Netradiční dárky pro muže

Vybrat a koupit netradiční dárek je mnohem složitější, než koupit běžný dárek. Když se s netradičním dárkem trefíte do mužova vkusu, tak výsledek stojí za to. Tyto stránky vznikly za účelem pomoci Vám s výběrem netradičního dárku. Doufám, že zde naleznete potřebnou inspiraci.

Kamil Staš

Mnoho lidí si myslí, že netradiční dárek = nějaká ptákovina. Myslím si, že nejsem sám, kdo tyto dárky nenávidí. Tento dárek sice na chvíli pobaví všechny v mužově okolí, ale jeho nepraktičnost je všem jasná. Po chvíli začne překážet a muž pak neví co s tímto dárkem. Toto byl taky jeden z důvodů proč vznikly tyto stránky.


netradicni darek pro muze
Netradiční dárek pro muže

Koupit netradiční dárek je o to složitější, že všichni uvažujeme pořád plus mínus stejně, takže aby jsme vybočili z řady, tak potřebujeme najít vhodnou inspiraci a ta musí být dosti silná, aby nás přiměla ke změně. To že jste začali hledat inspiraci na internetu je první skvělý krok k tomu aby jste i Vy koupili dobrý netradiční dárek. Pokud si chcete přečíst ještě něco víc o originálním dárku pro muže, tak pro Vás tu mám článek plný úvah na toto téma. Jde o článek Originální dárky pro muže.

Jak vybírat netradiční dárek pro muže?

Každý muž je originál a pro každého muže může být netradiční dárek úplně něco jiného. Jestliže jednoho muže nadchnete tandendomvým seskokem. Tak muži který miluje adrenalinové sporty tento dárek udělá radost, ale určitě pro něj nebude tento dárek netradičním dárkem. Jiného muže tímto dárkem naštvete, protože nemá rád adrenalin atp… Proto buďte při výběru pečliví a zkuste se řídit nasledujícími body.

 1. Zvažte své  finanční možnosti, netradiční dárky bývají často dražšími dárky. Pokud jsou vaše nápady v kategorii dražší dárek, tak zvažte, zdali neoslovíte i další lidi, kteří budou muži kupovat dárek a na dražší dárek se nesložíte.
 2. Zjistěte, čemu muž aktualně holduje a jaké má aktualní koníčky. Mnoho lidí má muže zaškatulkované  již od dětství, přitom to že v dětství hrál aktivně fotbal již několik let, nemusí být pravdou.
 3. Předchozí bod nabádá k tomu, aby jste kupovali netradiční dárek podle mužova koníčku. Někdy to může být dobrá cesta, ale často koupíte jen dobrý dárek. Netradiční dárek pro muže se vybírá snadněji mimo aktualní mužovy zájmy, jen je třeba dobře znát charakter a povahu od muže.
 4. Netradiční dárky často vznikají na základě zakázkové výroby, výrobky vyráběné seriově někde v číně nemohou být originální. Ale za to například portrét namalovaný podle mužovy fotky, nebo krigl s vyrytým jménem může být tím správným netradičním dárkem.
 5. V případě že hledáte netradiční dárek, tak se muže na tip na dárek neptejte. Jeho tipy by vedly k běžnému dárku. Zeptejte se svého okolí, jaké netradiční dárky oni dostali.
 6. Já nejraději doporučuji zážitkové dárky. Ty jsou totiž nejlepšími netradičními dárkami. V dnešní době se dá vybírat z mnoha zážitků. Stačí vybrat jen ten pravý.
 7. Zjistěte v jaké společnosti budete váš netradiční dárek muži darovat. Některé netradiční dárky se například do rodinné společnosti, nebo do společnosti žen nehodí.
jak vybirat netradicni darky pro muze
Jak vybírat netradiční dárek?

Tipy na netradiční dárky pro muže

Několik tipů na netradiční dárky pro muže. K názvům článků přikládám i krátký popis. Ne všichni totiž ví co je to například flyboarding, nebo drifting.

 1. Flyboarding: flyboarding je adrenalinový sport, při kterém se flyboardista prohání nad vodní hladinou a jako by se vznášel pomoci proudu vody, který tryská z jeho trysek. O tomto stále více oblíbeném sportu, který můžete muži darovat se dočtete na stránkách o flyboardingu.
 2. Driftování : driftování = jízda v pernamentním smyku. Driftování je jedna z nejmladších motodisciplín, která  je mezi diváky stále více oblíbenější. Driftování není jen záležitostí závodniků. Driftování si může vyzkoušet každý. Já Driftování rád doporučuji. Protože si myslím, že kromě toho že jde o netradiční dárek je zároveň i praktickým dárkem. Muž si bude moci vyzkoušet, jak se ovláda auto ve smyku, což se mu může hodit. Více se o driftování dočtete na stránkách které se driftování věnují.
 3. Pokud shánite tip na levný netradiční dárek, tak pro Vás tu mám skvělý článek Levný netradiční dárek pro muže
 4. Zážitek bagrování je hodně netradičním dárkem pro muže, který mají obzvlášť někteří muži rádi. Více se o bagrování můžete dočíst v článku zážitek bagrování.
 5. Nejprodávanějším adrenailonovým netradičním zážitkém je tandemový seskok. A nejvíce se skáče v Kunovicích. Více se o tomto netradičním dárku dočtete v článku Tandemový seskok kunovice.
Tipy na netradiční dárky pro muže
Tipy na netradiční dárky pro muže

Tipy na netradiční dárky zde budou postupně přibývat. Nejnověji si můžete přečíst náš nový článek Mnoho tipů na netradiční dárek pro muže.

Netradiční dárky pro muže podle příležitosti

Na každou událost se hodí jiný dárek, tak je to i s netradičními dárky.

Netradiční vánoční dárky – tipy na netradiční dárky k vánocům

Pomůžem Vám najít nejlepší dárek pro muže. Na těchto stránkách naleznete mnoho tipů na tradiční i netradiční dárky, které můžete koupit mužům.