Dárky pro muže na vánoce

Dárky pro muže na vánoce

Začal listopad a v televizi, ale i v schránkách či obchodních střediscích jde poznat, že se blíží Vánoce. Reklama je neuprosná a čas který zbývá do Vánoc se krátí.


My se Vám pokusíme v následujícím textu poradit, jaký dárek můžete muži k Vánocům koupit. Nebudu zde okázale tvrdit, že Vám poradím ten nejlepší,nebo nejoriginálnější dárek, který můžete k Vánocům darovat. Důvod je jednoduchý. Originalita vhodnost je inviduální záležitost a co je pro jednoho originální, může být pro někoho jiného všedním atd… Ale myslím si, že Vám nabídnu velkou porci originálních tipů. Mé tipy jsem rozdělil do tří skupin.

  1. Zážitkové dárky k vánocům
  2. Klasické dárky k vánocům
  3. Hmotný i nehmotný dárek k vánocům (uf to je definice, asi jako přijet nebo nepřijet. Určitě znáte tu pohádku o koloběžce. Ale nebudu tajemný v tomto případě mám na mysli parfémy. Jde o hmotný dárek, který se promění ve vůni a dle mého je jedním z nejlepších dárků k vánocům)

Zážitkové dárky k vánocům pro muže

Výhody zážitkových dárků:

  • Pokud zážitek vhodně vyberete, tak na něj obdarovaný muž do smrti nezapomene. Kdežto u běžného dárku se to stává běžně. Schválně víte co jste dostali před čtyřmi lety k vánocům? A pamatujete si na nějaký nevšední zážitek ve svém životě? Jako první let letadlem?
  • Další výhoda může být ta, že tento dárek můžete nakupovat i na poslední chvíli, protože samotná realizace zážitku proběhne až někdy v budoucnu. Vy k Vánocům budete dávat poukaz. Tzn. pokud jej budete platit na štědrý den a poukaz nějak prozatím vyrobíte, tak i tak stihnete tento dárek darovat.

Pivní lázně

Toto je skvělý dárek pro muže, kteří milují pivo a pohodu. Tento dárek zejména děda, otec. Nejlepší je koupit tento zážitek pro dva. Muž si sebou veme osobu sobě blízkou a ve dvou se tento zážitek prožívá mnohem intenzivněji. Jak budou pivní lázně drahé a co v nich zažijí, tak to záleží jen na Vás. Koupit se dá od koupele v kádi s chmelem, popíjení piva a masáže až po víkendový pobyt.

Možná Vás teď napadne pivní lázně jsou fajn,ale co kdyby jsem mu darovala nějaký dobrý wellness. Myslím si že wellness si taky užije, ale určitě bude brzo přebyt jiným wellnessem, ty jsou dnes totiž běžnou záležitostí. Kdežto pivní lázně mají ještě punc nevšednosti.


Velký výběr pivních lázní za skvělou cenu naleznete ZDE.

vánoční dárek pivní lázně
vánoční dárek pivní lázně

Tandemový seskok

Mnoho mužů rádo o sobě mluví, jak jsou odvážní. Jak se ničeho nebojí. Někdy mají tendenci to ukazovat svému okolí. Někdy až zbytečně pro tyto ukázky riskuje. Dopřejte mu proto pěknou porci adrenalinu a to celkem bezpečně. Darujte mu k vánocům tandemový seskok. Tento zážitek je jeden z nejoblíbenějších zážitkových dárků. Toto je přesně ten zážitek na který se nezapomíná.

Tandemové seskoky doporučuji koupit ZDE.

Let v balóně

Z adrenalinu na nebi se přesuňme k romantice na nebi. Tím bezesporu je let v balóně. Sám jsem si to vyzkoušel a tento zážitek mohu vřele doporučit. A vůbec nevadí, že v balóně Vás poletí víc. Koukat se na krajinu z ptačí perspektivy je neopakovatelným zážitkem. Toto je skvělý dárek například pro rodiče. Jak jsme letěli, tak s námi letělo i celkem dost důchodců.

