Vtipny dárek pro muže

S výběrem vtipného dárku si mnoho lidí nedělá těžkou hlavu. Navštíví obchod s ptákovinami a tam koupí nějakou ptákovinu, vtipných dárků tam naleznete mnoho. Jenže osud mnoha takových dárků je, že pobaví obdarovaného muže během oslav a potom překážejí,zabírají místo a obdarovaný neví co s tímto dárkem. Mám obavu, že toto je osud většiny vtipných dárků.


I přes to jsou vtipné dárky oblíbené nejen u obdarovaných mužů, ale i u všech zůčastnivši se oslav. Protože s vtipným dárkem si člověk užije legraci a smích je to nejcenější co lidé mohou darovat. Proto doufám že mé tipy na vtipné dárky Vám s výběrem vtipného dárku pomohou.

Tipy na vtipný dárek pro muže

Jak už jsem zmiňoval mnoho vtipných dárků kromě hodiny slávy potká taky prach a rozhodování majitele ve stylu vyhodit jej, nebo jej ještě nechat. Mé tipy tedy zkusí být tipy na dárek, který může najít i uplatnění.

  • Nedávno slavil můj kolega v práci padesáté narozeniny a během těchto oslav dostal od nás několik vtipných dárků. Myslím si že některé patří do kategorie praktický vtipný dárek. První dárek byla paruka. S parukou se dá užít hodně srandy. Hned na oslavě vznikne několik fotek s parukou. Paruka se hodí i v následujících letech ať už na maškarních, nebo například při Mikuláši, nebo se jednou za čas vytáhne a užije se s ní sranda.

 

  • Další vtipný dárek k padesátinám byly růžové brýle. Růžové brýle již nejsou tak praktický dárek jak paruka, ale i tak se s nima užije mnoho legrace a v budoucnu je může obdarovaný využít na maškarní ples. Náš kolega dostal tento dárek z důvodu, aby se po padesátce díval optimisticky na svět.

 

  • Třetí dárek, který náš kolega dostal už nebyl v kategorii praktický, ale myslím, že si s nim užije legrace. K padesátce dostal značku maximální rychlost 50. Značku podepsali všichni, kdo byli na jeho oslavě padesátin. Tato značka je u nás v kolektivu putovní, již před dvěma lety tento vtipný dárek dostal někdo jiný a on jej teď předal. Je to štafetový kolík pro čerstvé padesátniky. Tím se elegantně vyřešil problém s nepraktičnosti tohoto vtipného dárku.

 

  • Koukám že všechny tipy na vtipné dárky jsou z jedné oslavy padesátin, můj další vtipný dárek pochází taky z této oslavy, ale ten nedostal oslavenec, ale jeden z kolegů. Když se chystalo sladké jídlo, tak vyslovil nezištně větu ve stylu, že raději by si dal selátko. Další kolega zaběhl do kuchyňky a přinesl mu marcipánové prasátko. Tento nečekaný vtipný dárek pobavil všechny. Prasátko bylo snězeno. Hlavní pointa tohoto tipu je ukázat že mnoho vtipných dárků jsou dárky z jídla. Tyto vtipné dárky mají tu výhodu, že se na ně nepráší. Oblíbené jsou různé čokoládové kamasutry, prsa, nářadí, vtipné dorty.

 

  • Když už jsme u těch dortů, tak můj poslední tip na vtipná dárek je tip na dort z toaletních papírů. Takový dort je praktický, protože určitě najde využití. Pokud chcete darovat hodnotnější dort, tak pak můžete svíčky udělat z papírových bankovek. Jak takový dárek může vypadat? Koukněte zde.

 

  • I když jsem si myslel, že můj předchozí tip bude posledním tipem, tak mi to nedá. Dalším skvělým vtipným dárkem, který můžete muži můžete darovat je potištěný toaletní papír. Na trhu je mnoho druhů, stačí vybrat motiv, který se muži bude líbit. Pak máte jistotu, že ho návštěva WC bude bavit.

Další tipy na vtipné dárky naleznete v článku Vtipne darky pro muže, nebo  Srandovní dárky pro muže