Dárek pro muže Hugo Boss

Dárky pro muže od Hugo Boss

Často zde zmiňuji tip na dárky v podobě koupit muži něco luxusnějšího než běžně používá. Pro každého muže je míra luxusu někde jinde. Jiný pohled na luxus bude mít bezdomovec a jiný manažer. Já se tedy odprostím od myšlenky že jeden z tipů je koupit něco luxusnější a budu se zde věnovat firmě Hugo Boss, která patří k lídrům na trhu s prémiovými a luxusním oblečením, ale nejen v oblečení.


V minulosti se firma Hugo Boss věnovala výhradně pánské módě, dnes už tomu tak není firma nabízí kromě oblečení pro pány i módu pro dámy, svou obuv, kožené doplňky, vůně, brýle, hodinky, bytový textil, příslušenství k mobilům. Celý podnik který v dnešní době zaměstnává necelých 13000 zaměstnaců dbá na kvalitu a propagaci své značky, takže značka Hugo Boss je pojmem a dárky od této značky dělají radost nejednomu muži.Já zde zkusím přinést několik tipů na dárek od firmy Hugo Boss

Hugo Boss Boss No.6 Bottled

Toaletní voda, která dobyla svět, jedna z nejprodávanějších pánských vůní na trhu. Možná si říkate, že jsem měl můj tip na dárek pro muže od Hugo Bosse začít oblečením, když je oblečení hlavní doménou této firmy. Ale mě to nedalo a musel jsem začít vůní Hugo Boss No.6 Bottled. Parfémy, toaletní vody jsou  skvělé dárky, který můžete muži darovat. Mnoho mužů nenapadne zajít do parfumérie a tam si koupit nějaký parfém, nebo taoletní vodu. Zjísťoval jsem mezi muži v mém okolí jakou značku vůně použivají a zjístil jsem, že většina mužů začíná a končí u deodorantů. Přitom když se zeptáte žen, co je na mužích přitahuje, nebo odpuzuje, tak jedna z prvních věcí, které zmíní je vůně, nebo pach. Pokud chcete vašemu muži darovat vodu, tak doporučuji Hugo Boss No.6. Bottled. Více se o této toaletní vodě můžete dočíst na stránkách Hugo Boss Boss No.6 Bottled

Jak Hugo Boss No.6 Bottled voní?

V počátcích při použití Hugo Boss No.6 Bottledi ucítíte vůni citrusu, švestek, jablek, mechů, pelargonie a bargamontu, po chvíli tato vůně přechází na vůni mahagonu, karafiátu a skořice. Po delší době se vůně přechází na  vůni vanilky, santalového dřeva, cedru, olivovníku a vetiveru.

Proč koupit Hugo Boss No.6 Bottled jako dárek?

Tato vůně je nejprodávanějšám pánskou vůní, takže je dosti pravděpodobné, že po něm touží obě pohlaví. Z recenzí se dovídám že vůně voní dlouho. U této toaletní vody je skvělá cena výkon. Jak jsem zjíšťoval ceny v kamených parfumérií, tak jsou někdy i dvojnásobně vyšší než na internetu. Mě se líbily ceny a nabídka zde..

Košile od Hugo Boss

Nedávno se vrátila manželka z muzikálu z Prahy. Já do Prahy nejel a ona mi proto přivezla z Prahy dárek. Košili Hugo Boss. Jak vypadá můžete vidět na úvodní obrázku. Byl jsem za ní strašně rád. Aby jsem se přiznal, před cca 4 lety by jsem si košili na sebe nevzal. Byl jsem tričkový, měl jsem mnoho trik z akcí kterých jsem se zůčastnil. Ale jak člověk stárne a chce vypadat chlapsky, tak jsem si začal kupovat košile. Z počátku to byly košile z běžných prodejen s oblečením, ale v poslední době mám pár kvalitnějších košil a rozdíl jde znát, jak v kvalitě tzn. pro mě, tak i ve vizáži na venek. Košile od Hugo Bosse je skvělá, lehká, moderní, málo mačkavá, jako dárek pro muže doporučuji.

Hodinky od Hugo Bosse

Mé tipy na dárky od firmy Hugo Boss zakončím tipy na hodinek. Hodinky od Hugo Bosse patří do kategorie středně drahých. Modely od této značky jdou pořídit od nějakých 5000,- Kč. Takže zde hovoříme o dražším dárku pro muže. Ale tento dárek určitě udělá hodně radosti. Hodinky od Hugo Bosse jsou totiž překrásné, nejde jen o jejich funkci v podobě ukazování hodin, ale jsou i módním doplňkem, šperkem každého muže. Na nabídku hodinek od této firmy koukněte zde..

 

Další tipy na dárky pro muže můžete začít hledat na úvodní stránce tohoto webu Dárky pro muže. Další skvělý tip na luxusní dárek pro muže může být luxusní batoh.