romantický dárek pro muže

Romantický dárek pro muže

Nevím proč, ale nějak je ta romantika víc spjata s ženami a jejich touhami. Ale myslím si, že romantiku stejně vyhledávají i muži. Přeci jen romantická večeře ve dvou, romantický pobyt, líbanky k tomu je třeba obě pohlaví.


Na dotaz jaký romantický dárek by koupila muži má manželka mi odpověděla. Vy muži přece nejste romantičtí, to jen my ženy. Ale i přes to si myslím, že romantiku mohou vyhledávat i muži. Někteří to sice nebudou říkat nahlas, protože jejich ego mezi muži by utrpělo. Jiní se za to stydět nebudou. A jaké romantické dárky mají muži rádi?

Tipy na romatnický dárek pro muže

 

Dle mého nejoblíbenějším romantickým dárkem pro muže jsou pivní lázně. Některé jsou totiž v krásných romantických sklepeních. Kromě pobytu v kádích bývá součast lázni i masáž, či odpočinek, popřípadě dobrá večeře.

Velký výběr pivních lázní naleznete ZDE.

Dalším romantickým dárkem, který muž ocení může být let v balónu. Obvzlášť pokud se vydaří počasí a pokud letí s ženou kterou miluje. Při výběru tohoto dárku zvážit do jaké varianty půjdete. Buď poletíte za levnější peníz s mnoha pasažéry v koši. Nebo si připlatíte a kromě pilota budete poletíte jen ve dvou.

Velký výběr letů v balóně naleznete ZDE.

Dalším romantickým dárkem, alespoň v očích muže může bý nějaký gurmánský zážitek. Muži si na něžné věci nepotrpí, ale na dobrém jídle ano. Takže například taková středověkou hostinou můžete muži udělat radost.

Gurmánské zážitky můžete koupit ZDE.