hůmorný dárek pro muže

Hůmorné dárky pro muže

Kdysi jsem nevěříl, že by hůmorné dárky mohly být tak úspěšné a oblíbené dárky. V mém okolí se tyto dárky moc nedávaly. Vtipné dárky měli nálepky úspěšných lapačů prachu. Ale bylo to dáno tím, že většinu oslav narozenin, které jsem zažil byly buď v rodinném kruhu, nebo s kamarády a kamarádkami, kteří věděli co mají koupit, vždy jsme totiž oslavenci kupovali novou deskovou hru, kterou jsme potom v partě hráli.


Ale není to tak dávno kdy jsem zažil oslavy kde se objevily hůmorné dárky. A nedávno jsem měl možnost sledovat jeden obchod s ptákovinami a koukal jsme kolik lidí tam vybírá lidí dárek. Tehdy jsem čekal na manželku a protože mám tento web který se věnuje dárkům pro muže tak mě zajímalo, zdali ještě v dnešní době tento druh dárků letí a viděl jsem, že hůmorný dárek  je pořád v kurzu. V obchodě nakoupilo x lidí a pokaždé to byl něco jiného. Nedalo mi to a doma jsem si v klidu prošel eshopy s ptákovinami a udivilo mě, jak je nabídka široká.  Oproti lidem v obchodě jsem měl klid si vše v klidu projít a z toho co mě zaujalo jsem sepsal do tohoto článku. Já osobně razím teorii že hůmorný dárek by měl být spíš dárek, který pobaví, ale potom se spotřebuje. Takže mé následující tipy na hůmorné dárky jsou směřovány hlavně tímto směrem. Přeji Vám inspirativní čtení.

 

Tipy na hůmorné dárky pro muže

tipy na hůmorné dárky pro muže
tipy na hůmorné dárky pro muže

Léčivá kniha – jak na revma hůmorná kniha

I když se může zdát, že na knize která se věnuje revma nemůže být vtipná, ale opak je pravdou. Ono totiž nejde o knihu i když na první pohled by si obdarovaný muž mohl myslet, že opravdu dostal knihu. Uvnitř obalu, který vypadá jak kniha je totiž skrytá slivovice. Sice nejde o velký objem, ale coby skrýš poslední záchrany, dostačující. Knihy v kterých se skrývá slivovice je vícero druhu a je jen na Vás jakou vyberete. Můžete muži například darovat Knihu první pomoci atp….

 

Na různé varianty tohoto praktického legračního dárku se můžete podívat ZDE.
 

Toaletní papír s potiskem – skvělý praktický hůmorný dárek

Možná jste se s tím již setkali, možná taky ne. I na toaletní papír jde tisknout a díky tomu, že když jsme na velké, tak máme čas chvíli pozorovat onen stísněný prostor, tak někdo usoudil, že pokud bude na toaleťáku něco natištěno, tak ten čas strávíme lépe. Využijte jeho nápada a kupte oslavenci potištěný toaletní papír. Toaleťák je mnohem dražší než ten z hypermarketu, ale zase Vás i jeho může pobavit. Musíte vybrat ten nejvhodnější, protože pro někoho může být vtipné toaleťák s potiskem Sparta a někdo si zase rád utře z….k tisícovkou, nebo sudokem který před tím vyluštil.

 

Koukněte na velkou nabídku ZDE.
 

Výhoda hůmorného dárku je ta že je většinou levný, takže je skvělým doplňkem při prání do ruky ve chvíli, kdy se oslavenci dává například jeden hormadný dárek a vy nechcete gratulovat s prázdnou rukou. Nebo ve chvíli kdy se řeklo, že se nebudou dávat žádné dárky. Ženě by jste přinesli v tomto případě květinu u muže můžete alkohol, ale hůmrný dárek je taky dobré řešení. Proč to zrovna zmiňuji u Toaletního papíru s potiskem. Protože je “levný” a na tuto připomínku se vítečně hodí.

 

S potiskem – co to už nechám na Vás

Další oblíbeným druhem hůmorných dárků jsou bezesporu dárky s potiskem. Ať už jde o tričko, hrnek, tak například netradičně obal na láhev s alkoholem. Aby byl tento dárek hůmorný, tak musíte zvolit to správné téma. Jaké to má být Vám nedokáži poradit, protože neznám jaký váš muž, pro který dárek sháníte je. To víte Vy. Při nákupu tohoto dárku jen zvažte, zdali onen dárek muž opravdu využije. Manažer nejspíš na sebe neveme triko, které haní šéfa ani do rodinného kruhu. Někdy je hrnek s potiskem Boss hluboko v kredenci a vytahuje se až ve chvíli, kdy už žýdný hrnek k dispozici není. Ale pokud tento druhu dárku dobře trefíte, tak jej muž bude brát jako první, nebo jej bude mít pro pobavení okolí na stolku i ve chvíli, kdy v něm nic nebude mít. Zkrátka vybrat vhodný hůmorný dárek je někdy kumšt, ale když už se to povede tak je to paráda.

 

Dárky s hůmorným potiskem naleznete ZDE.
 

Kdy darovat hůmorný dárek

Ne vždy je vhodné darovat muži hůmorný dárek, ne že by nebyl hůmor kořením života, ale pokud při rodinných oslavách kde jsou babičky a dědové rozbalí muž zástěru se sexy potiskem, tak nejspíš budou prarodiče pohoršeni, i když i oni dokážou pochopit vtip, ale to musíte vědět Vy. Kdežto pokud by tento hůmorný dárek muž rozbalil na párty se svou partou, tak si s tímto dárkem užijou všichni srandu a určitě z toho bude plno skvělých fotek.

 

A jak už jsem výše zmínil. Hůmorný dárek se dává hlavně jako doplňek k hlavnímu dárku, nebo ve chvílích, kdy se “nic” nemá dávat, že se jen tak sejdete. Taky je skvělý pro rozjetí oslav, takže vtipné dárky muži dostávají při loučení se svobodou, při rozlučce při odchodu z práce, nebo při odchodu do důchodu. Dobrým odlehčením smutku je při oslavách kulatých narozenin a hlavně při padesátinách. Kdy si oslavenec často myslí, že po padesátce koncí život. Hůmorný dárek mu toto trauma může pomoci přejít.

 

Další inspiraci můžeš najít:

Srandovní dárky pro muže – starší článek na tomto webu, kde naleznete hlavně teorii ohledně vybíraní srandovních dárků

Legrační dárky pro muže – tento článek se podobá tomuto. Naleznete tam další tipy, nebo i stejné tipy, ale zase s jiným pohledem, takže Vám tento článek může pomoci při hledání