Dárky pro muže k Vánocům

Každý z nás za svůj život daruje a dostane mnoho vánočních dárků. K Vánocům totiž dárky neodlučně patří. Nejen děti, ale i  muži rádi dostávají vánoční dárky. A my Vám pomůžeme s jejich výběrem.

dárky pro muže k vánocům
dárky pro muže k vánocům

Tipy na vánoční dárky pro muže

Než se vrhneme na konkrétní tipy tak by jsem rád zmínil, že tyto stránky jsou plné tipů na mužské dárky, takže jakýkoliv článek na tomto webu Vám může pomoci s inspirací. Protože dárek  k narozeninám může být i dobrým dárkem k Vánocům.

Módní doplněk jako dárek pro muže k vánocům

Nejen ženy mají rády módní doplňky. I když to někteří muži nepřiznají, tak jsou vždy rádi když si mohou vybrat z více módních doplňků.

Popřípadě jsou schopní chodit se starým módním doplňkem tak dlouho než se mu rozpadne, nebo už dávno není módní.

Proto koukněte na jeho kapsu přes rameno, kravaty které má v šatníku, na to v jakém stavu má peněženku. Třeba zjistíte že jeho peněženka se již dávno rozpadá, ale on ji pořád nosí protože je na svou peněženku zvyklý, nebo ještě neměl čas koupit si jinou.

Pokud se rozhodnete, že muži darujete k vánocům peněženku, tak raději volte podobný tip peněženky jakou má. Většina mužů je totiž na svůj typ peněženky zvyklý a byl by nešťastný například z  malé peněženky, když je zvyklý na velkou. Nebo opačně.

Zde jsou tipy na peněženky které budou k letošním vánocům in.


Malá značková peněženka Guess

darek pro muze k vanocum mala penezenka
Dárek pro muže k Vánocům malá peněženka

Tuto hodně oblíbenou malou peněženku můžete koupit ZDE.

Pokud nosí v peněžence mnoho dokladů a má ji pořádně nabitou, pak by možná měl radost z tohoto vánočního dárku.

vánoční dárek pro muže pánská taška
vánoční dárek pro muže pánská taška

Tuto hodně oblíbenou malou peněženku můžete koupit ZDE.

Dalším praktickým módním doplňkem který můžete muži v Vánocům darovat jsou hodinky. Hodinky zde píši záměrně do sekce módní doplňky, protože čas dnes spolehlivě ukazuje mobil, který každý z nás nosí. Ale krásné hodinky to zvládnou taky a koukat na čas na hodinky je víc elegantnější a příjemnější, než koukat do mobilu. Hodinky jsou i ozdobou.

Hodně oblíbené hodinky za dobrou cenu jsou například tyto.

darek pro muže k vanocum hodinky
darek pro muže k vanocum hodinky

Tyto hodinky můžete koupit ZDE.

Hodinky mohou být ještě víc módní. Jako například tyto úžasné hodinky.

dárek pro muže k vánocům módní hodinky
dárek pro muže k vánocům módní hodinky

Tyto hodinky můžete koupit ZDE.

 

Zážitové vánoční dárky pro muže

Dalším skvělý vánočním dárkem který mohu doporučit je zážitkový dárek. Klasických vánočních člověk daroval a dostal nespočet. Na většinu z nich brzo zapomeneme, protože i když jsou super, tak jsou běžné. Na co ale určitě nezapomene jsou nápadité, originální dárky a tím bezesporu jsou zážitkové dárky.

Zážitkových dárků je obrovské množství, já zde zmíním ty nejoblíbenější.

Daruj muži k vánocům velkou porci adrenalinu

Většina mužů miluje adrenalin a výzvy a takový tandemový seskok s padákem to je pořádná výzva a ještě větší porce adrenalinu. Asi moc nemá význam tento zážitek popisovat. Myslím si že na tento vánoční dárek obdarovaný muž jen tak nezapomene.

Velký výběr adrenalinových vánočních dárků naleznete ZDE.

Daruj muži k vánocům pobyt v pivních lázních

Další druh zážitkových dárků na které muži rádi vzpomínají a který milují jsou pobyty v pivních lázních. Tento dárek uvítají hlavně muži kteří mají rádi pivo a těch je mezi muži většina.

Velký výběr pivních lázní za skvělou cenu naleznete ZDE.

 

Další tipy na vánoční dárky pro muže

Tipů na dárky máme ještě mnohem víc. Jako například:

Vánoční dárky pro přítele

Obsahlý článek plný tipů na vánoční dárky který jsme publikovali loni.

Pokud sháníte dárek pro staršího muže, tak Vám se mohou hodit tipy na vánoční dárky pro dědečka

Nejnovější články které se věnují vánočním dárkům na tomto webu:

Vánoční dárky pro muže 2019

Vánoční dárky pro muže 2019

Pojďme se podívat na vánoční dárky s které můžete muži darovat k vánocům. Určitě to znáte,. Vánoce se blíží   obchody praskají v  předvánočním shonu ve švech všude na Vás  dýchá vánoční atmosféra, měli by jste si to užívat, jen  a Vy nevíte kde dřív skočit. Je třeba uklidit domácnost,   vyzdobit domácnost, napéct cukroví a do … Pokračování textu Vánoční dárky pro muže 2019

Vánoční dárky pro muže 2018

Vánoční dárky pro muže 2018

Vánoce se kvapem blíží a s tím se stupňuje i honba za vánočními dárky. A aby ten výběr vánočních dárků byl  pro Vás letos příjemnější, tak jsme si pro Vás připravili tento článek plný skvělých tipů na vánoční dárky pro muže. Tentokrát pro vánoce v  2018. (loni vyšel obdobný článek, který naleznete ZDE) Tipy na … Pokračování textu Vánoční dárky pro muže 2018

Vánoční dárkové tipy

Vánoční dárkové tipy

Není žádným tajemstvím, že během nakupování vánočních dárků, dekorací, jídla apod. mají lidé tendence přeceňovat svůj rozpočet. Proto sledování vánočních výdajů a dodržování rozpočtu je něco, co by měl mít na mysli každý. Dle obecných výzkumů, zhruba třetina obyvatelstva splácí během roku, vánoční dárky z předešlých Vánoc. Nedovolte, aby se Vám to stalo. Zde je pár užitečných tipů, abyste se vyhnuli … Pokračování textu Vánoční dárkové tipy

Jak vybírat dárky na Vánoce

Jak vybírat dárky na Vánoce

Vánoce jsou za dveřmi a Štědrý den přináší v tuto adventní dobu do našich srdcí často paniku. Je velmi obtížné sehnat vhodný dárek pro své blízké za příjemnou cenu a hlavně aby potěšil. Mnoho lidí si láme hlavu s výběrem a nakonec skončí u průměrného dárku jako je mýdlo, svíčka nebo hrneček se jménem. Tyto … Pokračování textu Jak vybírat dárky na Vánoce

vánoční dárky pro přítele

Vánoční dárky pro přítele

Vánoční dárek pro přítele se dá pojat různě. Asi hodně záleží, zdali spolu již bydlíte a budete spolu trávit štědrý večer, nebo je váš vztah teprve v začátku a navzájem si budete kupovat spíš jen nějakou drobnost. Lišit se v obou případech bude nejspíš v hodnotě dárku a možná i formě. Pokud by jste byli … Pokračování textu Vánoční dárky pro přítele