Jak vybrat dobrý dárek pro muže?

Jak vybrat dobrý dárek pro muže?

Vybrat dárek pro muže není nic těžkého. Jen to chce trošku přípravy, aby jste vybrali vhodný dárek. Než začnete dárek vybírat, tak si zjistěte jaký koníček aktuálně muž provozuje. To že o muži víte že v minulosti hrál fotbal a vy mu k narozeninám přinesete například podkolenky na fotbal ještě nemusí znamenat, že jste přinesly skvělý dárek, protože fotbal již muž nemusí několik let hrát, jen Vy ho máte neustále zaškatulkovaného jako fotbalistu. Pokud je pro Vás těžké se zorientovat v mužově koníčku, nebo máte strach, že by jste mu darovala dárek který již má, tak raději zvolte jinou formu dárku, může jít o oblečení atd… v následujících bodech se dočtete, jak správně postupovat při výběru dárku pro muže.


  1. Nebojte se zeptat po čem touží, tímto dotazem sice ztratíte jedenu skvělou vlastnost dárků a to je absolutní překvapenost z toho co dostane. Ale i při vysněném dárku muže máte možnost pro překvapení, protože málokdy dostanete přesný tip na jeden model. Pokud Vám muž odpoví, jaký dárek by rád dostal, tak jeho odpověď pořádně poslouchejte, protože většinou v ní naleznete i jiné tužby, které muž neřekne přímo, ale z odpovědi jsou jasné a Vy mu nemusíte koupit hlavní věc jeho tužby.

nápad na dárek

nápad na dárek pro muže

  1. Uvažujte nad mužovým životním stylem, je muž sportovec, nebo má rád pasivně sport. Je student, workoholik, důchodce. Má rád umění, módu, design. Pochopíte li správně mužův životní styl, tak máte na půl vyhráno.
mužův životní styl
mužův životní styl
  1. Zvažte své i mužové finanční možnosti pokud je muž finančně úspěšný, tak mu můžete vybrat spíše nějaký nečekaný dárek který koupíte srdcem. Pokud je mužova finanční situace horší, tak nejspíš uvítá praktický dárek, může jít například o nové oblečení atp… Tak samo uvažujte při výběru nad svými možnostmi. Je pěkné koupit muži drahý dárek, ale měl by být přiměřený i k vašemu příjmu.
Originální dárek pro muže
Originální dárek pro muže
  1. Odprostěte se od mužových koníčků. A hledejte dárek, který s koníčkem souvisí, nebo jej obohacuje. Víte že má muž rád tu a tu kapelu a přitom občas čte, tak se koukněte, zdali o této kapele nevyšla například knížka a tu mu kupte atp…
  2. Nechte vyrobit dárek s mužovým jménem. Pokud muž není podnikatel, tak si nejspíše sám od sebe nenechá vyrobit například deštník se svým jménem. Ale když jej dostane, tak mu určitě takový dárek udělá radost. Tím nelobuji, aby jste muži koupili deštník, ale možností vyrití jména je mnoho. Například na pivní láhev atp…

 

  1. Zakoupení VIP členství do míst kde rád chodí. Zde je mnoho možností. Můžete muži koupit například pernamentku na fotbal, nebo hokej, nebo do divadla. Koupit vstupenku na koncert, atp…

Hlavně to s výběrem dárku pro muže finančně nepřehánějte. Na těchto stránkách naleznete mnoho dalších skvělých tipů.

Nejvhodnější dárky pro muže
Nejvhodnější dárky pro muže

„Nic jsi neprodal lépe, než daroval.“ Vietnamské přísloví

 Dárky pro muže

Konkrétní dárky pro muže doporučuji začít hledat z úvodní stránky tohoto webu. Na úvodní stránce je totiž rozcestník, který Vám v hledání vhodného dárku hodně pomůže.

Dárky pro muže

 

Tipy na články v kterých naleznete skvělou inspiraci pro vaše dárky:

Praktické dárky pro muže – článek, který se věnuje tipům na praktické dárky pro muže. Kromě samotných tipů zde naleznete i zamyšlení nad praktickými dárky

Pomůžem Vám najít nejlepší dárek pro muže. Na těchto stránkách naleznete mnoho tipů na tradiční i netradiční dárky, které můžete koupit mužům.