Tipy na dárky pro muže k 60. narozeninám

Tipy na dárky pro muže k 60. narozeninám

Šedesátiny jsou další kulaté narozeniny, které někteří lidé radí slaví ve velkém. Jeden z důvodů je ten, že nějak tuší, že to jsou poslední kulaté narozeniny, při kterých budou mít ještě dostatečný elán. Doufám že se teď žádných šedesátníků nedotknu. Ale je to fakt. Pojďme se podívat na jednotlivé tipy na dárky pro muže k šedesátým narozeninám.

Dárky k šedesátinám se vybírají velmi dobře. Muž v těchto letech má většinou nějaký koníček a dárky které se budou dotýkat mužova koníčku mohou být ty nejlepší. Ale taky můžete přijít s úplně jiným tipem dárků. Ten který se věnuje mužovu koníčku nechám na Vás, protože nevím jaký koníček muž má, ale já Vám zde přinesu další tipy na skvělé dárky k 60. narozeninám.

1. tip na dárek pro muže k 60. narozeninám: zážitkový dárek

Darujte muži k 60. narozeninám netradiční zážitek na který hned tak nezapomene. Nemusí jít o nějaký super adrenalinový zážitek na který by nezapomněl z důvodu, že by si ho neužil. Ne pro každého je tandemový seskok. I když mnoho mužů jej určitě uvítá. Ale zážitky jsou i míň adrenalinové. Jako například let balónem, bagrování, pivní lázně atd… . Zážitků, které můžete muži darovat je obrovské množství.

Můžete na ně mrknout a nějaký koupit například ZDE.

2. tip na dárek pro muže k 60. narozeninám: vtipný dárek

Náš další tip na dárek je tip na levnější dárek, než jsou zážitkové dárky. Jde o vtipné dárky, které nemusí stát moc peněz, ale můžete si s ním užít hodně legrace. V době mobilů a pohotových fotografií mohou s vtipným dárkem vzniknout zajímavé fotky z oslavy, které budou bavit lidi i za několik let. Vtipných dárků je obrovské množství a je jen na Vás který vyberete. Zde je pár konkrétních tipů.

Tipy na vtipné dárky pro muže k 60. narozeninám:

  • Plechová dopravní značka 60 km/h maximální rychlost. Toto je přesně ten typ vtipného dárku, který není moc praktický. Ale skvěle se bude vyjímat na fotkách z oslavy narozenin. My v práci máme takovou značku s 50 km/h a vždy ji dostane kolega který slaví padesátiny a má ji do doby, než slaví další kolega padesátiny. Značka je putovní. Koupit ji můžete ZDE.
  • Po práci legraci – tři vzpomínkové knihy, které šedesátníkovi pomohou zavzpomínat si na dobu socialismu. Určitě mu knihy pomohou vzpomenout si na mnoho krásných zážitků z mládí na které již zapomněl. A určitě si rádi zavzpomínají i lidé, kteří dorazí na oslavu šedesátin. Víc se o této knížce dočtete ZDE.
  • Léčivá kniha : jak na revma – jeden z nejoblíbenějších vtipných dárků. Nebojte nejde o knihu, i když na první pohled vypadá jako kniha a ještě o takovém skvělém tématu. 🙂 Po otevření obdarovaný muž zjistí, že nedostal knihu, ale malou láhev slivovice ukrytou v maketě knihy. Tento dárek můžete koupit ZDE.
  • Kuchyňská zástěra montér – je jasné že v šedesáti již málo který muž má vypracovanou postavu jinocha. Proto může pobavit a potěšit muže zástěra, která mu vypracované tělo „vrátí“ . Tento dárek můžete koupit ZDE.

3. tip na dárek pro muže k 60. narozeninám: kvalitní taška přes rameno

Mnoho mužů nosí své „kabelky“. A mnoho mužů je mám v děsném stavu. Často to jsou plátěné sportovní kapsy, které se pro společenštější příležitost vůbec nehodí. Nebo nosí své stále větší mobily a peněženky různě po kapsách. Takže pokud muž nemá koženou kapsu, pak právě tato kapsa může být skvělým dárkem k 60. narozeninám.

Náš tip na kapsu pro rameno je tento.

Tuto skvělou tašku a mnoho dalších můžete koupit ZDE.

4. tip na dárek pro muže k 60. narozeninám: náramkové hodinky

Mnoho mužů nemá náramkové hodinky. Přitom náramkové hodiny jsou opět v kurzu. Mnoho lidí již nebaví koukat na čas do mobilu. Hodinky jsou taky ozdobou každého zápěstí. Proto pokud muž nemá hodinky, tak je tento tip ideálním tipem. Výhoda hodinek je i cenové rozpětí. Hodinky mohou stát pár stovek, ale i několik miliónu a je jen na Vás jak drahý dárek chcete muži k šedesátinám darovat.

Zde je náš tip na jedny hodinky, které zaručeně udělají muži velikou radost.

Možná že v mládi muž nosil Primky, tak mu to tímto dárkem určitě připomenete a potěšíte jej.

Koupit tyto hodinky doporučuji ZDE.

5. tip na dárek pro muže k 60. narozeninám: kvalitní parfém

Mnoho mužů skončí s vůní u deodorantu. Někteří mají nějaké levní vůně z drogerie a jen pár jich kupuje kvalitní vůně. Přitom ženy voňavé muže milují. Možná právě kulaté narozeniny jsou idální příležitostí k tomu, aby jste muži darovali kvalitní vůni.

Náš tip na pár skvělých vůní:

  • Terre D’Hermes – Terre D’Hermes Hermes je skvělá pánská toaletní voda s neuvěřitelnou výdrží. Jde o citrusově zemitou vůni, která se magicky drží a baví muže i mužovo okolí. Podrobnou recenzi naleznete ZDE. Koupit ji doporučuji ZDE.
  • Bottega Veneta Pour Homme – Vůně voní jak les plný borovic a jedlí, s jemnými koženými poznámkami se stopami labdamu, citrusu a pačuli. Vůně pro upravené gentlemany, která se moc nehodí do klubů, nebo pro sportování. Jde o hyper moderní pojetí elegance. Vůně je diskrétní. Podrobnou recenzi naleznete ZDE. Z vlastní zkušenosti tuto vůni doporučuji . Její jediná nevýhoda může být pro někoho cena. Ale dárek k 60. narozeninám bývá trošku dražší, takže pokud chcete muži darovat kvalitní vůni tak doporučuji všemi deseti tuto. Koupit tuto vůni můžete ZDE.

Tipy na další články plné skvělých dárků k 60. narozeninám

Mnoho dalších skvělých tipů na dárky k šedesátinám naleznete v dalších článcích na tomto webu.

Dárky pro muže k 60. narozeninám – článek, který je hodně podobný tomuto. Pokud tedy pořád hledáte nějaký dárek tak právě tento článek Vám ve vašem hledání může pomoct.

Dárek k 60. narozeninám pro muže – další článek s tipy