Dárky na Valentýna pro muže

Hledáte dárek k Valentýnu pro vašeho muže? Pak čtěte dál. Mnoho lidí nemá valentýna rádo. Jeden z důvodu je  že si myslí, že nám tuto tradici vnucují obchodníci a západ. Druhý je ten, že jsou sami a tím pádem nemají s kým valentýn slavit.Nicméně láska za boj některých lidí proti komerci nemůže a já si myslím, že láska by se měla pěstovat nejen na svatého valentýna. Nicméně valentýn je idalní příležitosti darovat svému milému něco pěkného.


Tipy na dárky pro muže k valentýnu

Následujicí tipy jsem sesbíral ze zahraničních webů. Na západě totiž mají mnohem větší tradici s oslavou tohoto svátku.

        • Jeden z nejčastějších dárků k valentýnu jsou parfémy. Při výběru parfému se nesnažte za každou cenou přijít se svou vůní, i když je jasné, že chcete aby váš přítel, manžel voněl jak je Vám nejpřijemnější. Ale ctěte jeho styl. Určitě již nějaký parfém či vůni použivá. Tím nemám na mysli, že by jste měli kupovat stejný parfém, jaký má. Ale pokud má rád kořenité vůně, tak mu kupte kořenitou vůni.

 

Nejprodávanější pánské dárky.

  • Uvařte něco. Ne nadarmo se říká, že láska prochází žaludkem. Dobrým jidlem nikdy nic nezkazíte. Například můžete připravit nějaký sladký dezert. Pokud si troufáte, tak pro muže, ale i pro Vás můžete připravit pěknou romantickou večeři. Jestli to má být hlavně dárek pro muže tak uvařte jídlo, které má váš muž rád. Je pěkné, že mu naservírujete jídlo, které milujete Vy. Ale má jít hlavně o dárek pro něj.

 

  • Oblíbeným levným dárkem může být album, nebo kompilace ze skladeb, které máte oba rádi. Dnešní doba přeje online nákupům jednotlivým skladbám. Takže můžete muži dát najevo, že jej dobře znáte a že víte jakou muziku má rád. Nebo při jakých chvílích s Vámi prožil něco krásného.

 

  • Darujte muži nějaký dárkový koš, který vytvořité z věcí které muž miluje.

 

  • Pokud Váš muž rád čte, tak se po dárku k valentýnu můžete poohlédnout v knihkupectví. Určitě zde narazíte na knihy, které se budou vašemu muži líbit. Doporučuji koupit novinku, protože u starších titulů hrozí, že jej muž v minulosti již četl.

 

  • Darujte muži vstupenku na událost kterou miluje. Poslouchá rád muziku, tak mu kupte vstupenku na festival. Nejlépe dvě s tím, že dosti pravděpodobné, že si sebou na festival veme Vás. Má rád hokej, tak mu kupte vstupenku na hokejový zápas atp….

 

Rady aby se oslava Valetnýnu vyvedla

 

Hlavně se netrapte nad tím, zdali je váš dárek k valentýnu dokonalý. Protože když se oba dva milujete, tak pak v tom případě je jakýkoliv dárek v pořádku.

Dárkem k velantýnu se nesnažte svého muže předělávat. Jestli se o to snažíte, tak to dělejte v jinou chvíli než na svátek zamilovaných.

Při výběru dárku si pohlídejte to. Dárkem dávate muži najevo, jak jej dobře znáte. Muž určitě od Vás na velantýne neočekává nějaký drahý dárek. To není úlohou žen a není to ani smysl Valentýna.

Pokud se s mužem dohodnete, že svátek valentýna nebudete slavit. Tak to respektujte. Pro případ že by Vám  muž například přinesl i přes tuto domluvu květiny, tak mějte v záloze například drobnou sladkost kterou miluje. Když ji nedáte, tak se nic nestane a když Vás muž mile překvapí květinami, tak pak pro něj máte dárek.

Když se rozhodnete na svatý valentýn zajít do restaurace, tak si nezapomeňte s velkým předstihem zarezervovat místo. Protože na valentýná je v restauracích beznadějně plno. Toto by mělo být záležitosti muže, dokonce Vám může pozváním na dobrou večeři muž překvapit. Ale pokud se na večeři předem domluvíte pak je vhodné muže na nutnost rezervace upozornit.

Články na téma Valentýn:

Dárky pro muže k Valentýnu

Valentýnské dárky pro muže

Obrázek Designed by Freepik