Dárky k narozeninám

Dárky k narozeninám

Určitě nejsem sám, kdo si rok co rok láme hlavu nad tím, jaký dárek k narozeninám mám koupit, taťkovi, bratrovi … Narozeninové dárky jsou dárky, které kupujeme a darujeme v životě asi nejvíc. Vánoční dárky kupujem jednou za rok, jen své nejužší rodině. Ale narozeniny ty se slaví ve větším okruhu, takže každou chvíli má v kalendáři někdo narozeniny. Ať už to je rodinný příslušník, nebo kolega z práce, kamarádi. Zkusím Vám poradit několik tipů na skvělé narozeninové dárky, protože nevím jak Vy, ale já občas nějakou novou inspiraci od někoho jiného potřebuji a tipuji že vy ji taky hledáte, jinak by jste si nečetli tento článek.


 

Tipy na dárky k narozeninám

 

Napadlo Vás někdy, že by jste muži k narozeninám darovali nějaký netradiční zážitek? Zážitky jsou totiž skvělými dárky a nemusí jít jen o vámi zorganizovaný zážitek, ale o koupený zážitek, který provozuje nějaká specializovaná firma, která má s daným zážitkem zkušenosti. Aby jsem nechodil kolem horké kaše, co takhle muži darovat tandemový seskok z padákem, který můžete koupit například zde. Pokud muž neholduje adrenalinu, pak zvažte zdali by neocenil například pivní koupel. Skvělý výběr naleznete zde. Pokud víte o muži že má rád auta, pak mu darujte k narozeninám možnost projet se v luxusním autě. Sice mu nesplníte sen, takové auto vlastnit. Ale možná že mu splníte sen alspoň v tom, že bude moci nějakou dobu takové auto řídit. Velkou nabídku takových zážitku naleznete zde.

 

Já mám zážitkové dárky rád z několika důvodů. První a ten nejdůležitější je v tom, že na takový dárek muž jen tak nezapomene. Silné zážitky se totiž nezapomínají, kdežto flašku vína, kterou mu určitě někdo přinese vypije a za týden již nebude vědět že nějakou dostal. A já mu chci dát k narozeninám dárek na který hned tak nezapomene a i když samotný zážitek může trvat jen pár sekund, pak vězte že o něm bude vyprávět ještě nesčetněkrát. Druhá výhoda takového zážitku je ta, že většinou si takovou věc muž sám od sebe nepořídí, protože mu příjde drahé kupovat si takovou věc. Když tento dárek dostane, tak jej určitě rád využije. Zkrátka tímto dárkem muže rozmazlíte. Pokud jsou zážitky nad vaše finanční možnosti či plán, pak zvažte zdali se na zážitek nesložíte ve více lidech. Raději muži dejte k narozeninám jeden hodnotnější dárek, než pět malých nepraktických dárků.

 

Mé další tipy na narozeninové dárky se budou točit kolem vůní. Čím dál víc si totiž myslím, že darovat muži k narozeninám kvalitní vůni je skvělé. Mnoho mužů totiž skončí u vůní u deodorantů a myslí si, že je to dostačující. Přitom pokud se zeptáte žen, co na mužích oceňují, popřípadě co je na mužích odpuzuje, tak velmi často na prvních místech uslyšíte, že je odpuzují smradlaví chlapi. Nebo se dovíte to, že někdo krásně voněl. Krásně vonět je při tom tak jednoduché. Například mít vypracované tělo z posilovny je pro muže mnohem náročnější. Proto mě udivuje, že muži vůně používají omezeně. Pokud je to tak i u muže, pro kterého sháníte dárek k narozeninám, pak máte skvělou možnost přijít s voňavým dárkem. Další vůně ocení i  muži, kteří vůně používají. Ne všechny vůně se totiž hodí pro každou příležitost a do každého počasí. I když si toto mnoho mužů myslí. Aby jste se s vůni trefili do mužova vkusu, zkusím zde uvést tipy na pár oblíbených pánských vůní, s kterými nešlápnete vedle. Při výběru něčeho odvážnějšího totiž můžete šlápnout vedle a vůně se nemusí muži líbit. Vůni je nejlepší nakupovat na internetu například zde. Ceny jsou zde výrazně nižší než v kamenných obchodech a pokud zvolíte obchod jako je například ten na který jsem Vás odkázal, tak máte jistotu že dostanete originální vůni za skvělou cenu. Ale teď k jednotlivým tipům.

 

Pokud muž nevlastní legendární pánskou vůni Hugo Boss No.6 pak já by jsem nehledal dál a koupil by jsem tuto univerzální vůni. Oblíbenost této vůně neklesá ani po letech a jak že Hugo Boss No.6 voní? Někteří tuto sladkou mužnou vůni přirovnávají k vůni jablečného koláče. Který kromě jablek voní po skořici a vanilce. Na pozadí pak jsou dřevité mužné vůně. Tato vůně je velmi univerzální. Lidé o ní říkají že je ležérní, takže se skvěle hodí pro denní nošení, nebo do práce. Do práce je vhodná i kvůli dlouhé výdrže. Více se můžete o této vůni dočíst na Hugo Boss No.6 . Koupit tuto vůni doporučuji zde. Když někomu darujete něco od Hugo Boss, tak obdarovaný ví, že od vás dostal kvalitu. Protože Hugo Boss je hlavně módní firma zaměřující se na luxusní segment.

Boss No.6 idealní dárek k narozeninám
Boss No.6 idealní dárek k narozeninám

Můj další tip na narozeninový dárek je tip na další vůni a to na vůni Calvin Klein CK One. Je to svěží klasika, která se hodí do teplých letních dnů. Vůně je citrusově dřevnatá s dřevnatými tony. Mnoho lidí o této vůni tvrdí, že jde o naprosto unisexovou vůní. Jde o univerzální vůni. Calvin Klein přišel s touto vůni na trh v roce 1995 a dnes po dvaceti letech je tato vůně stále oblíbená a jedna z nejprodávanějších. Dle mého jde o skvělý dárek k narozeninám, který nestojí moc peněz a určitě potěší.  Koupit ji doporučuji zde.

Vůně jsou skvělými dárky k narozeninám
Vůně jsou skvělými dárky k narozeninám

Dalším skvělým dárkem k narozeninám mohou být náramkové hodinky. Pokud muž nevlastní nějaký módní skvost v podobě hodinek, pak máte skvělou možnost mu jeden takový k narozeninám darovat. Hodinky v dnešní době již nejsou pouhý ukazatal času, ale jsou ozdobou každého muže. Schválně se podívejte na nabídku hodinek například zde.

Hodinky jako dárek k narozeninám
Hodinky jako dárek k narozeninám

Můj poslední tip je tip na další praktický dárek k narozeninám a tím je peněženka. O nové peněžence muži začnou přemýšlet ve chvíli, kdy se jejich stará peněženka totálně rozpadne, nebo ji z ní začnou padat peníze ven. Všimněte si někdy v jakém stavu má muž peněženku. Jestli v špatném, tak máte skvělou příležitost udělat mu narozeninovým dárkem nečekanou radost. Nová peněženka by měla být tipově podobná mužově peněžence. Já osobně doporučuji tuto peněženku. Je velká, kvalitně provedena.

peněženky jsou dobrý dárek k narozeninám
peněženky jsou dobrý dárek k narozeninám

Další články které by Vám mohli pomoci s výběrem dárků pro muže:

Dárek k narozeninám

Dárky pro muže

Dárek k narozeninám – skvělý článek plný tipů tentokrát i na dárky k narozeninám pro ženby na serveru www.k-narozeninam.cz doporučuji!