jak zabalit vánoční dárek

Jak zabalit vánoční dárek

Nejspíš již máte všechny vánoční dárky nakoupené a ve vaši skrýši čekají na štědrý večer. Na chvíli kdy budou všechny předvánoční manévry ukončeny a my si konečně v klidu vychutnáme štědrovečerní večeři. Potom se přesuneme k stromečku a na řadu přijde rozbalování dárků. Určitě se na tu chvíli kdy přijdete ke stromečku a pod ním naleznete mnoho krásných zabalených dárků, které ještě na chvíli skrývají své tajemství těšíte. A myslím, že nemusíte být dítětem, pohled na dárky potěší každého a jejich rozbalovaní taktéž.

Dárkem se stává věc kterou jste koupili, až ve chvíli kdy je krasně zabalen. Obzvlášť ten vánoční dárek. Na trhu je mnoho krásných vánočních balicích papírů a ještě krásnějších stuh. Nebudu zde popisovat něco co bylo někde jinde popsáno skvěle. Jen zde odkáži na povedené návody na to jak se balí vánoční dárky.

Než Vás na tyto návody odkáži, snad jen v kostce. Nezapomeňte z dárku odebrat cenovky, anebo štítky. Pokud nějaký štítek odstřihnete například kvůli cenovce pak tento štítek schovejte pro případ, že by jste potřebovali po vánocích dárek vyměnit. V obchodech většinou všechny štítky chtějí. Tím nemyslím, že by jste měli štítek přibalit k vánočnímu dárku, ten se k obdarovanému nesmí dostat. Obdarovaný by se nikdy neměl dovědět kolik dárek stál. A teď konečně k slíbeným návodům.

Pěkné video s 5 způsoby jak zabalit vánoční dárek

Někteří lidé vytvářejí krásné jmenovky, které připínají na dárek, aby si lidé navzájem dárky poznali. Jak vyrobit pěkné a originální jmenovky se dovíte v tomto videu.

Krásný návod jak zabalit dárek naleznete zde.

 

Přeji všem krásné prožití vánočních svátků.

Pokud ještě nemáte dárek, pak možná Vám by mohl pomoci článek Vánoční dárky na poslední chvíli.