Let v balóně doporučuji koupit ZDE.

daruj k vánocům krásný zážitek
daruj k vánocům krásný zážitek

Klasické vánoční dárky pro muže

Výhody klasických dárků:

  • Je dost pravděpodobné, že klasický dárek dostanete k vánocům i Vy, takže muže nepřivedete do rozpaků nějakým netradičním dárkem.
  • Klasický dárek často obohacuje možnosti muže co si může vzít na sebe, nebo nahrazuje něco do už dosluhuje. Tzn. hlavně muži, kteři neradi vybírají mužou být za takový dárek vděční

Módní doplňky

Módní doplňky jsou vděčným okruhem dárků. Často můžem kvalitním módním doplňkem muže trošku rozmazlit. Což je jeden z žádaných prvků každého dárku. Co takhle koupit muži lepší kvalitní kožený opasek? Nebo mu koupit kvalitní peněženku? Na tu jeho starou se už nedá skoro dívat a on ne a ne se s ní rozloučit. Dobrý dárkem jsou i hodinky, krásné hodinky jsou v dnešní době ozdobou každého muže. Asi nemá moc význam tu rozepisovat všechny tipy, raději zde přiložím pár obrázků pro inspiraci i s odkazem, kde se dá takový dopněk výhodně nakoupit.

kapsa přes rameno
Kvalitní kapsa přes rameno, skvělý vánoční dárek pro muže.

Tento dárek mají ZDE.

hodinky jsou skvělý dárek k vánocům
hodinky jsou skvělý dárek k vánocům

Tento dárek mají ZDE.

nová peněženka udělá vždy radost
nová peněženka udělá vždy radost

Tento dárek mají ZDE.

Vůně, oblíbený dárek k vánocům

A poslední kategorie o které chci psát je tip na již zmíněný hmotný a nehmotný dárek, čímž mám na mysli vůně. Muži pod stromeček darujete vůni, ta bude v krásné krabičce a flakónku a v čase se promění v něco nehmotného, čímž je vůně. Vůně jsou mým koníčkem a ty mužské mapuji na stránkách www.domluva.cz a pro tento seznam jsem vybral tři vůně, které se dle mého stojí za to. Vím že popis nevizní tak moc, ale všechny jsem zkoušel o všech jsem si četl názory od jiných a s čistým svědomím je mohu doporučit. Vybírám hlavně ty, které jsou celkem univerzální, ověřené, krásně voní a něco vydrží. Což dnes u některých vůní i od renomovaných značek není pravidlem.

1 million  – nejoblíbenější vůně pro mladé

Vůně pro teenegery a mladé muže 15-30 let. V této věkové kategorii tato vůně panuje. Sladká přitom svěží vůně v které z počátku voní máta, grapefruit a mandarinka, tyto vůně jsou nahrazeny úžasnou skořicí, které sekunduje kůže a jantar. Vše je z kvalitních komponentů. Voní to silně a dlouze. Proto mladí tuto vůni milují. Podrobná recenze na 1 million

Doporučujikoupit tuto vůni ZDE.

1 Million - dárkové balení
1 Million – dárkové balení

Acqua di Gio Profumo

Vůně pro elegány, kteří chtějí sklízet obdiv od žen. Pro muže ve věku 20-50. Z počátku voní hlavně mořské tóny, v kterých se stále víc a víc prosazuje rozmarýn a šalvěj. Na pozadí je po celou dobu a ke konci skoro dominantně krásné kadidlo. Je to aromatické čerstvě pikantní. Voní krásných 4-5 hodin. Nejlépe je nositelná v létě, ale dá se nosit kdykoliv. Podrobnou recenzi Acqua Di Gio Profumo si můžete přečíst ZDE.

Koupit ji doporučuji ZDE.

Armani GIO Profumo
Armani GIO Profumo

Dior Homme Intense

Naprostá krása. Teplo z léta schované v láhvi pro zimní období. Vůně která svou elegancí vynikne i na staršcích mužích. Z počátku levandule potom kosatce na dřevitých mužných tónech voní krásných skoro neuvěřitelných 10 hodin. Opravdová krása o které si můžete přečíst v recenzi Dior Homme Intense.

Tuto vůni doporučuji koupit ZDE.

Sander for Men

Pokud za dárek nechcete utrácet větší peníze a i přes to chcete muži darovat krásnou vůní, kterou si užije a užije si jej i jeho okolí. Pak v tom případe doporučuji Sander for Men. Je to svěží vůně, přitom dost intenzivní aby bavila své okolí. Ve vůni dominuje břečťan s mátou, tomu slaběji sekunduje koření koriandr, pepř, řebíček. Je to svěží trochu zelené. Hodně univerzální, ale i přes to zajímavé a kvalitní. Ideální pro nošení do práce. Podrobnou recenzi si můžete přečíst ZDE.

Tento dárek mají ZDE.

Sander for Men
Sander for Men

 

Přeji klidné prožití Vánočních svátků a co nejklidnější přípravy na vánoční pohodu.

A pro vaši lepší pohodu zde mám ještě jeden videoklip, který potěší a pobaví.

Další inspiraci naleznete:

Dárek pro muže k vánocům

Vánoční dárky pro muže