Zajimavosti o Vanocich a vanocncich darcich

Zajímavé články o Vánocích a vánočních dárcích

Vánoce nejsou jen o darování dárků, jde o tradice, krásnou příležitost být s rodinou během svátků  po hromadě. Pohoda, která u většiny rodin je tím hlavním gró vánoc je u některých lidí pro změnu trauma, ať už kvůli tomu, že jsou o vánocích sami. Nebo například kvůli tomu, že se nově sestěhovali dohromady s partnerem, či partnerkou a zrovna o vánocích oba zjišťují, že chtě nechtě některé zvyky a zvyklosti se v každé rodině dělaly jinak a teď ten druhý, chce tyto zvyky měnit. Nikdo nechce přicházet o ty své vánoce, ale bez kompromisů a ústupku to nepůjde. Zajímavě se o této problematice rozepisují autoři  těchto dvou článků. Hodně toho naleznete i v diskuzi pod jednotlivými články.

Uhájit si svoje „doma“

„S přítelem jsou Vánoce jak u chudých příbuzných,“ stěžuje si Zuzana

Kolik utratíme za vánoce?

 

Já zde nechci vynášet žádné závěry, ani tipy na to, jak daný problém mají lidé řešit. Já si na psychologa nehraji, my se zde věnujeme tipům na dárky pro muže. A pomáháme lidem s jejich výběrem. Nevím jaké zvyky jsou u Vás obvyklé, ale v průměru lidé za Vánoce v čechách utratí 8000,- Kč (2015), minulý rok to bylo 7700,- Kč. O tom za co nejvíc utrácejí a jak jsou na tom v jiných státech si můžete přečíst v článku na Idnes.cz ZDE.

Jaké dárky k vánocům nedávat?

Mnoho webů, časopisů se snaží radit, jaký vánoční dárek máme koupit. Většinou to jsou rady od prodejců, kteří potřebují něco prodat, nebo od lidí, kteří mají oborovou slepotu. Proto mě nedávno hodně potěšil článek, který nepřinášel další tipy na zaručeně nejlepší dárek k vánocům, ale spíš varoval před tím, jaký dárek k vánocům kupovat nemáme.Na portálu Prozeny.cz se objevil tento článek Varováni:Tyhle dárky k Vánocům nedávejte Myslím, že tento článek Vám s výběrem dobrého dárku pomůže, jen asi ten výběr nebude snadnější. Protože některé vaše nápady zavrhne a Vy budete muset vymyslet nějaký nový dárek.

Kolik utratíme za vánoce
Kolik utratíme za vánoce

 

Všechny výše uvedené články Vám mohou pomoci s výběrem vánočního dárku nejen pro muže. Ale taky ve Vás mohou vzbudit ještě větší pochybnosti, kterých při výběru dárku máme všichni. Pokud tedy nemáte rádi pochybnosti a z výběru dárku si zas tak hlavu nelámete, potom doporučuji jednotlivé články vůbec nečíst a vrhnout se do výběru dárků pro muže k vánocům pomoci těchto stránek. Své hledání by jsem začal na úvodní stránce . Z této stránky vedou přehledně odkazy na nejdůležitější články na tomto webu.

Přeji všem krásné prožití blížicích se vánočních svátků a hlavně užívejte si nádherné pohody.