Dárek pro muže 40

Dlouho jsem přemýšle jaké dárky jsou vhodné k čtyřicátinám pro muže. Taťka slavil čtyřicátiny již před x lety a mě ještě několik let k 40 chybí. Trochu jsem hledal na internetu, aby jsem nalezl nějakou inspiraci. Pěkné tipy naleznete v článku dárek ke 40 na webu www.40let.cz kde je mnoho tipů na dárky k čtyřicátinám.


Ale já by jsem Vám chtěl přinést mé tipy na originální dárky a zde jsou.

Tipy na dárky pro muže k 40:

  • Pokud má muž nějaké koníčky, tak máte idealní možnost jej v jeho koníčku podpořit. Hraje rád badminton, tak mu kupte kvalitní raketu. Chodí na florbal, tak mu můžete koupit kvalitní florbalovou raketu. Je li rybář, tak můžete muži koupit lepší prut.
  • Muži kolem čtyřicítky často rádi cestují. Někteří začínají dohánět, to co zameškali. Jiní mají starší děti, takže mají víc časů. Další cestují s dětmi. Pokdu i muž pro který shánite dárek rád cestuje, tak máte idealní možnost koupit muži nějaký výlet do míst které nezná. Nebo mu koupit něco co během výletů ocení.
  • Koupi opasku, kravaty, kvalitního obalu na mobil, nebo tablet, taky žádneho muže neurazíte.

Mnoho tipů na dárky pro muže naleznete na tomto webu. Takže pokud se Vám předešlé tipy nelíbily, tak směle čtěte dál. Já by jsem se ještě vrátil k oslavenci. Mnoho mužů kolem 40 roku žije v určitém stereotypu. Práce, děti, rodina, dovolená. Proto pouvažujte, zdali by jste svým dárkem nemohli přispět k zdravému narušení onoho stereotypu. Vím je to těžké něco takového vymyslet, ale čtyřicátiny jsou dosti kulaté narozeniny, aby jste si našli chvíli a pro tentokrát dárek neodbyli nějakým stereotypem. Ale toho jste si nejspíš jisti. Jinak by jste inspiraci na internetu nehledali.

Nověji o dárcích pro muže k 40 píši v tomto článku.