Dárek pro muže sportovce

Dárek pro muže sportovce

Mužům sportovcům se vybírají dárky celkem“snadno”. K sportu každý můž potřebuje něco lepšího, než aktuálně má. Sám to dobře znám. Běhám, jezdím na kole, lyžuji, takže vím, že mnoho věcí by jsem potřeboval lepší než aktualně mám. Jenže máme tu první problém. Pokud se někomu kdo mi bude kupovat dárek nesvěřím, že by se mi hodily například nové kompresní podkolenky, tak to nikdo v mém okolí o mé tužbě nebude vědět, nebo nebud vědět jaké že to kompresní podkolenky chci. Tím že si o konkrétní dárek řeknu přijdu já i ten kdo mi bude dárek dávat o moment překvapení, který je jednou z hlavních vlastností procesu dávání. Proto jsem vymyslel pár dárků, které každý muž ocení ať už coby muž sportovec, tak i jako muž a nemusíte se za každou cenu zorientovávat v mužových potřebách v daném sportu.

Daruj muži sportovní vůni

 

Většina z nás mužů končí s vůněmi u deodorantů. Tak je tomu i u sportovců. Zrovna u sportu oblíbenost deodorantů chápu, výrobci deodorantů totiž na tyto lidi svou reklamou cílí. Deodorant má menší obsah vonných látek než toaletní vody, nebo parfémové vody, ale většinou má i něco na potlační pocení. Jenže deodorant co se týče vůně rychle vyprchá a ne vždy de potíme tak intenzivně, že by jsme potřebovali  pomáhat nějakým antipotícícm přípravkem. Na druhou stranu můžeme vonět krásně svěže po celou dobu sportování a to muži zajistí kvalitní sportovní vůně, která je lehká, svěží příjemná. Zkrátka určena ke sportování a k volnočasovým aktivitám. Aby jsem nechodil kolem horké kaše, nedávno jsem si dělal sám pro sebe přehled mužských sportovních vůní a rád se s Vámi podělím o mé favority.

 

Skoro všechny mužské sportovní vůně jsou citrusové svěží vůně. Při hledání necitrusové vůně jsem nějak nepochodil. Většinou se mírně liší v srdci parfému. V těle jsou většinou dřevité složky jako je vetiver atd… Zatím jsem nenarazil na necitrusovou pánskou sportovní vůni. Doporučuji koupit tuto vůni zde.

 

A teď již konečně ke dvou mým favoritům, oba to vyhráli z důvodu, že mají solidní výdrž a jejich intenzita není mizivá. Mnoh sportovních vůní totiž pro svoji lehkost a svěžest skoro nevoní a výdrž mají mizivou. Zkušenosti mám například s Hugo Boss – Bottled Sport, nebo Gucci – Gucci By Gucci Sport Pour Homme. Pro výše zmíněné neduhy já doporučuji následující dvě vůně.

 

Pro muže sportovce o kterém víte, že když sportuje, tak je to na delší dobu by jsem doporučil Issey Miyake – L´Eau D´Issey Pour Homme Sport. Svěží moderní elegantní citrusová vůně, která krásně intenzivně voní a hlavně její výdrž je dlouhá. Takže muž se bude moci prohánět hodiny na kolem, běžet maraton a vůně jej bude stále doprovázet. V úvodu dominuje bergamot s garpefruitem tyto složky voní jak sprite a dál se vůně promění při odeznívaní citrusů se hlásí vůně kůže a muškáteového oříšku, které dávají vůni krásnou eleganci a na konci dominují dřevité vůně, které nesmějí chybět v žádné pánské vůni. Vůně krásně voní kolem 5 hodin. Víc si o vůni můžete přečíst v mé velké recenzi  Issey Miyake – to L´Eau D´Issey Pour Homme Sport . Vůni doporučuji koupit zde

vůně dárek pro muže sportovce
vůně dárek pro muže sportovce

Dalším skvělou vůni kterou doporučuji pro muže sportovce, kteří ví, že jejich sportování zabere cca 2 hodinky je Yves Saint Laurent – L´Homme Sport. Vůně voní déle než zmíňované dvě hodiny (cca 4 hodiny), ale srdce parfému je takové hlubší než u výše zmíněné vůně. Takže pokud víte, že muž zase tak dlouze nesportuje a po sportování jde do sprchy, pak já osobně by jsem sáhl po L´Homme Sport. V úvodu vůně L´Homme Sport voní verbena a bergamont v těle krásně pikantně dominuje koriandr a dozvuky vůně se nesou ve kombinaci jantaru a cedru. Víc si o této můžete přečíst v mé recenzi Yves Saint Laurent – L´Homme Sport. Doporučuji koupit tuto vůni zde.

tip na darek pro muze sportovce
tip na darek pro muze sportovce

 

Tyto vůně jsou podobné i když každá se hodí pro jiného muže sportovce. Obě jsou vynikájící volbou a budou skvělým dárkem. Samozřejmě můžete sáhnout po levnějších vůních z drogerie, od Avonu, či značky různých popových hnvězd atp… ale pokud někdy ucítite kvalitní vůni od renomované parfémové značky, tak sami uznáte, že není vůně jako vůně.

 

Sportovní hodinky skvělý dárek pro muže sportovce

Mnoho mužů si své sportovní výkony měří a eviduje. K zaznamenávání tras, pokud to u mužova sportu jde postačí mobil. Ale mnohem příjemněji než s mobilem se běhá, jezdí na kole se sportovními hodinkami. Jsou lehké, elegantní a kromě trasy mohou měřit mužův tep atd… Já si nekladu v tomto tipu rozepisovat jednotlivé sportovní hodinky, protože jich je na trhu opravdu hodně. Myslím že se sami můžete přesvědčit například zde.

sportovní hodinky dárek
sportovní hodinky dárek