Dárky na poslední chvíli

Dárek na poslední chvíli se shání většinou ze dvou důvodů. První je z povahy toho kdo dárek kupuje a to z jeho povahy nechávat vše na poslední chvíli, což není dobrá vlastnost, ale člověk se těžko mění a já nemám v plánu měnit vaši povahu, ani Vám toto vytýkat. Druhý případ je když zjístíte že jdete někam, kde nějaký muž něco slaví a Vy se to dovídate na poslední chvíli. Nebo jste nevěděli do poslední chvíle, že někam půjdete. Pro oba případy mám pro vás pár tipů na dárky pro muže na poslední chvíli.


Nejhorším řešením při nákupu dárků na poslední chvíli je jet na nejbližší čerpací a tam něco vybírat. Na tomto místě určitě nic dobrého nevyberete a kdyby náhodou ano, tak si za to pěkně připlatíte. Za svůj život jsem poznal kamarády, kteří šli 24. prosince například v 15:oo kupovat takto dárky na Benzinu. Lepší variantou než čerpací stanice jsou hypermarkety, obchodní střediska, nebo hobbymarkety. Všechny tyto velké obchody překypují zbožím. Problém je že pokud shánite dárek na poslední chvíli, tak nejspíš nemáte tolik času procházet všechny obchody a uvažovat co muži koupit za dárek. Já osobně by jsem při nákupu dárku na poslední chvíli volil variantu koupení zážitku. Ten se dá objednat po internetu, skvělý výběr mají například u firmy Essence, která se na zážitky specializuje. Vyberete tedy zážitek, nebo například voucher pro výběr zážitku (ten můžete koupit zde) Zážitek vytisknete, vložíte do obálky a jdete na oslavu narozenin, nebo vánoc. Obdarovaný muž si bude muset stejne sjednat čas, kdy zážitek prožije. Takže jej neužije hned. Tím pádem bude mít vaše platba čas doputovat k prodejci. I když muži darujete jen obálku s oznámením zážitku (klidně i jen ručně napsaném Vámi) tak věřte že o vašem dárku na poslední chvíli se bude již během oslav živě hovořit a všichni se budou těšit na to, jak obdarovaný muž bude povídat o zážitku který dostal. Zážitek to může být různý, od adrenalinového, přes poznávací, může jít o masáže, nebo gurmánský zážitek. Je jen na Vás jaký muži koupite. Pokud si nechcete nad tímto lámat hlavu, nebo nemáte čas toto řešit, tak mu kupte voucher, muž si pak vybere zážitek sobě blízký. Na zážitkách je skvělé to, že tento dárek je věčný i když někdy trvá jen sekundy. Kdežto u láhve alkoholu,jenž mnoho lidí řeší svůj dárek na poslední chvíli se brzo zapomene i kdyby byla sebelepší. To by musela být hodně vyjímečná láhev.

Podobné články:

Vánoční dárky na poslední chvíli – někdy se stane, že nestihneme koupit vánoční dárek, nebo při velkém množství dárku na někoho nechtěne zapomene. Pro všechny takové případy zde máme inspiraci a záchranu.