vánoční dárky pro muže 2016

Vánoční dárky pro muže 2016

Tak jako loni i letos přinášíme tipy na vánoční dárky. V tomto článku naleznete tipy, nebo inspiraci na dárky pro muže. Naleznete zde jak aktuální tipy na trendy dárky pro letošní Vánoce, ale i tipy na tradiční dárky pro muže.

V tomto článku naleznete tipy na dárky jak pro dědu, syna,tak pro manžela a to pěkně pohromadě. Protože si myslím, že každý muž je ve své podstatě velký kluk a tím pádem i dárek pro dědu se může hodit pro syna a naopak, samozřejmě v jiném provedení. Ale kdyby jste přeci jen chtěli načerpat inspiraci přímo v tématickém článku, pak je tu pro Vás taky máme.

Trochu úvahy kolem vánočních dárků a jeho výběru

Ale zpět k Vánocům 2016. Jak jeden cizinec na svém blogu o češích podoknul. I když jsme národ ateistů, tak tradice ctíme a snažíme se je udržovat. A Vánoce které zahrnují i  dávaní dárků obvzlášť. Neznám rodinu, která by tento svátek a tradici neslavila. A neznám nikoho, kdo by bez problému vybíral a nakupoval dárky k vánocům. Vždy se s tím každý z nás trošku potrápí. Na druhou stranu není to krása, vidět co ti druzí vymysleli, nebo zdali jsme vybrali ten správný dárek.  Určitě při rozbalování přemýšlíte co jste to asi dostali. Na co si Ti kdo dárek kupovali vzpomněli, že by se Vám mohlo hodit, nebo líbit.

Tento článek vznikl za účelem pomoci Vám vybrat ten nejlepší dárek pro muže k letošním Vánocům.

Co je trendem v roce 2016

Stále trendy je nedbalá elegance, která aktuálně hýbe módou. Pro inspiraci doporučuji kouknout například na tento článek. Nebo taky v tomto skvělém článku. Zkrátka letos to vypadá, tak že člověk by měl vypadat nedbale, ale přitom elegantně. Ono dalo se to čekat. Muži již několik let pečují o své fousy a vypadá, že je to zatím pořád baví. Nevím jak moc jsou spokojeny ženy v jejich přítomnosti.

Tipy na vánoční dárky pro muže 2016

Dost bylo teorie. Pojďme se podívat na jednotlivé tipy dárků.

Tradiční dárky pro muže k Vánocům

Začneme tradičními dárky, které dělají radost mužům již po mnoho desetiletí a je jedno jaký je rok. Mění se jen design a kvalita.

Peneženka

Peněženka je vděčným dárkem, hlavně pro muže a hlavně ve chvíli, kdy se muži peněženka rozpadá, nebo vypadá děsně. Nemluvě, že vždy můžete koupit muži kvalitnější peněženku než má. Než začnete peněženku vybírat, tak si všimněte jakou má muž aktuálně. Tím totiž zjístíte, jakou nejspíš preferuje. Někdo sebou rád nosí v peněžence všechny karty a proto potřebuje velkou peněženku. Někdo jen nezbytné minimum. Nesnažte se stylem peněženky muže změnit. Zrovna u peněženek se těžko zvyká na opačný styl, jak už jsem zmínil kdo má rád malou peněženku, tak s velkou nebude vědět ani kde ji má nosit. Protože tu malou nejspíš nosil po kapsách.

peněženka dárek pro muže i letos na Vánoce
peněženka dárek pro muže i letos na Vánoce

 

Tuto peněženku, ale i mnoho jiných doporučuji nakoupit ZDE.

Kapsa přes rameno

Mobily se zvětšují, peněženky se zvětšují. V módě je slim oblečení a co chudáci muži. Ženy ty mají své kabelky, ale my muži? Právě proto si myslím,že kvalitní kapsa může muže mile překvapit a třeba v ní bude nosit věci i pro Vás. Tento dárek je obvzlášť u mužů oblíbený.

nejoblíbenější vánoční dárek pro muže 2016
nejoblíbenější vánoční dárek pro muže 2016

Tuto kapsu, ale i mnoho jiných doporučuji nakoupit ZDE.

 

Hodinky jsou dnes ozdobou každého muže

Praktický dárek. S hodinkami to ještě před pár lety vapadalo, že budou vytlačeny mobily. Ty ukazovaly čas stejně jak hodinky a každý měl tendenci se s mobilem chlubit. Dnes už tomu tak naštěstí není. Mobily se většinou nechlubíme a i když nám ukazují čas, tak i přesto muži nosí hodinky a to nejen kvůli času, který ukazuje, ale i coby módní doplněk. Zkrátka hodinky jsou zpět a jsou oblíbeným dárkem k vánocům.

hit letošních vánoc hodinky
hit letošních vánoc hodinky

Tuto peněženku, ale i mnoho jiných doporučuji nakoupit ZDE.

