvrdit že jsou nejoblíbenější. A jedna z nejvíce oblíbených vůní je Hugo Boss Boss No.6 Bottled.

Hugo Boss No.6 Bottled je vůně pro moderní, odvážné muže. Kteří se nebojí svou modernost dát najevo a nic na jeho oblibě a modernosti nemění to, že tato toaletní voda je na trhu od roku 1998. Prodejnost a oblíbenost dáva najevo, že se firmě Hugo Boss opravdu povedl.

Jak Hugo Boss Boss No.6 Bottled voní?

Tak jako u všech toaletních vod mění Hugo Boss No.6 Bottled vůni během své aplikace v počátecích ve vůni ucítíte citrus, švestku, jablko, mech, pelargonii a bargamont. Po chvíli přejde vůně na nejvíc charakteruzijící vůni této toaletní vody a to na vůni mahagonu, skořice a karafiátu. Jak bude vůně doznívat tak ucítíte vanilku, santalové dřevo, cedr, olivovník a vetiver. O Hugo Boss Boss No.6. Bottled se tvrdí, že dlouho a krásně voní. Možná proto je tato vůně tolik oblíbená.

Kde Hugo Boss Boss No.6 Bottled koupit?

Tuto toaletní vodu můžete koupit v mnoha parfumérií, ale co jsem se díval, tak ceny byly mnohdy víc než dvojnásobné, než na internetu. Mě se líbila jak nabídka firmy Parfemy.cz. Ať už cenově, tak výběrem různých velikosti balení. Na jejich nabídku se můžete podívat koupit  zde. Čím větší balení, tím je parfém levnější, co se týče cena za ml. Ale ne vždy je velké balení praktické. S velkým balením se hůře cestuje.

Víc informací o Hugo Boss Boss No.6. Bottled naleznete na specialních stránkách které se této toaletní vodě věnují, odkaz je zde. Pokud si myslíte že toaletní voda, není vhodný dárek pro muže, pro kterého hledáte dárek, pak se koukněte na další tipy na Dárky pro muže.