Dárky pro muže k 20. narozeninám

První kulaté narozeniny, kdy je mladý muž dospělý. Mnoho lidí v tomto věku ještě studuje. Ale někteří už pracují a vydělávají své první peníze. Takže dárky k 20. narozeninám se budou nejspíše lišit hlavně podle tohoto kriteria. Student má jiné potřeby než vydělávajicí mladý muž. Nicméně u obou skupin je jedno jasné, ve dvaceti jsou lidé mladí, užívají si života plnými doušky a v rychlých turbulencích. Myslím že v tomto obdbobí člověk často platí za svou nezkušenost, vy by jste svým výběrem vhodného dárku měli právě na toto myslet. Doufám že Vám mé následujicí tipy pomohou.


Tipy na dárky k 20. narozeninám

Několik tipů na skvělé originální dárky pro mladé muže.

Tipy na dárky k 20. narozeninám
Tipy na dárky k 20. narozeninám

Daruj k dvacetinám zážitek

Mladí lidé se rádi baví a zážitkové dárky toto přesně splňují. Darujte mladému muži k 20. narozeninám nějaký zážitek na který nezapomene a uvidíte, že to bude nejlepší dárek který dostane. Zážitek může jít prožít se svou partou, tím nemám na mysli, že by jste měli koupit například tandemový seskok pro všechny,ale určitě jej půjdou pokud to půjde kamarádi a kamarádky doprovodit.

Nejoblíbenější zážitky u mladých mužů

Ne všichni muži milují adrenalin, výšky. Jiní zase nemají rádi klid a hledají výzvy. Ne všichni mají řidičák atp. . Co tím chci říct ten nejlepší zážitek pro vašeho muže, budete muset vybrat Vy, jen vy znáte toho muže, málo odvažný muž může mít z adrenalinového zážitku trauma a ne radost. Já Vám zde jen dám tipy na nejoblíbenější zážitky které jsou in.

Flyboarding

Mladí mají rádi jsou novinky. Protože nosit nejnovější mobil, oblečení, poslouchat současnou muziku to je známka toho, že se zajímají o dění a jdou s trendem. Pokud jde o zábavu s adrenalinem, tak by mohl být dobrým dárkem pro muže k 20. narozeninám flyboarding. Flyboarding je novým adrenalinovým sportem, při kterém se vznášíte nad vodní hladinou. V cizině je to většinou nad mořem, u nás to jsou přehrady. Nad hladinou se vznášíte díky trysek a sloupu tryskajícího proudu vody. Pokud flyboarding dobře zvládáte tak si můžete připadat jako superhrdina. Vznášet se nad hladinou můžete do výše až 9 metrů. Flyboarding u nás nabízí několik firem a více se o něm můžete dočíst zde.

Flyboarding doporučuji koupit ZDE.

Výhoda flyboardingu je ta, že si jej užijou i přihlížející. Na fylboarding se dobře dívá.

Tandemový seskok

Jeden z nejoblíbenějších zážitků.Který ocení hlavně odvážní muži. Tandemový zážitek není nejlevnější, takže si jej lidé sami od sebe nekoupí, ale když jej dostanou, tak to je jiná a kulaté narozeniny jsou skvělou příležitosti k tomu, dát mladému muži takový dárek. Pokud Vám příjde moc drahý, pak doporučuji se na něj složit ve více lidech. Výsledek bude stát za to a možná že tím složením pomůžete dalším lidem s výběrem a nákupem dárku.

Rozepisovat tento dárek asi nemá cenu, každý víme o co jde.

Tandemový seskok doporučuji koupit ZDE.

zážitek dárek k dvacetinám
zážitek dárek k dvacetinám

Moto zážitek

Pokud má mladý muž řidičský průkaz, pak můžete zvážit, zdali by pro něj nebyl pěkným dárkem nějaký moto zážitek. Ty jsou různé můžete mu umožnit například řídit super sportovní auto a tak mu alespoň na chvíli splnit jeho sen. Nebo mu darovat adrenalinovější záležitost jako je driftováni o driftování si můžete podrobně přečíst ZDE.  Nebo mu můžete darovat praktičtější moto zážitek ve formě školy smyku atp… .

Velký výběr motozážitků naleznete ZDE.

Vtipný dárek

Vtipné dárky moc nestojí a mladé lidi hodně baví, takže vtipný dárek je hodně dobrou volbou a to hlavně v případě, že chcete darovat nějakou drobnost, například k hlavnímu dárku, na který jste se skládali ve více lidech. Vtipným dárkům k dvacetinám se věnujeme ZDE.

Daruj k dvacetinám módní doplněk

Jestli jste žena, tak to určitě znáte, módních zážitků není nikdy dost. Čím víc jich máte, tím líp, můžete je různě kombinovat. Muži si toto většinou nemyslí, mají jeden opasek, jedny brýle atd… a další si chtějí pořídit až ve chvíli, kdy se jim předchozí rozpadne. Když ale nějaký pěkný módní doplněk dostanou, tak určitě nebudou nadávat a budou za to rádi. Hlavně když půjde o pěkný moderní kousek. To co je v módě aktuálně to se zde nedovíte, protože móda se mění a tento článek nemusí být aktuální, ale dám Vám tip na místo, kde chodím pro inspiraci já. Jde o jeden eshop, kde mají fashion story, tzn. své produkty nafotí na lidech. Tzn. jdou tam vidět aktuální moderní produkty na reálných lidech. Já se tam vždy inspiruji. Schválně koukněte ZDE.