 

Parfém

Někteří muži za parfémy neradi utrácejí. Ať už z důvodu, že si myslím, že vůně jsou pro ženy. Nebo proto že  jim je líto koupit si kvalitní vůni a ty co si koupili někde v drogerii je zklamaly. Proto si myslím, že darovat kvalitní vůni je skvělo volbou dárku. Mužské vůně dlouhodobě mapuji a namátkou jen zmíním vůně, které jsou trendy a jsou opravdu skvělé a vhodné.

parfém skvělý dárek k vánocům 2016
parfém skvělý dárek k vánocům 2016

Mé tipy na skvělé parfémy které doporučuji:

Dior Dior Homme Intense – když příjdete do parfumérie, tak Vám tam budou nabízeny prodejní trháky, ale ty jsou často trháky spíš kvůli reklamě, než kvalitě. I když čest vyjímkám. Prodavačka Vám raději doporučí něco takového, protože ví že se to líbí, lidi to znají. Já pro Vás mám jinou vůni. Dior Homme Intense, to je léto v láhvi, které bude muže a jeho okolí bavit právě v zimě. Naprosto úžasná vůně, která voní krásných 10 hodin. Z počátku po levandulích, později po kosatci a v pozadí na dřevitých tónech, je to mužné, elegantní. Podrobnou recenzi nalazente ZDE.  Koupit ji doporučuji na Notino.cz (bývalý parfums.cz) Na Notinu jej mají ZDE.

Hermès Terre D’Hermes Eau Tres Fraiche – spíš letní záležitost, ale naprosto úžasná zemitá přesto svěží mužná vůně. citrusy, pomeranče, pelargonie. Podrobnou recenzi si můžete přečíst ZDE. Koupit ji doporučuji na Notino.cz. Mají ji ZDE .

Netradiční dárek pro muže k Vánocům

Nebudu se zde sáhlodlouze rozepisovat. Já totiž miluji zážitkové dárky a je jedno, zdali je dávám či dostávám k vánocům, nebo narozeninám. Na zážitky se totiž nezapomíná, kdežto na výše zmíněné dárky se časem zapomene. Nemluvě, že pokud muž dostane například mobil, tak si myslím, že za tři čtyři roky si na takový dárek vůbec nevzpomene. Protože mobil morálně zestárne a nahradí ho další. Neco jiného bude s kvalitní kapsou přes rameno, kterou může muž nosit několik let a úplně něco jiného bude se zážitkem. Pokud bude zážitkový dárek alspoň trochu netradiční, tak na něj muž určitě nezapomene. Já taky nezapomenu na to, jak jsem letěl loni na výročí svatby balónem, který mě nám darovala manželka. Nebo jak si naši užili pivní lázně, které ode mně dostali jako dárek. Nebo jak tchýně vtipem hovoří ve svém okolí, že jsme ji s manželkou koupili dárek, kterým jsme se ji chtěli zbavit a tím je tandemový seskok. Samozřejmě že to myslí vtipem a je vidět, že na to nezapomene ona a ani my. To je právě skvělé na zážitkových dárcích na Ty se nezapomíná.

Zážitky doporučuji nakupovat ZDE.
 

TIP: Jak vybrat správně zážitkový dárek k Vánocům? Zážitkový dárek musí být vhodně vybrány. Oblíbeným dárkem je tandemový seskoku. Je to adrenalin, muži adrenalin milují, ale musíte vědět že se muž toho nebude bát. Může se bát výšek, nebo nemusí mít adrenalin rád. Pokud zážitek špatně vyberete, tak se může stát, že jej muž vůbec neprožije a poukaz propadne. Taky nesmí jít o zážitek všední pro daného muže. Hodně lidí napadne, dám rodičům wellness pobyt. Nebo nějakou masáž. Ale pokud rodiče do wellnessu jezdí, nebo chodí na masáže, tak je dost pravděpodobné, že je tím dárkem potěšíte, ale časem na něj zapomenou, protože to bude jen x tý zážitek v řadě. Něco jiného jsou dražší pivní lázně, které si běžně člověk kvůli ceně nekupuje atp…

Další inspiraci naleznete:

Nejprodávanější vánoční dárky 2016

Vánoční dárky pro muže 2017