Dárky pro muže k 50

Muž po padesátce ví, že už nemá čas snít a že musí konat. Čas kdy mu zdraví nedovolí vyzkoušet si něco po čem touží se blíží. I když v posledních letech se aktivní život stále prodlužuje, tak je jasné že v sedumdesáti již nejspíš na Mont Everest nepůjde, ale v padesáti o tom může ještě uvažovat. Samozřejmě toto je extrémní příměra, ale pro dokreslení mých slov je velice vhodná.


Tím Vás nechci nabádat k tomu, aby jste muži který bude slavit 50. narozeniny říkali, že je již starý. To se nesluší a v realu to ani není pravda, staří lidé jsou dnes od padesátky věkově hodně vzdáleni. Spíš chci nastínit co se mužům po padesátce honí v hlavě. Mnoho z nich totiž mělo od mládí sen a často se k němu nedostali. Ať už v tom stála povinnost zabezpečit rodinu, nebo mužovo váhaní a po padesátce často muži začnou přemýšlet nad tím, že by si svůj sen mohli zkusit ještě splnit. Děti v tomto věku mají většinou odrostlejší, příjem mají solidní. A možná to je skvělá příležitost pro váš dárek k 50. narozeninám. Já teď nemyslím, že by jste měli muži k padesátinám koupit trek na již zmiňovaný Mont Everest, ale co takhle mu koupit knížky o jeho snu, nebo mu darovat zážitek podobný jeho snům. Aby jsem tu nepsal všeobecně, tak zde přiložím několik tipů na derek pro muže k 50. narozeninám.

Tipy na dárky pro muže k 50. narozeninám

  • Víte o muži, že jeho velkým snem je vlastnit nějaké luxusní auto? Pak je dosti pravděpodobné, že mu jeho sen nesplníte, ale určitě mu uděláte radost s dárkem který mu umožní řídit luxusní auto a splnit si alspoň na chvíli svůj sen. Třeba potom zjísti že jde o mimořadný zážitek, ale pro svůj život takové auto nepotřebuje. Nebo naopak, začne přemýšlet jak si takové auto pořídit. Ale to už se dostávám ve svých úvahách mimo to co jsem chtěl napsat. Jeden s nejprodávanějších zážitkových dárků pro muže jsou jízdy v luxusních autech. Skvělou nabídku jízd nejen v luxusních autech naleznete zde.

 

  • Říká se, že muži milují ženy, auta a dobrodružství. Můj první tip na dárek pro muže k padesátinám se týkal aut, můj druhý se bude týkat dobrodružství. Většina mužů miluje adrenalin. Jak znám muže, tak nejen kvůli samotnému adrenalinového prožitku, ale také kvůli tomu, že se o svém zážitku můžou rozvyprávět. A právě takový zážitek je tandemový seskok s padákem. Výhoda tohoto zážitku je v tom, že nepotřebují velkou mužovou znalost problému. Přitom jde o neopakovatelný zážitek, na který se nezapomíná. Já osobně si myslím, že pokud muž po seskoku někdy zatoužil tak právě padesátiny jsou skvělou příležitostí k tomu, aby jste tandemový seskok muži darovali. Tandemové seskoky nejsou úplně levné, takže je dosti pravděpodobné, že si jej muž sám od sebe nekoupí, proto určitě bude “rád”, že jej dostane. O tom jak tandemový seskok probíhá si můžete přečíst v článku Tandemový seskok Kunovice. Velký výběr tandemových seskoků naleznete zde. Rada: Než tento dárek koupíte, tak si zjístěte zdali muž opravdu miluje adrenalin a zdali nemá strach z výšek. Tyto věci by mohly zkazit mužovou radost z dárku.

 

  • Už jsem zde několikrát zmínil. Mnoho můžů chce po padesátce vyzkoušet věci nepoznané, nebo chtějí dělat věci které dělají pořádně. Proto si myslím, že dobrým netradičním dárkem pro muže může být kurz. V dnešní době se probíhá mnoho kurzů namátkou kurzy fotografování. Kulinářské kurzy. Kurzy jak investovat na burze atd… koukněte na nabídku na servru Naučmese.cz určitě tam najdete kurzy, které by se mužovi mohly líbit.

 

  • Mé předchozí tipy na dárky pro muže k padesátiným byly tipy na zážitkové dárky. Já je mám nejraději, protože si myslím, že na netradiční zážitky se nezapomíná, ale pokud hledáte tipy spíš na hmotnou věc, tak i pro Vás zde mám nějaké tipy. Co takhle muži koupit k padesátinám hodinky. V dnešní době je na trhu obrovské množství krásných náramkových hodinek, které kromě přesného času jsou i ozdobrou každého muže. Však posuďte sami například zde.

 

Podobné články:
Dárky pro muže k narozeninám 50

Dárek k 50. pro muže

Dárek k padesátinám na stránkách věnujících se dárkům k padesátinám 50let.cz.

Dárky k padesátinám pro muže na stránkách věnujících se dárkům k padesátinám 50let.cz.

Dárky pro muže k 50