vánoční dárky pro syna

Vánoční dárky pro syna

dárky Tento článek se věnuje tipům na vánoční dárky pro dospělé syny. Tento článek není pro lidi, kteří hledají tip na nějakou hračku pro svého mladšího syna. Tím nechci říct, že dárky, které zde zmíním neocení i mladší kluci.

Moc se mi nechce zabředávat do teorie, jaký by měl být vánoční dárek, protože jsem toto již celkem podrobně popsal v článku Dárek pro muže k vánocům. Pojďme se hned podívat na jednotlivé tipy.

vánoce se blíží
vánoce se blíží

Tipy na vánoční dárky pro syny

Je mi jasné že váš syn na Ježíška již několik let nevěří. Už je to dávno, kdy jste během vánoc měli radost z toho jak s napětím rozbalujel váš dárek a vy čekali na jeho radostné reakce. Ty chvíle jsou za vámi, ale i tak si myslím, že na dárku pro své děti nikdo nešetří a nic na tom nemění ani fakt, že děti často vydělávají větší peníze, než jejich rodiče. Pořád to jsou naše děti. Problém u výběru vánočního dárku pro mladého muže může být spíš v tom, že nevíme, co je aktuálně trendy a co je jak by řekla mladá generace “IN”. Tento článek Vám přinese tipy na právě ony IN dárky. Pojďme se podívat na jednotlivé tipy.

 

Zážitek vánoční dárek, který vydrží na celý život

Na silné zážitky se nezapomíná. A právě silný zážitek můžete svému synovi darovat. Jde sice o dárek pomíjivý, ale ruku na srdce, asi víc si za deset let vzpomene na to, jak skákal s padákem, než na to, že dostal svůj čtvrtý mobil a od té doby měl pět dalších. Při nákupu zážitkových dárků je důležité trefit se do natury syna, ale tu určitě znáte dokonole, tak stačí jen vybírat s pestré nabídky na trhu. Já osobně doporučuji tento dárek nakupovat u firmy Essence.cz . Mají super ceny, dlouholetou tradici a hlavně velkou nabídku.

 

Příklady zážitkových dárků, které milují mladí muži

 

Tandemový seskok – velká porce adrenalinu na kterou se nezapomíná

 

Tandemové seskoky můžete koupit ZDE.
 

Jízda v supersportovním autě – většina rodičů si nemůže dovolit koupit synovi kvalitní auto, přitom mnoho mladých mužů touží po tom vlastnit takový vůz. Zdali si na něj za svou kariéru našetří to bude už na něm. Vy mu na chvíli můžete splnit jeho sen, takové auto řídit. Možná jej tímto dárkem nakopnete k tomu, že se bude snažit svou kariéru svědomitě nakopnout, aby si takové auto pořídil. Nebo zjístí, že bez něj dokáže žít, tím mu ušetříte nemalý peníz do budoucna. Myslím že obě varianty za to stojí.

 

Supersporty Vám rádi půjčí ZDE.
 

Flyboarding – víte o svém synovi, že rád zkouší nové věci a má rád výzvy. Pak po vzdušném zážitku, automobilovém zážitku pro Vás mám poslední tip na zážitkový dárek pro vašeho syna a tím je flyboarding. Během flyboardingu se bude váš syn snažit létat nad hladinou přehrady jak akční hrdina. A to pomoci tlaku vody z trysek. Toto se těžk popisuje, to se musí vidět. Viz video.

Nebo se o flyboardingu víc dovědět ZDE. Při tomto adrenalinovém zážitku si nejen váš syn, ale i doprovod užije hodně srandy.

 

Flyboarding doporučuji koupit ZDE.
 

Velkou nabídku zážitkových dárků pro muže k Vánocům naleznete ZDE.

Módní doplňky

Módní doplňky jsou jedny z nejoblíbenějších dárků k vánocům. Ženy o doplňcích tvrdí, že jich není nikdy dost. Muži si toto nemyslí, ale když mají z čeho vybírat, nebo dostanou něco kvalitního, tak jsou za tento dárek rádi a to i díky tomu, že ne vždy cítí potřebu pořídit si například druhý pásek, nebo tašku přes rameno.

Pojďme se podívat na nejoblíbenější módní doplňky, které můžete synovi k vánocům darovat.

 

Daruj synovi k vánocům opasek

Kvalitních opasků není nikdy dost. Pokud muži darujete kvalitní kožený opasek, tak vězte, že si jej určitě oblíbí. Toto je vhodný dárek pro mladé muže i z toho pohledu, že mladí muži často nosí nějaké látkové opasky, nebo módní opasky, ale často jim v šatníku chybí nějaký kvalitní opasek, který by z mladého muže po pubertě udělal opravdového muže. Schválně se podívejte na opasky, které se k mladým mužům hodí.

opasek vánoční dárek pro syna
opasek vánoční dárek pro syna

Tento opasek koupíte ZDE.

ležérní opasek vánoční dárek pro muže
ležérní opasek vánoční dárek pro muže

Tento opasek koupíte ZDE.

Daruj mladému muži hodinky

V minulosti to skoro vypadalo,že klasickým náramkovým hodinkám odzvonilo. Čas jsme hrdě kontrolovali na svých mobilech a tak trochu se chlubili tím, jaký mobil máme. Ale v posledních letech to vypadá na velký návrat náramkových hodinek. Kromě času jsou totiž i ozdobou každého muže. Proto jsou hodinky rok od roku oblíbenějším dárkem. Jejich nevýhodou je jen to, že pokdu má muž už nějaké hodinky, které rád nosí, tak mu nejspíš s novými radost neuděláte. Ale pokud žádné nemá, pak jsou hodinky skvělým dárkem.

hodinky jako vánoční dárek pro syna
hodinky jako vánoční dárek pro syna

Tyto hodinky mají ZDE.

