Hodně netradiční dárek pro muže

Nedávno jsem studoval stránky s tipy na netradiční dárky pro muže v zahraniční. Při tom jsem narazil na jeden článek, kde bylo několik hodně netradičních tipů, které hraničily až s bizárností a nevkusem. Pokud tedy hledáte seriozní tipy na netradiční dárky pro muže, tak si raději tento článek dál nečtěte a přečtěte si raději skvělý článek Netradiční dárky pro muže. Pokud ovšem hledáte něco naprosto originálního tak čtěte směle dál.


Jeden z prvních tipů bylo darovat muži mrtvé domácí zvíře. Nevím proč někdo doporučuje takový dárek, v cizině se na toto specializují jedny stránky. Takže určitá poptávka po takovém zboží ve světě nejspíše je.

Dalším hodně netradičním dárkem, který většinu lidí spíše naštve a rozhněvá, je darovat někomu hovno. Takový dárek můžete darovat i u nás v čechách a nemusíte tento dárek sbírat někde v parku od psích mazlíčků. Kouněte na eshop www.darujhovno.cz , kde můžete koupit sloní hovno a to někomu poslat. Tento dárek je vhodný spíš pro lidi, kteří chtějí někomu dát “dárek”. I když prodejci tohoto dárku tvrdí, že jde o dobré přírodní hnojivo, takže možná že i tímto originálním dárkem se někomu zavděčíte.

Aby jsem zde nepsal jen tipy na těžko darovatelné až nevhodné dárky pro muže. Nepíši zde i dva hodně netradiční dárky pro muže, které můžete klidně darovat a s takovým dárkem budete opravdu hodně originální.

První tip je topinkovač který na topinky vypaluje obličej, podle vložené fotografie. V čechách jsem tento topinkovač nikde neviděl, ale v zahraničích je tento topinkovač běžně v prodeji a nestojí nějakou horentní sumu. Myslím si, že mnoho mužů potěší topinky s vlastním obličejem.

Můj další tip na netradiční dárek, je nechat muži vyrobit osobní logo, nebo vizitku. Loga které stojí alspoň trochu za to se začínají prodávat o 1000.- Kč a myslím si, že mít své logo je sen mnoha lidí.