Vánoční dárky pro muže na poslední chvíli

Někdy se stane, že musíte koupit vánoční dárek na poslední chvíli. V některých případech nemusí jít ani tak o váš zlozvyk něco odkládat, jako spíš to, že na štědrovečerní večeři objeví nečekaně muž s kterým jste nepočitali. Pokud se tento fakt dovíte několik dnů předem, tak nemusíte moc zoufat. Obchody dnes překypují zbožím, takže koupit dárek na poslední chvíli není problém. Horší je, když se to dovíte třeba den před vánoci. Obchody praskají ve švech, Vy už určitě taky máte svůj volný čas před vánoci rozplánovaný. Právě pro tuto příležitost jsem pro Vás připravil pár tipů na vánoční dárky pro muže na poslední chvíli.


Tipy na vánoční dárky pro muže na poslední chvíli

  • Pokud kupujete muži dárek opravdu na poslední chvíli, tak mu můžete koupit například něco, co muž spotřebuje i kdyby chtěl s časovým rozestupem. Takže vaše platba, kterou pošlete může dorazit až po Štědrém dnu. Myslím tím například předplatné časopisu. Kdy první vítisk můžete muži koupit v PNS a dát mu jej pod stromeček se slovy. Další dáreček je rozložen do dvanácti dílů a bude Ti chodit následujíci rok. Jedná li se o měsíčnik.
  • Dalším dárkem na poseldní chvíli v podobném ražení může být například zážitek. Zážitek jako dárek je hodně oblíbenou variantou dárků pro muže. Ale i ten si muž užije až mnoho dnů po vánocích. Takže pokud mu nějaký koupíte třeba na štědrý den. Tak mu jen vytiskněte informaci o zážitku a s tím, že platba přijde až po vánocích si hlavu nelamte.
    Schválně se podívejte na možnosti ZDE.
  • Samozřejmě nejrozšířenějším dárkem na poslední chvíli bývají věci nakoupene v hypermarketech a na benzinkách. Jenže co si budem nalhávat hypermarkety, ani benziny nemají moc velký výběr. Já kdyby jsem musel nakupovat dárek na poslední chvíli tak by jsem nejspíš daroval raději peníze, nebo poukaz na nákup v nějaké firmě. U poukazu je ta výhoda, že víte, že jej obdarovaný muž užije opravdu na dárek. U peněz nemáte jistotu. Někdy totiž peníze skončí úplně někde jinde než by jste si přáli.
  • Další tip na vánoční dárek pro muže na poslední chvíli je ten, že by jste mohli muži darovat nějaký zájezd, nebo dovolenou. Je mi jasné, že tento dárek je trochu dražším dárkem, i když takový eurovíkend, nebo nějaký zájezd do míst, které má muž rád nemusí být tak drahé. I tento dárek je adept na dobrý dárek na poslední chvíli. Protože vůbec nevadí, že platba za tento zájezd přijde až po vánocích.