dárek pro ostraváka

Dárek pro ostraváka

Dnes by jsem zde zmínil jeden tip na dárek, které můžete koupit ostravákovi. Tento tip dárku je přenositelný i na jiné regiony, jen si ten konkrétní tip musíte domyslet.


Vstupenky na Colours of Ostrava

Před pár dny skončil hudební festival Colours of Ostrava a já na něm byl, již potřetí jsem dostal vstupenky na tento festival k vánocům od tchýně. Vždy mě to moc potěší. Výhoda tohoto festivalu je ta že díky obrovskému záběru si na tomto festivalu vybere opravdu každý, snad až na nějaké ortodoxní metalisty si zde najdou své všichni. Další výhoda pro lidi z Ostravy je ta, že to mají kousek domů. Večer v klidu dojedou domů tramvají, nebo autem. V klidu se umyjí vyspí a druhý den mohou jít nanovo. Další výhoda tohoto dárku je ta, že když se s mužem rozhodnou jít na festival i další lidé, tak si jen přikoupí vstupenky a mužou vyrazit. Nekupují se žádné místenky. I tak se klonímk tomu, aby jste muži darovali raději dvě vstupenky ať si na druhý lupen pozve koho bude chtít, od manželky po kamaráda. Ve dvou si to určitě užijí víc.

 

Pokud se rozhodnete pro tento dárek, tak potom doporučuji koupit jej co nejdřív. S blížicím se festivalem vstupenky sdražují a to o dost. Vůbec se nebojte že v listopadu nevíte kdo na festivalu bude, tak tomu je každý rok a nikdy nikdo není zklamány.

 

Další věc kterou musíte brát v zřetel je ta, že v létě se hůř plánuje narychlo dovolená, takže pokud dárek plánujete dát muži chvíli před festivalem, tak se může stát, že již v práci nedostane volno (pokud má denní směny tak to tolik nevadí, mnoho ostraváků chodí na tento festival po práci, jen to večer tolik nepřehánějí) a to nemusí být z důvodu mužova čerpání dovolené, ale mohou být na dovolené kolegové.

 

Tento dárek je skvělý i z toho důvodu, že někteří lidé z Ostravy o festivalu tvrdí, že je to drahý festival proto na něj nejdou. Ale když se na festival dostanou a uvidí kolik toho za čtyři dny zažijí, tak často změní názor. Vždyť často je čtyřdenní vstupenka levnější, než například dva samostatné koncerty kapel, které by navštívili. Zde jich vidí za čtyři dny mnohem víc.

 

Festival je i takovým gastro festiválkem, některé stánky dělají stále lepší a lepší pochoutky.

 

Další bonus tohoto dárku je ten, že může důkladně poznat Dolní oblast Vítkovice v které se festival koná. Mnoho ostraváků tam ještě nebylo, nebo bylo jen na chvíli. Během čtyř dnů si areál pořádně projde a možná jej překvapí co vše se v něm nachází.

 

Víc se o festivalu můžete dočíst ZDE. Tam se taky dovíte, kde koupit lístky na tento festival. 

Jak jsem letos 2016 prožil festival já tak o tom píši ZDE.
Pokud hledáte jiný tip dárků pro muže z Ostravy. Pak by Vás mohl zajímat článek Dárky pro muže Ostrava, Dárky Ostrava, nebo Zážitkové dárky pro muže Ostrava