Dárky pro chlapa

Za chlapa považujou ženy muže, který je opravdovým mužem. Zkrátka je to chlap. A proto i dárky pro chlapa by měly být opravdovými dárky, které chlapa udělají ještě větším chlapem.


O všeobecných tipech na dárek pro chlapa jsem psal nedávno. Přečíst si jej můžete v článku Dárek pro chlapa. V tomto článku naleznete tipy na konkretní dárky. Doufám že se Vám budou líbit.

Tipy na dárky pro chlapa

 

Jak už jsem zmínil v předchozím článku, jeden z nejoblíbenějších dárků u chlapů jsou gurmánské dárky. Já doporučuji regionalní potraviny, ale protože nevím z jakého kraje jste, tak ten výběr nechám na Vás a budu se zde raději věnovat zážitkům. Zážitkové dárky jsou totiž hodně oblíbené. Přinesu zde několik tipů na skvělé dárky pro chlapy.

    • Skoro každý chlap miluje silné stroje. Mnoho mužů obdivuje bagry a bagrování. Určitě nejen jim imponuje síla, s jakou bagr odstraňuje zeminu. Určitě obdivuje bagristův um a sám často uvažuje, zdali by něco takového zvládl. Umožňete chlapovi vyzkoušet si jaké je to ovládat bagr. Určitě Vám bude za tento dárek vděčný. Více se o zážitku můžete dočíst v článku Zážitek bagrování , nebo si jej můžete přímo zakoupit zde.
  • Pořádný chlap miluje ženy, sílu, adrenalin … O svých zážitcích se dokáže dlouze bavit s dalšími chlapy. Čim víc toho chlap zažije, tím víc je mezi chlapy ale nejen nima uznávaný. Musí ale jít o bezpečné a legální zážity. Naštěstí žijeme v době, kdy si můžete plno věcí vyzkoušet legálně, i když například běžně na ulici by šlo i ilegální či nebezpečnou činnost. Chlapi kromě žen milují auta. Rychlá, výkoná. Proto jim darujte zážitek s auty. Já si myslím, že idealním dárkem je driftování. Driftování to je pernamentní jízda v řízeném smyku. Driftuje se ve specialních autech a jde o parádní zážitek. Praktičnost tohoto dárku je ta, že chlap si vyzkouší jak se chová auto ve smyku, což muže někdy v budoucnu využít, když se nechtěně dostane do smyku jeho osobní auto. Více se o driftování dočtěte na stránkách které se driftování věnují. Nebo můžete tento netradiční dárek pro chlapa hned koupit zde.

  • Můj poslední tip na dárek pro chlapa ukončím dalším nezapomenutelným zážitkem. Mám na mysli nejoblíbenější dárek mezi pořádnými chlapy a tím je tandemový seskok s padákem. Pokud muž v minulosti nikdy neskákal, tak z počátku budí tento dárek u chlapa mírné obavy. Ale chlapi si snaží budovat image drsných mužů, takže své obavy nedají najevo a po tandemovém seskoku budou svému okolí nadšeně sdělovat, co vše prožili a že o nic nejde. Tandemový seskok není pro každého. Kdo nemá rád adrenalin tomu jej nekupujte, ale pokud víte že váš chlap má rád adrenalin, tak pak po tomto dárku sáhněte. Nenechte se odradit jeho cenou. Určitě si budete říkat, za pár minut dát tolik peněz. Ale na tento dárek se můžete složit a uvidíte, že na něj bude muž vzpomínat ještě hodně dlouho. Více se o tomto dárku můžete dočíst v skvělém článku Tandemový seskok Kunovice. Nebo si jej můžete hned koupit zde.

Těch tipů na dárky pro muže by jsem zde mohl napsat ještě mnoho, ale myslím si, že tři výše zmíněné bohatě stačí. Ale přeci jen pro Ty co ještě budou hledat dál zde mám několik článků, které by Vám mohly ve vašem hledání pomoci.

Dárek pro chlapa, Dárek pro chlapa 2, Dárky pro sportovce, Dárky pro muže

Obrázek designed by Freepik