Dárky pro mladé muže

Osobně si myslím že pro mladého muže se vybírají dálky nejsnadněji. Mladý muž má hodně času, hodně koníčků a zájmů. A pokud není zázračným telentem, tak nejspíše na všechno co by si přál nemá peníze. Takže oproti výběru dárku pro starší muže máte mnohem větší možnost výběru. U starších mužů většinou na dotaz, jaký dárek by si přál slyšíte. Nic nepotřebuji, vše mám, nemám na nic čas. Zkuste se zeptat mladého muže co by si přál za dárek a nejspíš se nebudete divit kolik tipů na dárek od něj uslyšíte.


Užijte nejsnažšího výběru dárků. Snadněji se dárky kupují snad jen dítěti. Ale zpět k mladým mužům. Vyberte hlavně takový dárek, který ocení mladý muž a ne Vy, nebo vaše parta. Zkrátka dobrá láhev alkoholu je skvělým dárkem, ale vsadím se že již druhý den si mladý muž nevzpomene na to, že od Vás dostal láhev alkoholu. Leda že by měl pořádnou kocovinu po oslavě narozenin. V tom případě si na tu láhev vzpomene, ale o takovou vzpomínku na Váš dárek nejspíše nestojíte. Pokud chcete mladému muži koupit levnější dárek, tak mu můžete dát například kvalitní deodorant, nebo vodu po holení atp… . Určitě muži nekupujte elektroniku, protože je hodně pravděpodobné, že se netrefíte do věci, kterou má muž vyhlédnutou. Pokud mu chcete koupit například tablet, tak se jej nejlépe zeptejte, jaký model by si koupil.

Tipy na dárky pro mladé muže

  • Mladí muži mají rádi výzvy, rádi se předváději jak před dívkami, tak před svou partou, takže dobrým dárkem pro mladého muže je určitě nějaký zážitek, který mužou další sledovat. Určitě si o takovém zážitku bude ještě dlouho vzpomínat. Mladému muži můžete koupit třeba flyboarding. Flyboarding je nejnovějším adrenalinovým sportem ve světě. Flyboarding = vznášení se nad hladinou až do výše 9 m, pomocí trysek umístěných na nohou a rukou. Více se o flyboardingu dočtete na stránkách o flyboardingu.
  • Dalším zážitkem který si mladý muž užije je zorbing, tandemový seskok atp…
  • Pokud nechcete mladému muži dávat drahý dárek, tak zkuste kouknout, v jakém stavu má peněženku. Zjistěte zdali nosí oblek. Kvalitní kravata, opasek, peněženka vždy potěší. Možná ne hned při rozbalení tohoto dárku, ale v čase tyto dárky každý muž ocení.
  • Pokud muž sportuje, tak mu můžete koupit lepší vybavení pro jeho sport.
  • Nikdy nebylo snadnější koupit si levné auto. Takže dnes již mladí muži mají levné staré ojetá auta a tyto auta si hýčkají. Často je to jejich jediný majetek, který polyká všechny peníze. Protože staré auta potřebuji každou chvíli nutnou opravu. Proto si myslím, že každého muže potěší dárek, který si může vylepšit své auto. Od praktických, jako jsou pneumatiky, potahy na sedačky, po nějakou novou aparaturu, hands free atd…
  • Můj tajný tip na netradiční, ale užitečný dárek jsou motivační knihy. Je jasné, že tento dárek nekoupite mladému muži, který za život nepřečetl knihu. Ale pokud chcete mladého muže v životě popostrčit. Tak mu kupte nějakou motivační knihu. Já doporučuji Bohatý táta a chudý táta, nebo Čtyřhodinový pracovní týden

motivační knihy

  • U knížek by jsme ještě zůstal a dal zde ještě jeden tip na netradiční dárek pro mladého muže. Kupte mu dobrou kvalitní kuchařku. Mladí muži se často chtějí naučit vařit, ale nemají od kud čerpat. Klasické kuchařky jsou pro ně nesrozumitelné, protože některé jasné věci pro běžné kuchaře jsou pro laika věcí nejasné a neznámé

Mnoho dalších tipů na dárky pro mladé muže naleznete třeba v článku Dárek pro muže k 20. narozeninám, nebo nově v článku dárky pro mladého muže .