Dárek pro muže k 19. narozeninám

Dárky pro muže k 18. narozeninámJá si osobně myslím že v 19. letech přichází první větší rekapitulace svého dosavadního života. Mladý muž je již rok dospělý, takže může dělat všechny všci, které mohou jen dospěláci. Takže mnoho lidí si v tomto věku užívá alkoholových mejdanů atd… jenže jen tím člověk není a nebude živ. Pokud mladý muž ještě studuje, tak si změny nemusel ani všimnout, ale jestli již chodí do práce, tak zažíva určite rozčarováni z toho, že i když má najednou více peněz, tak mu jich zase tolik nezůstava. Začína si totiž zvykat na vyšší životní standart. Než měl do nedávna díky kapesného od rodičů.


Tipy na dárky k 19. narozeninám

 
  • Možná že právě 19. narozeniny jsou idealní chvíli pro dárek v podobě knihy. Bohatý táta chudý táta. V této knize autor popisuje čtivě základní principy finanční gramotnosti, která by se měla učit již někde na střední škole. Všichni víme jak to je s našim školství. Kniha je hodně motivační. Motivační knihy jsou super, jen se to nesmí s nimi přehánět. Někteří lidé prodejce motivačních knih nazývají prodavači snů. Jenže pokud se to s knihami nepřehání a čtou se ty pravé, tak jsou určitě hodně přínosné a kniha Bohatý táta, chudý tátat je právě onou přínosnou knihou.
  • Dalším tipem na dobrý dárek pro muže k 19. narozeninám je dobrá kuchařka. Možná Vás tento dárek nenapadl, nebo si myslíte, že by kuchařka mohla být nevhodným dárkem.. Ale mladý muž bude určitě během svého života vařit a dobrou kuchařku, která je dobře zpracována i pro začinajíciho laika je dobrou volbou. Chápu kuchařka pro muže je dosti netradičním dárkem, ale originální a přínosný dárek pece hledáte. Pokud již mladý muž vaří, tak nemusí být ani hodně podrobná. Průzkumy ukazují, že kuchařky jsou nejprodavanějším druhem knih a nejvíce si kuchařky kupuje mladá generace.
  • Pokud mladý muž nečte knihy, tak mu knihu nekupujte, jen by se na ní prášilo. Proto můj další tip na dárek pro muže je zážitkový. Mladí lidé se rádi baví a mají rádi adrenalin. Kupte mladému muži zážitek. Světovou horkou novinkou je flyboarding. Že jste o flyboardingu ještě neslyšeli? Není se čemu divit, jde o žhavou. Flyboarding to je vznášení se nad hladinou vodní hladiny, za pomocí trysek, které máte umístěny na nohou a na rukou. Voda do trysek je vháněna čerpadly hadicí, která je mezi vznášejicím se mužem a motorovým člunem. Jde o velkou srandu a silný zážitek. Víc o flyboardingu.
Další tipy na dárky pro muže k 19. narozeninám naleznete v článku Dárky pro muže k 18. narozeninám.