Dárky Brno

O Brně koluje po republice mnoho vtipů. Jeden je pro lidi ze severní moravy hořce pravdivý. Brno to je černá díra, která pohlcuje kamarády a kamarádky. Za tímto vtipem se schováva fakt, že mnoho lidí studuje v Brně vysokou školu a po studiích v Brně zůstavají. Protože zde naleznou snáž a lépe placenou práci, mají zde kamarády partnery či partnerky ze studií. I já mám v Brně několik kamarádů a ti mají občas narozeniny. A proto i já kupuji dárek pro muže žijící v Brně.


Dárek pro tyto mladé muže by jsem mohl koupit kdekoliv a nemusel by mít s Brnem nic společného. Ale protože si myslím, že v Brně není nuda navzdory snaze skvělého filmu Nuda v Brně. Tak si myslím, že koupit dárek pro Brňáka není těžké a určitě tyto dárky muže potěší. První dárky, které ocení brňák a ne například muž z Prahy jsou pernamentky či vstupenky na akce které se v Brně organizují. Může například jít o pernamentku na fotbalový celek Zbrojovka Brno, nebo na hokejovou Kometu Brno. Záleží jakému sportu muž holduje. Pokud je velký sportovní fanda a víte o něm, že pernamentku již má, nebo si ji nechce pořizovat, protože ne vždy mu například práce dovolí jet na stadion, tak máte další skvělou možnost udělat mu radost s dárkem. Můžete zajet do fanshopu a tam mu koupit například dres jeho oblíbeného klubu, neno šálu. V takovém fanshopu je mnoho věcí, které mohou být vhodným dárkem pro muže. Když se ještě vrátím k pernamentkám tak pernamentky nemusí být jen ty na sport. Můžete koupit například pernamentku do nějakého brněnškého fitness centra, nebo do aquaparku. Nebo z jiného soudku například na divadlo. Vstupenky na oblíbené mužovy kapely nemusí být špatným dárke. U výše zminěných tipů na dárky jen zvažte, zdali by nebylo lepší muži darovat hned dvě vstupenky, nebo pernamentky. Přeci jen člověk je tvor družný a jít sám na hokej, nebo do divadla je nejen nudné, ale i divné. Každý totiž rád sdílí své zážitky.

Když jsem v poslední větě zmínil zážitky, tak dalším skvělým dárkem pro muže z Brna jsou zážitky. Já osobně totiž doporučuji zážitky coby nejlepší dárky pro muže. I když někdy jsou pěkně drahé a samotný zážitek trvá například pár sekund, jak je tomu například u tandemového seskoku v Brně. Ale ty vzpomínky na takový zážitek pak jsou na celý život. Našel jsem několik zážitků, které můžete muži z Brna koupit a za kterým nebudou muset cestovat přes půl republiky.

Daruj muži jízdu v Porshe
 

Daruj muži jízdu v Lamborghini Gallardo
 

Daruj muži jídu v Ferrari
První zážitkem pro brńáka je již zmiňovaný tandemový seskok. Ten koupite zde. Když už jsme u těch zážitkových dárků ve vzduchu, tak oblíbeným dárkem je let balónem. U tohoto dárku nejde tak o adrenalin jak u předchozího, jako spíš o to podívat se pěkne z ptačí perspektivy na místa kde žijete. Takový dárek koupite zde. Blízko Brna je Moravský kras. Pokud muž tihne k podzemí, tak mu můžete koupit netradiční dárek jakým je Podzemní dobrodružství. Více se o tomto dobrodružství dočtete zde. Těch zážitků, které může muž v Brně a jeho okolí prožít je mnoho. Určitě Vás napadne ještě mnoho podobných možností.

Mnoho tipů na zážitkové dárky pro muže z Brna naleznete v článku Zážitkové dárky pro muže Brno , nebo v nejnovějším článku Dárky pro muže Brno