Dárek pro chlapa

Tipuji, že když hledáte dárek pro chlapa, tak nejspíš hledáte dárek pro pořádného chlapa. V opačném případě by jste hledali dárek pro muže. Pořádny  chlapa potřebuje jinačí typ dárků, než městský metrosexuál. Doufám že Vám mé tipy ve výběru pomohou.


Chlapi milují adrenalin. Sice někdy o adrenalinových zážitcích jen hovoří a skutek utek, ale když muži darujete adrenalinový zážitek, tak nebude mít cesty zpět a bude jej muset prožít. Vybírat můžete z mnoha zážitků. Od tandemového sekoku s padákem, po řízení tanku, Bungee Jumpingu, Zorbingu a mnoha dalších zážitků hodných chlapa

Ne všichni chlapi milují adrenalin. Proto zde mám další tip na dárek pro chlapa. Pořádný chlap musí mít pořádný opasek a pořádnou peněženku. Peněženka pro život většinou stačí jedna, ale opasků chlap užije několik. Jak znám nás chlapy. Neradi přendávame opasek z kalhot na kalhoty. Takže opaskem muže určitě neurazíte a než začnete uvažovat o peněžence, tak se nejdřív přesvědčete, zdali nemá novou peněženku a jaký typ peněženky nosí. Někdo totiž nosí sportovní plátěnou, jiný chlap nosí koženou.

Dobrým dárkem pro chlapa můžou být činky, hůlky na hory, pernamentka do posilovny, nebo na bazén. Určitě mnoho mužů, kteří mají rádi pivo lákají pivní lázně, jen nemají odvahu koupit s proceduru. Protože mají strach z reakce okolí, hlavně dalších chlapů. Ale když proceduru v pivních lázních dostane dárkem, tak nikdo proti tomu nic nebude mít a určitě si takové lázně pořádně užije

Má-li muž rád víno, tak každého hned napadne koupím mu jako dárek víno.  Jenže pokud má muž rád víno, tak je dosti pravděpodobné, že se do mužovy chutě nestrefíte. Vína se totiž nedělí jen na bílé a červené. Toho dělení je mnohem víc. Aby jsem tedy konečně napsal ten tip na dárek pro chlapa. Než víno mu raději kupte cestu do vinného sklípku. Nejlépe nějaký víkendový balíček s návštěvou vinného sklípku a ubytování. Takový dárek ocení každý milovník vína.

Říka se, že láska prochází žaludkem a dárky že se dávají s lásky. Proto se nevyhnu tipu na dárek pro chlapa, který dávám nerad, ale aby byl tento článek úplný tak jej napsat musím. Darujte muži něco dobrého. Neradím Vám aby jste šli do nejbližšího hypermarketu a tam koupili něco premiovějšího. Takovým dárkem každému dávate najevo, jak moc si ho nevážite, že jste ho při výběru pěkně odbyli. Já kdyby jsem měl někomu přinést nějaký potravinový dárek, tak by jsem si dal práci a našel  nějaké regionalní výrobky, které muž nezná. Regionalní prodejny jsou v dnešní době v každém městě. Stačí navštívit takovou prodejnu a vybírat. Skoro každý chlap má rád pivo a lokalní malé pivovary rostou jak houby po dešti. Tyto pivovary nabízejí malé soudky se svým pivem. Dle mého je toto idealní dárek pro chlapa, pokud mu chcete přinést potraviny. Pokud k tomu dáte ještě dobrou klobásu od místního řezníka, tak si myslím, že určitě u muže zabodujete.

Mnoho dalších tipů na dárky pro muže naleznete v dalších článcích na tomto webu. Při výběru dárku pro chlapy hlavně nezapomínejte, že jde o dárek pro něho a ne pro Vás, nebo někoho jiného. Dárkem máte jedinečnou příležitost vyjádřit co k muži cítite.

Články které by Vás mohly zajímat:

Dárek pro chlapa 2