Dárek k 80. pro muže

Většina lidí si láme hlavu, jaký koupit dárek k 80. narozeninám. Muži v tomto věku většinou nepěstují žádný koníček. Proto je nákup a výběr dárku mnohem složitější, než tomu bylo dřív. Jaké dárky můžete muži k 80. koupit?


Jeden z nejoblíbenějších dárků, jak pro dědy, tak pro kupující je dárkový koš. Mnoho lidí kupuje mužům v tomhle věku výhradně dárkové koše. Dárkový koš může být pokaždé jiný, pokaždé do něj můžete dát něco jiného. Podle zpětné reakce, můžete obsah dárkového koše v průběhu let vylepšovat. Dárkový koš můžete koupit hotový,nebo si jej můžete sami udělat, nebo si jej můžete nechat udělat v obchodě. Staří lidé již nemají moc příležitosti k procházení obchodů, takže určitě různé pamlsky z dárkového koše uvítají.

Dalším dobrým dárkem k 80 tinám může být nová televize s velkou uhlopříčkou. Starým lidem se zhoršuje zrak, takže větší obraz určitě uvítají. Je mi jasné, že velká televize je drahým dárkem. Ale co kdyby jste se na tento dárek složili celá rodina.

Pokud hledáte levnější dárek pro muže k 80. tinám tak pak zvažte, zdali by jste neudělali dědovi radost s fotodárkem. V dnešní době je mnoho možností. Prvni se ale musíte rozhodnout jakou fotku dědovi darujete. Může jít o fotku, kde bude celá jeho rodina. Nebo necháte udělat fotku s dědou a babičkou atp… pak jaký fotofárek necháte vyrobit. Možnosti jsou dnes nepřeberné. Od fotoplátna, po hrníčky, polštářky. Oblíbené jsou i kalendáře s fotkami.

Můj další tip je z vlastní zkušenosti. Tedy ne z vlastní, ale má mamka nechala dědovi přemalovat u umělce fotku s babičkou. Zkrátka prarodičům visí v pokojíku jejich portrét. Jak někde na zámku. Umělci mamka dala fotku, kdy se před x lety nechala babička vyfotit s dědou. Za měsíc dodal umělec mamce obraz. Ten náš byl malovaný tužkou. Ale když na internetu pohledáte tak určitě naleznete různé umělce, kteří užívají různé techniky.

Hodně oblíbeným dárkem pro starší muže jsou předplatné časopisů, nebo novin. Záleží o co se celý život děda zajímal. Staří lidé již nikde nechodí. Někdy to není ani z důvodu že by nechtěl, ale zdraví už nemusí tolik sloužit. Noviny, nebo časopis v schránce proto udělá určitě muži radost. A alspoň se bude mít na co děda periodicky těšit.

Levný dárek k 80. který muže potěší a moc nestojí je přání s fotografií v regionalním tisku. Nebo můžete nechat zahrát písničku v rádiu s gratulací. Tento dárek určitě potěší a může dát lidem, kteří muže znali signál, že muž ještě žije. Možná se mu ozvou, což určitě dědu potěší.

Obrázek Designed by Freepik