Valentýnské dárky pro muže

Včera jsem se v rodiném kruhu bavili na téma valentýnský dárek pro muže. Já jsem obhajoval mé Dárky pro muže na Velantýna, které jsem nedávno sepsal na tomto webu, viz odkaz na článek. Manželka od mého bratra vyslovila myšlenku, že valentýnský dárek pro muže by neměl být žádný drahý, ale spíše by mělo jít o něco ve stylu erotického prádla atp… i když i tyto dárky mohou být pěkně drahé. Já si myslím že je to krásný dárek, ale toto by měl nejspíš koupit můj brácha ji.


Aby jsem mé úvahy o valentýnském dárku pro muže nějak znovu otevřel každý prodejce Vám bude tvrdit, že pravý valentýnský dárek koupíte právě u něho. Já osobně si myslím, že když se milujete, tak jakýkoliv dárek je vhodným dárkem. Nemusí být ani finanční. Máte li málo času na sebe, tak si jen udělejte čas na sebe a krásně si to užijte. Mnoho žen a dívek svému muži kupuje nějaký dárek. Dárek totiž v sobě skrývá několik symbolů. Je to uznání toho, jak si druhého vážíte. Dárkem dávate najevo jak moc toho druhého znáte, protože vybrat vhodný valentýnský dárek pro muže není vůbec jednoduché. Ale vy se s tím určitě rádi poperete.

Valentýnské dárky pro muže
Valentýnské dárky pro muže

Tipy na valentýnské dárky pro muže

Dobrým dárkem k valentýnu je od maličké drobnosti po nějaký dobrý parfém, nebo módní doplněk. Pro inspiraci přidávám pár tipů.

Náramek jako drobný dárek k Valentýnu

Náramky jsou skvělým drobným dárkem, kterým uděláte muži radost. Tím že jej bude nosit, tak Vám dá určitě najevo to, že vás pořád miluje a myslí na Vás. Náramků je všude plno. Hodně oblíbený je například tento.

náramek jako drobný dárek k valentýnu
náramek jako drobný dárek k Valentýnu

Tento náramek můžete koupit ZDE.
 

Spodní prádlo ideální dárek k Valentýnu

Nebo svému milovanému muži darujte intimnější dárek, který určitě budete chtít v soukromí hned vyzkoušet. Mám tím na mysli kvalitní spodní prádlo. Má manželka často vzpomíná na to, v jakých spodních trenýrkách jsem kdysi chodil a jak mě musela nasměrovat jiným, mužnějším směrem. Možná že právě kvalitní spodní prádlo bude ten pravý dárek.

spodní prádlo ideální dárek k valentýnu
spodní prádlo ideální dárek k valentýnu

Tyto a mnoho dalších naleznete ZDE.
 

Daruj muži k Valentýnu parfém

Mnoho mužů vůni nenosí a mnoho z nich nosí jen nějaké laciné z drogérie. Když se jich zeptáte proč vůně nenosí, tak většinou odpoví něco ve stylu, že vůně nejsou pro chlapy. Nebo že nechtějí za vůni utrácet atp… . Ale co si budeme nalhávat i ženy řeší to, jak muž voní popřípadě smrdí. A určitě nechcete aby se o vašem muži něco takového hovořilo a určitě chcete, aby Vám váš muž krásně voněl. Proto si myslím, že darovat muži k Valentýnu vůni je super nápad. Když muže ještě dobře nasměrujete k užívaní tím, že jej budete chválit, jak krásně Vám voní při příležitosti kdy bude mít vůni na sobě, tak určitě naučíte svého muže nosit kvalitní vůni. A jakou vůni muži koupit? Tak to je hodně těžká otázka ke každému se hodí něco jiného. Pokud nějakou vůni nosí, tak mu můžete koupit typově podobnou.

Daruj muži k Valentýnu parfém
Daruj muži k Valentýnu parfém

Jak vybrat a koupit muži parfém k Valentýnu?