Velký výběr kvalitních hodinek za skvělou cenu naleznete ZDE.
 

Syn určitě ocení kvalitní kapsu přes rameno

Myslím, že muži v dnešní době často závidí kabelky ženám. Ne že by chtěli barevnou kabelku, ale to, že mají kde uložit velké mobily, peněženku plnou věrnostních karet, klíče, tablet. Naštěstí i muži stále víc nosí krásné kapsy přes rameno. Někteří jen sportovní, ale stále víc mužů má krásné elegantní kožené kapsy přes rameno. Které jsou nejen praktické, ale jsou i skvělým módním doplňkem.

kapsa přes rameno
kapsa přes rameno

Tuto kapsu mají ZDE.

 

 

Velký výběr pánských doplňků skvělé kvality za vynikající cenu naleznete ZDE.
 

Kvalitní vůně

Mladí muži to mají s vůněmi různé. Já by jsem je rozdělil do tří skupin.

 

První skupina mužů co na vůně kašle a často svému okolí smrdí

 

Někteří muži na to že mají vonět úplně rezignují. Přitom většina holek, žen často mezi sebou řeší, jak jim ten či onen muž voní. Přitom vonět je tak snadné. Tito muži se okrádají o body u žen, ale nejen u nich. Tito muži jsou ideální adepti na dárek ve formě vůně. Z počátku nemusíte kupovat něco extra drahého,to by nejspíš neocenili. Skvělou volbou je například vůně Attraction for Him od Avonu. Není to sladká vůně jak pro teenegery, takže s touto vůni bude mladý muž už vonět dospěle. Ale i tak je pro mladé. Má skvělý poměr cena/výkon/výdrž. Hlavní složení vůně je pižmo/zázvor/dřevo. Ideální vůně pro muže, kteří se bojí toho, že by voněli jak ženská. Podrobnou recenzi na Avon Attraction for Him si můžete přečíst ZDE.

 

Koupit tuto vůni doporučuji ZDE.

 

Druhá skupina mužů, která kupuje levné vůně v drogerii, v hypermarketech …

 

Tito muži už jsou na tom z pohledu vůně mnohem líp. Jen je nenapadne zajít do parfumérie, nebo si kvalitnější vůni objednat na internetu. Když už tam zavítají, tak vidí vysoké ceny a vůně jim příjdou podobné těm co nakupují za pár korun. Jenže výdrž a intenzitu, či proměnu vůně v čase v obchodě na skok nezjistí. Často jim příjde líto dát větší peníze za něco kvalitnějšího.  V tomto případě doporučuji volit nějakou elegantní vůni od renomované firmy, která mladého muže přesvědčí, že dražší vůně = větší kvalita. Já osobně by jsem v tomto případě sáhnul například po Ultra Male – od Jean Paul Gaultiera. Oproti předchozí vůně jde o sladkou vůni. Ale to u mladších mužů vůbec nevadí a pokud se voní, tak chápou že sladká vůně k mladému muži patří. Jde o konkurenta známé 1 Milion vůně. Ultra Male voní z počátku po hrušce, později po skořici a finálně po vanilce, jantaru a pačuli. Silnou intenzitou krásných 7 hodin. Jde o vůni do chladného počasí. U mladých není tak rozšířená, tekže váš syn nebude vonět jak všichni v okolí. Zkrátka krásný vánoční dárek v krásném obalu a flakónu. Víc si o vůni můžete přečíst ZDE.

 

Koupit tuto vůni doporučuji ZDE.

Třetí skupina mladých mužů je ta, která již poznala krásu a přínos kvalitních vůní

 

Této skupině mladých mužů se vůně nakupuje hůř, protože již mají nějaký svůj vkus a styl. Ale i tak se Vám pokusím poradit, jakou vůni těmto mladým mužům darovat. Já osobně by jsem nešel do nějakého renomované parfémové značky, ale sáhl po nějaké méně známé. Nemám teď na mysli nějaký niche značku, tam je těžké trefit se do vkusu. Ale spíš nějakou méně známou značku. Má nejoblíbenější vůně je vhodným adeptem. Jde o vůni Bottega Pour Homme Extreme. Dřevnatá mužná vůně v které z počátku dominuje borovice, jalovec, později jedle a vše na pozadí hladí vůně kůže. Má evokovat pobyt na alpské horské chatě, ke které vanou větry z jehličnatých lesů. Nádherná vůně, která dělá z muže muže. Elegantní vánoční dárek. Víc si o této vůni můžete přečíst ZDE.

 

Koupit ji doporučuji ZDE.

 

Všechny vůně doporučuji nakupovat u renomovaných internetových obchodů, jako je Parfums.cz nebo Parfemy.cz u těchto obchodu ušetříte, ceny v kamenných obchodech jsou často až dvojnásobné. U těchto obchodů máte jistotu, že koupíte originál.

 

Podobné články:

Pokud Vám tento nášup inspirace nestačil, pak by Vám mohl pomoci článek Dárek pro muže k vánocům, nebo Vánoční dárky pro muže

Přeji Vám pěkné prožití vánočních svátků a krásnou vánoční rodinnou atmosféru

vánoce
vánoce