Vtipné vánoční dárky pro muže

Vtipné vánoční dárky pro muže

Vánoční dárky jsou spíš seriózními dárky. Vtipné dárky se většinou dávají k narozeninám, nebo mezi kamarády. Ale i k Vánocům se občas kupují vtipné dárky a to hlavně pokud jde o dárek pro kolegy v práci. Nebo právě pro kamaráda. Protože smích je kořením života a vtipný dárek dokáže vyloudit úsměv na tváři.


Výhoda vtipných dárků pro muže k vánocům

  • Nejsou tak drahé, jak klasické vánoční dárky.
  • Obdarovaného muže dárek určitě rozesměje a určitě se s ním pochlubí.
  • Nejlíp když tento dárek dostane na nějakém vánočním večírku, pak si s vtipným dárkem užijou legraci všichni.

Velký výběr vtipných dárků k vánocům naleznete ZDE.

Nevýhody vtipných dárků pro muže k vánocům

  • Pokud je dárek který shánite pro někoho z rodiny, nebo po přítele, tak se moc tento tip dárků nehodí, spíš by jsem Vám doporučil například tento článek.
  • Nevhodně zvolený vtipný dárek se může stát snadným lapačem prachu, nebo předmětem, který zabírá hodně místa ve skříni. Proto vybírejte s rozumem.
  • Dávno jsou ty doby, kdy byly obchody s ptákovinami na každém rohu. Naštěsti v dnešní doby máme eshopy a můžem tento dárek nakupovat v klidu a s rozmyslem. Nabídka eshopů je mnohem větší. Viz například www.hubatacernoska.cz

Druhy vtipných vánočních dárků pro muže

Vtipných dárků je na trhu nepřeberné množství. Já zde zkusím zmínit ty nejoblíbenější, které se dávají k Vánocům. Oproti narozeninám by jsem upustil od dávaní vtipných dárků týkající se alkoholu. Vánoce jsou rodinný svátek a i když jde například o kolegu z práce, tak alkohol k Vánocům nepatří.

Druhy vtipných vánočních dárků pro muže
Druhy vtipných vánočních dárků pro muže

Vtipné dárky s erotickým nádechem

Pokud hledáte vtipný dárek pro svého manžela, či partnera a víte, že si budete vánoční dárky rozbalovat sami, pak můžete partnerovi darovat například Nevinné hrátky pro dva , jde o hru, která spestří váš intimní život. Víc si o ní můžete přečíst, nebo ji koupit ZDE.

Vtipné dárky ve formě oblečení

Trika s vtipným potiskem je na trhu velké množství. Ale často se u toho tipu dárku stane to, že obdarovaný se vtipné triko stydí nosit. I přes toto by jsem vtipné oblečení nezavrhoval. Jen by jsem volil jinou formu, mež trika. Co takhle darovat muži k vánocům vtipnou noční košili s čepičkou. Dle mého je to originální. Schválně se podívejte na možnosti které v tomto případě máte ZDE.

Velký výběr vtipných dárků k vánocům naleznete ZDE.

Vtipné hrníčky, skvělý vánoční dárek pro kolegu v práci

Někdy je třeba v práci odlehčit atmosféru. A toto celkem dobře umí vtipné hrníčky. Pokud sháníte nějaký levný dárek pro svého kolegu, pak právě hrníček může být dobrou volbou. Výběr na trhu je obrovský. Stačí si jen vybrat viz například nabídka ZDE.

Další tipy na vtipné dárky naleznete v článcích

Vtipné dárky – tento článek se věnuje hlavně tipům na vtipné dárky k narozeninám, ale nic na tom nemění že zde můžete najít tu správnou inspiraci

Vtipné dárky pro muže k narozeninám – další článek na toto téma

Vánoční dárky pro muže

Vánoční dárky pro muže – pokud se rozhodnete muži darovat k Vánocům spíš klasický dárek, pak by jste měli začít hledat inspiraci právě v tomto článku

Dárky pro muže – nebo na úvodní stránce tohoto webu, z kterého se dostanete na další články

Vánoční dárky pro muže 2019

Velký výběr vtipných dárků k vánocům naleznete ZDE.