Vtipné dárky pro muže k padesátinám

Vtipné dárky pro muže k padesátinám

Znám lidi, kteří oslavili 50. narozeniny s nadšením a už se těšili na další léta svého života. A znám lidi,kteří už před oslavami chytali depku, vypadalo to jak by odbytím padesátky měli umřít, což nemělo sebemenší opodstatnění a jsem zvědav jak budou slavit šedesátiny a další kulaté narozeniny. Padesátiny jsou nejvíc slavené narozeniny a onou kalkulací a vzpomínaním si procházej všichni, dokonce i ti co se tváří, že jde o normální narozeniny, které se jen trošku víc oslaví.


Pro koho jsou vtipné dárky vhodné? Jak už jsem naznačil, vhodné jsou pro všechny muže slavící padesátiny a ideální jsou jako doplňek k hlavnímu dárky, na který se buď skládá víc lidí, nebo jej kupujete Vy a jako doplňek ještě chcete něco dát. Vtipné dárky většinou nejsou moc drahé a k padesátinám se vědšinou kupují hodnotnější dárky. Tak proto o dárku říkám, že je to dobrý doplňek. Pokud máte děti a jdete na oslavu jako rodina, tak to bude skvělý dárek do rukou dětí, aby muži popřáli se svým dárkem.

 

Tipy na vtipné dárky k padesátinám

Pár konkrétních tipů na vtipné dárky k padesátinám

 

  • Léčivá kniha Jak přežít padesátku. Nejde o knihu, ale o maketu knihy ve které se ukrývá malá láhev (0,2l) slivovice od Jelínka. Tzn. jde o skvělou skrýš. Obdarovaný si bude v počátku myslet, že dostal nějakou nudnou knihu, ale po otevření pochopí, že dostal něco úplně jiného. Knihy jsou i na jiné téma, pokud je muž kutil tak například ocení knihu Kniha záchrany Servisního technika atp… Tyto knihy můžete koupit ZDE.

 

  • Dárek s potiskem je taky oblíbeným dárkém pro muže k padesátinám. Potisky jsou různé a jsou na různých věcech od vtipné noční košile, po hrníček, nebo toaletní papír s vtipy, nebo penězmi. Vybrat vhodný vtipný dárek s potiskem není tak snadné jak by se zdálo. Jsou muži, kteří by si něco hned tak nevzali. Například manažer nejspíš nebude nosit nějaký vtipný potisk narážejícíc na svého šéfa atp… proto při výběru tohoto vtipné dárku musíte pořádně zvážit bude takový dárek užíván, ať z něho není jen lapač prachu. Velkou nabídku dárků s potiskem naleznete ZDE.

 

  • Dalším skvělým vtipným dárkem k padesátinám jsou knihy. Některé knihy k padesátinám jsou vážné, ale já by jsem doporučil spíš vtipné knihy, které nejsou nějak velké a pobaví jak obdarovaného muže, tak lidi na oslavě. Ti totiž budou knihou určitě listovat a bavit se texty uvnitř. Sám jsem nedávno jednu takovou knížečku kupoval a dával k padesátinám a vím o čem mluvím. Lidi to pobavilo. Tuto knížečku můžete koupit ZDE. Knížečka Muž 50+ : Co už nemusí řešit má 44 stránek a má krátké článečky se skvělými ilustracemi, které nesou názvy jako (Co už nemusí řešit) Snít, Dobře vypadat, Stát v autobusu …. Většinou jde o věci které “nemusí” dělat lidé odhadem o dvacet let starší, takže vše bude brát s úsměvem a to od vtipného dárku očekáváme.
vtipná kniha k padesátinám
vtipná kniha k padesátinám

Těch tipů by mohlo být mnohem víc, ale myslím že tři nejoblíbenější vtipné dárky jsem zde zmínil a pokud hledáte ještě další inspiraci tak pak se můžete kouknout například ZDE. Je to eshop s vtipnými dárkami nejen k padesátce. Pokud hledáte spíš klasický dárek k padesátinám pro muže, pak pro Vás mám tip na dva skvělé články první je na portálu www.50let.cz a jmenuje se Dárek k padesátinám pro muže a druhý je na tomto servru Dárek pro muže k narozeninám 50

 

Pokud hledáte další tipy na vtipné dárky, pak by Vás mohly zajímat tyto články Vtipné dárky k padesátinám, nebo Vtipné dárky pro muže

 

Můj tip: Na závěr snad jen malé zamyšlení. Kdysi jsem si myslel že vtipné dárky jsou jen zbytečné lapače prachu, u nás v rodině se nedávali a ani má parta mi vtipné dárky nedávala, snad jen s vyjímkou přání. Ale nedávno jsem zjístil, že vtipné dárky jsou oblíbené a dávají se pořád. Nejvíc jsou to dárky, které se dají sníst, vypít, nebo se vynosí. U těchto dárků, totiž nehrozí, že pokud nebudou bavit, tak že by vydržely, zkrátka budou zkonzumovány či užity. Nebo nanejhůř nebudou zabírat moc místa, což je případ útlé knížečky atp…

Podobné články:

Vtipné dárky pro muže k 50. narozeninám – podobný článek, plný dalších skvělých tipů