sranda dárek pro muže

Sranda dárky pro muže

Sranda musí být i kdyby … asi tento slogan dobře znáté a asi je zbytečné podotýkat, že usměv je kořením života a sranda dárky nám k tomu úsměvu pomáhají. Jestli jste staršího data, tak si určitě vzpomínáte na porevoluční dobu, kdy byl na každém rohu obchůdek s ptákovinami kde se sranda dárky dají pořídit. Tato doba je již pryč, obchodů s ptákovinami ubylo. Ale nevadí, dnešní doba je dobou internetových obchodů a ty nemají územní hranice, takže sranda dárky můžete nakoupit v klidu svého domova. Já tento druh dárků nejraději nakupuji ZDE..


Pojďme se podívat na několik oblíbených sranda dárků, které můžete muži darovat.

 

Tipy na sranda dárky pro muže

tip na sranda dárek pro muže
tip na sranda dárek pro muže

Maketa knihy, která ukrývá překvapivý obsah

Zrovna knihy většinou nejsou zdrojem srandy, pokud nejde o nějakou vtipnou knihu, nebo knihu anekdot.Já ale mám na mysli úplně jiný druhý tip knihy, tedy spíš makety knihy, který uvnitř ukrývá kvalitní Jelínkovou slivovici. Jen si to představte, při oslavách narozenin dávate muži knihu s manuálem jak na domací opravy. Určitě v tu chvíli muž nebude moc nadšen, možná tak jeho manželka. Ale jen co knihu otevře, tak uvidí, jak se mýlil. Kniha může být dobrou skrýší pro alkohol poslední záchrany, nebo pro to schovat alkohol před dalšími. Sice jej není moc, ale i toto množství může někdy zachránit či potěšit. Tyto knihy na různé témata naleznete ZDE..

 

Noční košile s potiskem

Dalším sranda dárkem který můžete darovat je dárek s potiskem. Vtipné potisky se dělají na trika, hrníčky, krigle … ale pokud se srandovním potiskem netrefíte do vkusu, tak se může stát, že tento dárek muž nebude použivát. Proto si myslím, že hodně dobrý sranda dárkem s potiskem je noční košile, v ní se nemusí před lidmi stydět a manželka a přítelkyně taková košile pobaví. Výhoda tohoto dárku je i to, že snadněji určíte velikost. U noční košile tolik nevadí, že je o trochu větší, než například u kalhot nebo trika. Schválně se koukněte na nabídku těchto košil ZDE.

 

Toaletní papír s potiskem

Toaletní papíry s potiskem jsou vděčným sranda dárkem. Nejen že pobaví, ale je i užitečný. Toaleťáků je mnoho druhů a je jen na Vás jaký potisk muži vyberete. Na záchodě si muž může užívat například bankovek, nebo například s kamasutrou. Nebo můžete muži koupit toaleťák s názvem jeho fotbalového klubu (Sparta, Slavia) Popřípadě si může utírat zadek šéfem, nebo luštit na záchodě sudoku na toaletním papíře atd. Pěknou nabídku naleznete ZDE.

 

Při jaké příležitosti je vhodné darovat srandovní dárky?

Ne vždy je sranda dárek vhodným dárkem. Nebo alespoň určitý tip srandovních dárků nejspíš babička, nebo děda na rodinné oslavě nepochopí. Kdežto v pracovním kolektivu, nebo mezi kamarády budou tyto dárky slavit velký úspěch, protože srandu si s ním užije nejen obdarovaný muž. Proto zvažte zdali se bude srandovní dárek pro danou oslavu hodit.

 

Sranda dárek je dobrý doplňek k nějakému hlavnímu dárky, hlavně ve chvíli kdy nechcete muži přát s prázdnou rukou.

 

Podobné články plné další inspirace:

Hůmorné dárky pro muže, legrační dárky pro muže ,nebo starší článek srandovní dárky pro muže