dárky pro učitele

Dárky pro učitele

Ne všichni učitelé jsou hrozní. A ti méně hrozní si sem tam od svých žákyň a žáků zaslouží nějaký ten dárek. Ať už z důvodu že má narozeniny. Nebo že je konec roku. U učitelek často padne volba na květiny, jsou to ženy a květiny milují. Nemluvě o tom, že květiny jsou “levné” takže každý žák či žákyně může dát pani učitelce svou květinu podle svého uvážení a svědomí. Ale darovat květiny učiteli muži je takové divné. Proto si myslím, že mnohem lepší volbou je složit se na nějaký dárek. S ním uděláte panu učiteli mnohem větší radost.


 

Tipy na dráky pro učitele

Někdy žáci o soukromém životě učitele ví velmi málo, takže to mají s výběrem složité. Ale pokud znají jeho koníčky, pak mu mohou koupit něco co užije při svém koníčku. S tímto dárkem udělají učiteli i tu radost, že mu dají najevo, že jej poslouchají a že Ví o čem občas mimo látku mluví. V době Facebooku se dá tento koníček i dohledat.

 

Vtipný dárek pro učitele

Vtipné dárky nemusejí být vůbec drahé. Já osobně moc nemám rád vtipné dárky, protože si myslím že jde o neužitečné lapače prachu. Ale dokáži si představit že vtipným dárkem muži vykouzlite smích na tváři a k dětské touze hrát si a bavit se takový dárek patří. Proto si myslím, že v tomto případě klidně darujte vtipný dárek. Dokonce když pohledáte, tak najdete dárky, které na učitele cílí. Pár takových dárků naleznete zde.

 

Zážitkové dárky pro učitele

Zážitkové dárky jsou trošku dražší dárky, ale pokud se na dárek složíte celá třída, tak ani tento typ dárků nemusí být pro Vás nedosažitelný. Vyzkoušejte odvahu vašeho učitele a kupte mu například tandemový seskok. Nebo mu darujte let v balóny nejlíp se slovy, aby se na zem podíval s nadhledem tzn. i na Vás. Zážitků je obrovské množství a je jen na Vás jaký mu vyberete. Skvělou nabídku naleznete zde.

 

Víc o zážitkových dárcích pro muže

 

Hodinky ocení každý učitel

 

Učitěl hodinky ke své práci potřebuje. Jaké má Váš učitel? Strašné, staré, nebo se řídí pomoci mobilu? Jestli je to případ vašeho učitele, pak mu můžete darovat nějaké pěkné moderní hodinky. Sice si díky ním bude kontrolovat vaši pozdní docházku, na druhou stranu, dobře bude vědět, kdy se blíží přestávka a nebude Vás okrádat o vaši pauzu. Dle mého jsou hodinky skvělým dárkem pro učitele. Skvělý výběr hodinek za skvělé ceny naleznete zde.

 

Hodinky na úvodním obrázku můžete koupit zde .