Za mě snad jen kupte vůni v renomovaném eshopu, oproti kamenným obchodům ušetříte na ceně desítky procent. A nekupujte nejlevnější vůni na trhu, vůně se často padělají. Já osobně doporučuji koupit vůni buď na www.Notino.cz , nebo na www.Parfemy.cz.

A jaký parfém muži koupit? Nejlepší je podívat se na nějaké recenze na internetu. I když by jste přišli do obchodu a chtěli si vůni načuchat, tak nebudete vědět, jak bude vonět vůně za hodinu, za dvě, nebo zdali vůbec bude vonět. Já doporučuji přečíst recenze na  www.Domluva.cz .

 

Kdo byl svatý Valetýn?

Svátek svatého Valentýna se u nás slaví v posledních letech. Mnoho lidí jej přijalo, mnoho je proti němu. V jakém máte být táboře nachám na Vás, ale aby jste si mohli udělat lepší představu o svatém Valentýnu a jeho svátku, tak jsem pro Vás připravil malý výtah.

Kdy se svatý Valentýn narodil se přesně neví. Ví se kdy zemřel někdy kolem roku 269 v blízkosti Říma. Zemřel mučednickou smrtí. Aby byl někdo svatořečen, tak se musí stát zázrak který svatý způsobil. O svatém Valentýnu se vypráví že dokázal zázračně uzdravovat. Jedna z legend vypráví, že dokázal jedné dívce vrátit zrak.

Více se o svatém Valentýnovi můžete dočíst na wikipedii zde.

Den svatého Valentýna

O tom kdo byl svatý Valentýn jste se dozvěděli výše, ale proč se slaví svátek svatého Valentýna a proč si na tento den dávají zamilovaní navzájem dárky se dočtete až zde.

Kromě toho že uměl kněz Valentýn zázračně uzdravovat, tak mimo jiné tajně oddával páry v době kdy to římský císař Claudius II. zakazoval. Potřeboval totiž vojáky a měl strach z toho, že muži do armády pro rodinu nenastoupí. Valentýn byl zatčen a 14. února popraven.

Den svatého Valentýna
Den svatého Valentýna

Ještě před Valentýnem se v starověkém Římě slavil svátek Lupercalia. Ten se slavil tak že v urně ve tvaru srdíčka byly lístečky dívek a mladíci si losovali předvečer 14. února lístek dívky která se měla stát jeho “miláčkem” na další rok.

Proto se v anglosaských zemích slaví 14. února svátek svatého Valentýna. Nejčastěji se dávají dárky, pohlednice, cukrovinky ve tvaru srdce. V posledních letech se hlavně komerční subjekty snaží prosadit tento svátek po celém světě.

 

Více se o svátku svatého valentýna dočtete zde.

Můj osobní názor je láska by měla být slavena každodenně. Ale když už tu máme ten svátek a příležitost, tak já ji uvítám a přijmu a obdaruji svou milovanou ženu něčím nevšedním. Hodilo by se napsat že muže, ale já jsem muž a na valentýna kupuji dárek své milované ženě. V minulosti jsem ji nejčastěji kupoval parfémy a květiny. Květinami ji zahrnuji během celého roku. Co ji koupím na valentýna letos neprozradím. Co kdyby mé stránky četla a já by jsem tím nechtěně prozradil můj dárek na Valentýna. Protože jedna z věcí která dárek zdobí a dělá dárek dárkem, je tajemno a očekávaní co v dárku. Pěkně zabalený dárek dělá své.

 

Doporučuji:

Velký seriál plný tipů na valentýnské dárky pro muže.

Valentýnské dárky pro muže – 1. díl – tipy hlavně na levnější dárky pro muže, tento seriál pokračuje i dalšími díly.

Dárky pro muže na Valentýna

Dárky pro muže k Valentýnu

Dárek k valentýnu muž

Pomůžem Vám najít nejlepší dárek pro muže. Na těchto stránkách naleznete mnoho tipů na tradiční i netradiční dárky, které můžete koupit mužům.