Hodinky jsou vynikajícím dárkem pro mladé muže

Možná že mladý muž touží po novém mobilu, notebooku atp. . Možná že jej k dvacetinám i dostane, ale já osobně by jsem se takovému dárku raději vyhnul a koupil něco co vydrží déle než tři roky. Schválně pamatujete si na svůj mobil, který jste měli před tím posledním. Tzn. před třemi generacemi? Nejspíš ne. A to chcete aby se stalo i vašemu dárku? Nejspíš ne. Proto si myslím, že když dáte mladému muži krásné mužné hodinky, tak s takovým dárkem určitě zabodujete, i když možná ze začátku ne tak jak s tím mobilem. Pro inspiraci přikládám pár hodinek pro mladé. Které z kluků udělají mladé muže.

elegance pro dvacetileté
elegance pro dvacetileté

Tyto hodinky za pěknou cenu můžete koupit ZDE.

ideální hodinky pro 20. letého muže
ideální hodinky pro 20. letého muže

Krásně provedené hodinky, ve stylu, který mladí milují,robustní, značkové, moderní. Škoda jen že cena je trošku větší.

Tyto hodinky za pěknou cenu můžete koupit ZDE.

Motivační knihy

Kniha je skvělým „levným“ dárkem. Který se může dědit i z generace na generaci. V době digitální záplavy jsou knihy skvělým relaxem.

Já rád doporučuji mladým mužům dárek v podobě motivačních knih, které jsou poučné. Skvělým a inspirativním čtením je Čtyřhodinový pracovní týden , moderní kniha vypráví o tom, jak si může mladý člověk nastavit život pokud chce. Kniha je vhodná hlavně pro muže kteří tihnou k podnikání, ale nejen je.

Pro muže u kterých se dá čekat spíš kariéra v korporátní firmě doporučuji spíš knihu Nepostrádatelní. Skvěle napsáno, je to čtivé.


Další kniha kterou vřele doporučuji je kniha Motivační lži. Zní to trošku jako protiřečení, z pohledu prvně doporučuji motivační knihy a záhy doporučím knihu s takovým titulem. Ale sám jsem pročetl hodně motivačních knih a vím, že jen pozitivně myslet nestačí a tato kniha tuto myšlenku plně rozvíjí. Sama o sobě je motivační, inspirativní.

 

Knihy nemusí být jen motivační,oblíbené jsou u mladých i kuchařky, nebo knihy, které se věnují koníčkům. Oproti internetu jsou knihy ucelené, obsáhlé a hlavně krásně vypadají jako dárek i v knihovně.

Dárky které spíš nedoporučuji

  • V této kapitole se podíváme na dárky, které lide často k dvacetinám dávají, ale osobně si nemyslím, že je to dobrá volba. I když možná že ve vašem případě budou vhodné či nezbytné.
  • Pokud plánuje budoucí oslavenec velkou oslavu svých 20. narozenin a Vy nevíte jaký dárek mu koupit, tak se jej zkuste zeptat, zdali by si nepřál peníze. S oslavou bude mít určitě nemalé finanční výdaje a Váš dar by se mu na pokrytí těchto výdajů mohl hodit. Vím peníze jsou nevděčným dárkem. Ale ve dvaceti lidé ještě většinou nemají moc peněz.
  • Oblíbené je zaplatit mladému muži autoškolu. Jenže pokud muž nemá auto, tak nejspíš na to jak má řídit brzo zapomene. Raději řidičák řešte ve chvíli, kdy bude reálně uvažovat o tom, že si pořídí auto.
  • Dalším oblíbeným dárkem je elektronika, jestli jste podrobně četli mé předchozí tipy, tak už víte, pro zbylé to zopakuji. Mladí lidé touží po novém lepším mobilu, notebooku, tabletu a když jim je k narozeninám koupíte, tak jim uděláte obrovskou radost. Jestli jste rodič, tak tím vyřešíte i nutnost koupit synovi nový notebook atd… . Pokud si ještě nevydělává. Jenže elektronika rychle zastarává a dnešní super model bude za tři roky nic moc model a za pět let už bude nahrazen něčím úplně jiným a lepším a na to že k dvacetinám dostal skvělý mobil, který stal hodně peněz si už určitě nevzpomene. Schválně pamatujete si na svůj mobil před deseti lety? Nejspíš ne. To určitě nechcete, aby se stalo vašemu dárku

 

Mnoho dalších tipů na dárky pro muže naleznete zde, nebo v skvělém článku dárky pro mledého muže a nejnověji s článku 10 tipů na dárek k 20. narozeninám . Hodně dobrým článkem je i článek Tipy na dárky pro muže k 20. narozeninám. Tento článek přináší další tipy na super dárky.