mužův životní styl

Driftování: netradiční dárek pro muže

Když se řidič dostane při jízdě do smyku, tak nejspíš prvně trne jak to vše dopadne a snaží se smyk co nejrychleji ukočírovat. Na druhou stranu adrenalin během smyku je pořádný a okolí se na toto může pobaveně dívat. Samozřejmě to vše pokud se nic nestane.

A právě tyto atributy pohánějí k stále větší popularitě “mladý” moto sport driftování. V nimž jde o průjezd křižovatkou, nebo například kolem kužele v neustálém smyku. Počátky driftování se datují do 60. let. V Nagánu v Japonsku kde je hodně kopců,  začali závodnici jezdit do zatáček smykem, aby byli rychlejší. Bylo to nebezpečné, ale diváky to táhlo stále víc a víc. Jenže v kopcích a ještě při určité ilegalitě se závody těžce sledují. Proto jej začali japonci organizovat v městech a jízdu smykem hodnotit i podle reakcí diváků. Auta se pro jízdu v driftu začaly upravovat. Ale o tom jsem tu psát nechtěl. Více se o driftování dočtete zde.


Chtěl jsem napsat o netradičním dárku pro muže. Jde o to, že muži můžete darovat možnost jezdit půl hodiny po letišti v automobilovém speciálu, který je pro drift určen. Před tím bude muž proškolen, jak se jezdí v driftu, jak se má chovat atd…. Více o se dovíte v odkazu níže, kde tento netradiční dárek můžete koupit.

Zde kup dárek Driftování

Výhoda tohoto netradičního dárku je i ta, že muž díky jízdy ve smyku získá určitou zkušenost jak se má během smyku ve svém osobním automobilu chovat. Takže kromě adrenalinového zážitku na který bude vzpomínat určitě celý život ocení i onu zkušenost. Myslím si že tento netradiční dárek je vhodný pro všechny muže, ve všech věkových kategoriích.

Driftovat bude ve speciálně upraveném Ople Astře s výkonem 300 koní.

Darujte muži opravdu hodně netradiční dárek, na který nezapomene.

Driftování

Pokud Vás driftování opravdu zaujalo, tak právě pro vás mám tip na další čtení o driftování. Jde o stránky, které se věnují tomuto motosportu mnohem podrobněji.